18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała zadyma

phrontch • 2020-11-20, 07:32
W stolicy Irlandii




SupremeLeader

2020-11-20, 12:16
W Dublinie nic mnie nie zdziwi. Miasto cudów, tylko takich bardziej syfiarskich. Najlepiej przejechać się ulicami wczesnym rankiem gdy ta cała menażeria wyłazi z pubów, prawdziwe safari.

TRQPL

2020-11-20, 19:57
Kiedy ludzi kupa to i Herkules dupa.

misiekdublin

2020-11-20, 21:28
taka historia, że Litwin podobno przyswzedł się wykłucać bo ch*jowy koks dostał, a tu nagle iropli się wuj***ło z okolicy, dzielnica nieciekawa, 2 lata tamtędy jeździłem do pracy, East wall Dublin

normale

2020-11-20, 22:02
Spieprzali od niego jakby był uzbrojony... Gdyby to był zwykły pijany kierowca to by go wydarli za fraki a nie się czaili, o co tu chodzi?

JaTylkonaChwile

2020-11-21, 00:00
bylem raz w Dublinie - podczas zmiany lokalu naj***na panna zaczepila zioma z naszej ekipy i chciala mu zrobic laske... tylko dlatego, ze mial irokeza na glowie (jako jedyny zreszta) a panna nigdy nie robila laski kolesiowi z irokezem.

Tamci ludzie to stan umyslu...

wsza104

2020-11-21, 00:36
to wszystko przez tornado..zamieszało im w głowach
:kawa:

eliveruss

2020-11-21, 02:50
Ten kraj jest poj***ny pod względem patologii jej bezkarności. Tam nawet gazu pieprzowego nie możesz użyć do samoobrony, bo możesz iść siedzieć. Jak ktoś przywali ci w zęby i rozetnie sobie dłoń, a okaże się, że jesteś Polakiem, to odpowiadasz za przekroczenie granicy obrony koniecznej. Tam obroną konieczną jest skulenie się z telefonem przy uchu, dzwoniąc po gardę (tamtejszą policję) i czekanie na rozwój wydarzeń, czyt. wpie**olu