18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała rozgrzewka...

~DMT • 2022-12-11, 18:53
We Francji, marokańscy kibice trenują przed środowym meczem. Czuję, że będzie wysyp materiałów... :-D


miedzianek

2022-12-11, 23:50
k***a im granat pod nogi by wrzucili to by jak glaby nadal stali, bo inaczej rasizm

crookla

2022-12-11, 23:50
Wiewór napisał/a:

Myślałem ze to polscy patrioci chcieli podpalić mieszkanie jakiegos malarza ale potem zobaczyłem ze to jednak Francja.



jeden przypadek na ile? setki meczy? Idiota rzucił flare nawet nie myśląc o tym że może coś popalić bo jest na to za głupi. Tam takie sytuacje to norma

DragomirHajsy

2022-12-12, 00:09
j***ć bydło j***ne, tylko myślące prawidłowo jednostki

lesku73

2022-12-12, 00:43
U dzikusów widzę już Sylwester, Macron co tam u ciebie chłopaku? France Animal Planet.

Wiewór

2022-12-12, 01:13
crookla napisał/a:

jeden przypadek na ile? setki meczy? Idiota rzucił flare nawet nie myśląc o tym że może coś popalić bo jest na to za głupi. Tam takie sytuacje to norma



Cieszę się ze się zgadzamy ze polscy patrioci to idioci

Maniecky

2022-12-12, 01:27
Wiewór napisał/a:

Cieszę się ze się zgadzamy ze polscy patrioci to idioci



On mowil o jednostce, robaku

toniemojekonto

2022-12-12, 02:59
Ogórek napisał/a:

Jedyne za co szanuję Jarosława że nie nawpuszczał tego bydła do nas.



Dobre sobie nawpuszczali jeszcze więcej tego ścierwa tylko nie z krajów Afrykańskich , lecz hindusów, mieszkańców Tadżykistanu, Uzbekistanu, Gruzinów. Poszukaj sobie statystyk migracji, jesteśmy równie mocno zalewani syfem. Jarosław jest takim samym ścierwem co całe lewactwo.

durabo2

2022-12-12, 06:24
VeIture napisał/a:

Ja już nie jestem w stanie tego wszystkiego co się tam odpie**ala, i chcą to niektórzy u nas wj***ć, skomentować bez jawnego rasizmu. No k***a nie jestem.


Żyjemy w czasach gdzie zwykłe chłodne oceny zachowań ludzi lub grup społecznych/etnicznych są zabronione. Przeciętny dobrze wychowany obywatel ma knebel na ustach, we własnym kraju ma siedzieć cicho i z podkulonym ogonem bo inaczej będzie rasistą czy tam innym fobem. Mnie te określenia przestały już obrażać w wręcz przeciwnie traktuje to jako nadane tytuły.

moja stara

2022-12-12, 08:54
~VeIture napisał/a:

Ja już nie jestem w stanie tego wszystkiego co się tam odpie**ala, i chcą to niektórzy u nas wj***ć, skomentować bez jawnego rasizmu. No k***a nie jestem.



Chcoiażby dlatego cymbale ze to nie sa marokanczycy tylko francuzi

michalgdy

2022-12-12, 11:36
~VeIture napisał/a:

Ja już nie jestem w stanie tego wszystkiego co się tam odpie**ala, i chcą to niektórzy u nas wj***ć, skomentować bez jawnego rasizmu. No k***a nie jestem.



Też tego nie kumam. Wolę jednak nasze klasyczne kibolskie ustawki na autostradach i zwykłe krakowskie szlachtowanie maczetami.

Szary_Jeleń

2022-12-12, 13:09
Myślałem, że dla tych uniformów ochronnych takie petardy to ch*j, ale widać, że dwóch oberwało. Do dupy z taką ochroną.

htp

2022-12-12, 16:52
Ogórek napisał/a:

Jedyne za co szanuję Jarosława że nie nawpuszczał tego bydła do nas.



Jego brat za to wpuścił ze 30k Czeczenów.

K.Jah

2022-12-12, 17:16
moja stara napisał/a:

Chcoiażby dlatego cymbale ze to nie sa marokanczycy tylko francuzi




Tak k***a! Rdzenni francuzi demolują Francję z powodu jakiegoś meczu który rozgrywa Maroko. Skąd się biorą tacy kretyni!?

Sraj1

2022-12-12, 22:03
Ogólnie połowa tych "policjantów", w tym ta skontuzjowana wybuchem zimnego ognia koło niej, tam to zmywary.

Kolorowi robią rozpie**ol na ulicach.

Zastanawiam się, gdzie jest biały heteroseksualny Francuz? Pewnie gra w piwnicy w gry i boi się wyjść, bo na netflixie zobaczył w serialu że jest winien patriarchatu i niewolnictwa.