18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe bęcki.

de_Sade • 2019-06-04, 20:43
Lekki wpie**ol. Dalsze losy dziewczyny nie są znane.


robsonx79

2019-06-04, 23:27
Lobo24 napisał/a:

Z jednej strony kurewstwo z drugiej nie wiadomo o co chodzi a baby to też potrafią zaleźć za skórę.



Jasna sprawa. W czasie jazdy inni kierowcy też potrafią wkurzyć. I nauczycielka w szkole dziecka. I kanar w autobusie. I normalny k***a ma człowiek ma taki mały pstryczek w mózgu, który nazywa się samokontrola. I się on włącza, kiedy zaczyna nas zalewać krew. A gość, którego w dzieciństwie wykorzystywał wujek/ksiądz/listonosz, którego mamusia kapciem biła, a starzy leżeli zachlani na podłodze we własnych wymiocinach - on tego pstryczka nie ma, bo chował się w ciągłym strachu. I ten brak samokontroli, to że chcesz każdego napie**alać bo się wnerwiłeś, nie jest wyznacznikiem męstwa tylko tego, że jesteś miękkim bolcem. Bo prawdziwy facet umie dzielić rzeczy na ważne, i k***a bez znaczenia. I naprawdę bez znaczenia jest, że jakaś kobita ci zaszła za skórę.


iwanos

2019-06-04, 23:32
Caramon napisał/a:

Byłem zatwardziałym dżentelmenem. Kiedyś naprawdę pod żadnym pozorem nie dałbym uderzyć kobiety. Dziś? No cóż. Poznałem jedną taką, która przekroczyła tyle granic sk***ysyństwa, że bym jej nie pomógł, gdyby ktoś ją bił, a właśnie prędzej bym nagrywał. Sam bym nie uderzył, ale cóż...






zielak300

2019-06-04, 23:34
Ale bym sobie tak ponapie**alał :-)

Mors_Nigra

2019-06-05, 00:08
zielak300 napisał/a:

 zielak300



Zielak, moje serce moje! Nie ma takich, jak my dwoje!

8765tj

2019-06-05, 04:59
Komentarze pod podobnymi filmami są zawsze takie schematyczne :lol:


polakwrocek

2019-06-05, 07:33
de_sade napisał/a:

Poprosiłem, żeby nie rozbierali, bo na hardzie jest mniejszy zasięg; no a gwałcenie to w ogóle odpada, bo nawet z harda mi wyrzucicie!



Bo hardzik tutaj to nie to co kiedyś. Niedługo cycki też będą be.

Policeman

2019-06-05, 10:17
Lobo24 napisał/a:

Z jednej strony kurewstwo z drugiej nie wiadomo o co chodzi a baby to też potrafią zaleźć za skórę. Trzy razy w życiu tak miałem, że się kobiety zachowywały jak diabeł wcielony. Knuły, kłamały, wymyślały, wyżywały się jednocześnie grały ofiarę i tak miesiącami. W jednej chwili złowrogo Po czymś takim w najspokojniejszym człowieku budzi się diabeł.





Sorry, ale pie**olisz jakieś kocopoły. Serio, tłumaczysz, że być może ta ruska swołocz miała powody by katować młodą dziewczynę? Te chamstwo znęca się nad kobietami od lat, gruzini, mongoły, kazachowie, czeczeni, ruskie, ukraińcy. Dla nich jak kobieta jest do rany - spoko, jak coś chce to w pysk. Mało to spraw jak jakiś rusak zabił w Polsce kobietę? Niedawno sprawa Pauliny D i jakiegoś gruzina, który ją zaszlachtował jak świnię i wywiózł w kawałkach do lasu.

Wpuszczamy tych wschodnich buraków, chamów, kałmuków i cieszymy się, że nie wpuszczamy arabów. Good work!

Takafura

2019-06-05, 12:44
Lobo24 napisał/a:

jednocześnie grały ofiarę .


Ta tutaj bardzo przekonująco "gra" ofiarę...


Xs...........33

2019-06-05, 15:23
Lobo24 napisał/a:

Z jednej strony kurewstwo z drugiej nie wiadomo o co chodzi a baby to też potrafią zaleźć za skórę. Trzy razy w życiu tak miałem, że się kobiety zachowywały jak diabeł wcielony. Knuły, kłamały, wymyślały, wyżywały się jednocześnie grały ofiarę i tak miesiącami. W jednej chwili złowrogo Po czymś takim w najspokojniejszym człowieku budzi się diabeł.



Diabeł nie istnieje.

No-idea

2019-06-06, 04:13
kubadziuba napisał/a:

Diabeł nie istnieje.



Tak mówisz bo nie poznałes mojej ex.

lubiewdupe666

2019-06-06, 08:08
Jedyne wytłumaczenie, że specjalnie Hifa sprzedawała ... reszta wydaje się być bezzasadna ...

Strielok1

2019-06-14, 19:43
Dobrze że wzięli paralizator pedały bo jeszcze by im naj***la.