18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Makaroniarskie gaszenie pożaru...

Halman • 2022-10-28, 05:56

uwaga, nak***iam tłumaczeniem; mój boże, mój boże, mój boże...
info

Hetman_Wielki

2022-10-28, 06:10
nalał sobie do silników czy silnik zdechł i to wszystko a granicy przeciągnięcia, chyba mu sie poj***ło z helikopterem ;-)

Gandalf

2022-10-28, 06:38
Niekiedy ogień gasimy ogniem :roll:

baronturbina

2022-10-28, 06:51
Hetman_Wielki napisał/a:

nalał sobie do silników czy silnik zdechł i to wszystko a granicy przeciągnięcia, chyba mu sie poj***ło z helikopterem


Klasyk poleci. „Pull up, pull up, terrain ahead”. Tam tez maja swojego Tuska co z brzozą w dłoni czeka.

Cipczan

2022-10-28, 07:47
Maciar wyjaśni. Szkoda załogi, ale pilot za ambitnie podszedł do tematu.

baronturbina

2022-10-28, 08:43
Cipczan napisał/a:

Maciar wyjaśni. Szkoda załogi, ale pilot za ambitnie podszedł do tematu.


Po pierwsze Pan Maciar. Pan Antoni to wybitny specjalista z zakresu obronności i lotnictwa. Myśliciel i kreator rzeczywistości. Jeśli o czymś nie masz pojęcia nie wypowiadaj się.
Ten, z którego się śmiejesz doskonale współpracuje z GRU od lat 80siątych. Wszystkie jego czyny są profesjonalnie zaplanowane i przemyślane. Wtedy gdy głupia polska odchodziła od sowieckich braci on zachował zimną krew i ubogacał Polskę od wewnątrz. Do tej pory.

Vinyl

2022-10-28, 08:53
baronturbina napisał/a:

Po pierwsze Pan Maciar. Pan Antoni to wybitny specjalista z zakresu obronności i lotnictwa. Myśliciel i kreator rzeczywistości. Jeśli o czymś nie masz pojęcia nie wypowiadaj się.
Ten, z którego się śmiejesz doskonale współpracuje z GRU od lat 80siątych. Wszystkie jego czyny są profesjonalnie zaplanowane i przemyślane. Wtedy gdy głupia polska odchodziła od sowieckich braci on zachował zimną krew i ubogacał Polskę od wewnątrz. Do tej pory.



Człowieku co ty możesz o tym wiedzieć skoro kurs języka polskiego ukończyłeś w2014?

baronturbina

2022-10-28, 09:47
Vinyl napisał/a:

Człowieku co ty możesz o tym wiedzieć skoro kurs języka polskiego ukończyłeś w2014?


Nie obrażaj pana antoniego i kaczyńskiego nigdy.
Przede wszystkim naucz się czytać ze zrozumieniem. Tyle i aż tyle.

Suckday

2022-10-28, 11:00
baronturbina napisał/a:

Pan Antoni to wybitny specjalista z zakresu obronności i lotnictwa.




Ahoi

2022-10-28, 13:21
Będzie padać, nisko latają

Majomir

2022-10-28, 15:22
To go oduczy szpanowania

Arathnmor

2022-10-28, 19:02
Zginęło dwóch kanadyjskich pilotów.

TylerPL

2022-10-28, 21:18
Pilot przecenił swoje możliwości. Wygląda jakby pomylił się o ułamki sekund. Chciał wyrównać lot, ale po zrzuceniu balastu samolot przyspieszył, przez co "okno czasowe" na unik się zmniejszyło i zawadził prawym skrzydłem o górę.

PsikutaBezS

2022-10-28, 21:47
Do takich pierdół latają samolotami ???

Cipczan

2022-10-28, 22:59
TylerPL napisał/a:

Pilot przecenił swoje możliwości. Wygląda jakby pomylił się o ułamki sekund. Chciał wyrównać lot, ale po zrzuceniu balastu samolot przyspieszył, przez co "okno czasowe" na unik się zmniejszyło i zawadził prawym skrzydłem o górę.



Większego pie**olenia ze świecą szukać.
Pierwszy zakręt w prawo już był decydujący. Ale co ja się tam znam.