18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Makao i po Makale

Nikt_nie • 2020-04-17, 20:23
Szybka zgacha :D


ManiacGregor

2020-04-18, 13:26
Collier89 napisał/a:

Lepiej głosować na nasza narodowa partie PO ciekawe czy tym razem zdarzyli by wszystko sprzedać za granicę. Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!



Kto mówi o głosowaniu na po? Tylko pisowiec się doczepi czegoś w tym filmiku. Albo dot. Tego filmiku
Ponad to, są inne partie albo niezależni kandydaci jak Pan Hołownia, na którego oddalbym głos gdybym nie byl człowiekiem trzeciej kategorii bo za granicą miwszkam. Piszę trzeciej, bo drugiej są pedały i inne Dziwactwa.tzn zaliczam się do obywdu grup.

OpenStreetMaps

2020-04-18, 14:53
Ja trochę śeplenię i pan Śuśki mnie nie lubi. Zapytałem go kiedyś publicznie. " Panie Śuśki czy pan wie że pis po angielsku też znaczy śuśki ?

propan-butan

2020-04-18, 14:58
Jakim trzeba być zj***nym żeby nie widzieć skali złodziejstwa i indolencji tych łajz i bronić ich takimi kretyńskimi argumentami jak odnośniki do platformy! Jakim zjebem trzeba być żeby widzieć tylko alternatywę w postaci platformy! Tym samym ten naród będzie dalej dymany przez klolejnych cwaniaków, bo zjeb będzie bronił PiS, a czym? Odnośnikiem do PO! Co za k***a logika pierwotniaka

Ponury_Poseł

2020-04-18, 15:08
Collier89 napisał/a:

Lepiej głosować na nasza narodowa partie PO ciekawe czy tym razem zdarzyli by wszystko sprzedać za granicę. Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!




Platforma Obywatelska. Dobra, bo niemiecka! :D

jazeck

2020-04-18, 15:15
Co wybrać prezydenta gówno, czy gówno.... Zawsze tylko 2 opcje....

EdmundKemper

2020-04-18, 18:54
Collier89 napisał/a:

Lepiej głosować na nasza narodowa partie PO ciekawe czy tym razem zdarzyli by wszystko sprzedać za granicę. Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!



No tak, bo można wybrać tylko PiS albo PO...

Nikt_nie

2020-04-18, 19:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czy mogę użyć tego filmu na moim kanale "j***ć PIS"????
Ojjjj ale mnie sekciarze pojadą



Jasne :)

wertuqq napisał/a:

Wrzucający jest niedorozwiniętym folksdojczem z KOD-u?



Chłopie to tylko materiał bez kupy :)

Collier89

2020-04-18, 21:45
Jaka hipokryzja uderza tutaj z nie jednego użytkownika. W którym miejscu napisałem że jestem za pisem? Obie partie są ch*ja warte. Natomiast jeśli ktos myśli ze w tym kraju w tym momencie jakaś inna partia oprócz tych dwóch ma jakieś szanse to niestety ale musi zacząć sie leczyć

PieronJasnySzlag

2020-04-19, 02:41
ManiacGregor napisał/a:


Ponad to, są inne partie albo niezależni kandydaci jak Pan Hołownia,


h*jownia niezależny? :D Dobre żarty :D

Nasza inteligencja leży w Katyniu i w dziesiątkach innych mogił. Ci którzy rządza od IIWŚ to warchoły.
Jedne warchoły to świnie niemieckie, drugie warchoły to świnie amerykańskie. I tak należy rozwarzać na kogo głosować: czy chcemy być wieśniakami pod butem niemieckim czy chcemy mieć troche wiecej wolności i rozwoju za cene bycia sługusem amerykanów - to w takim wielkim uproszczeniu.

genokiller14

2020-04-19, 10:23
Collier89 napisał/a:

Lepiej głosować na nasza narodowa partie PO ciekawe czy tym razem zdarzyli by wszystko sprzedać za granicę. Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!



Ty głupia k***o.....PIS i PO to takie samo gówno

Be6he6mo6th

2020-04-19, 21:14
Ale taka jest prawda. Możecie mówić, że to katolicy z krzyżem w zębach, że dają na rydzyka, że tvPIS upolitycznili (no bo jakby wcześniej nie była), że smoleńsk, że kaczyński, że macierewicz i wszystkie te inne gówna które roztrząsa TVN, wyborcza, a zawsze omija opozycje. Niech wam będzie, że PIS jest zły i okrutny.

Ale odpowiedzcie na jedno wyłącznie, jedno pytanie. Która partia jako pierwsza od 89 roku, spełniła więcej niż POŁOWĘ swoich obietnic wyborczych, dotrzymała ich?


Taka jest prawda. Możecie sobie złorzeczyć ile sobie tylko chcecie. Ale PIS jako jedyny był do tej pory partią najbardziej uczciwą dla swoich wyborców. Każda inna partia, nagle zapominała o wszystkim co obiecywali. BA! Nawet robili NA ODWRÓT.

I stąd mają takie wysokie poparcie, bo po prostu wszystko inne jest DNEM. PIS nie jest złoty, wiele rzeczy u nich widzę złych i nie dobrych, ale po prostu nie ma alternatywy.
A na Korwinistwów nie zagłosuje, bo szczerze mówiąc kompromitują się na każdym kroku, a wersja państwa kapitalistycznego w 100% jest imaginacją kuców, którzy siedzą do 50tki na garnuszku u mamusi i myślą, że jak Korwin dojdzie do władzy, to babum stanie się wolny rynek i wszyscy będą SZEFAMi. ALe zapominają wtedy o jednej ważnej sprawie. KTO BĘDZIE PRACOWNIKIEM ;D BADUM TZZ

Nie ma na globie żadnego państwa z systemem 1:1 korwina. Nawet w kraju z mokrych snów kuców, w usa, jest płaca minimalna. Już to widzę, jakby znieśli płacę minimalną i Janusze biznesów, byliby tak bardzo chętni oddać pracownikom podatki które płacą na zusy, srusy. "Cooo?? Ja mam Ci dać robaku część tej kasy? Wracaj do roboty i ciesz się że Cie nie zwolniłem śmieciu. Ja muszę sobie z 4 razy w roku latać na wakacje i co dwa lata mieć nowe auto, a nie rozdawać na podwyżki lojalnym pracownikom tfu".

donger

2020-04-19, 21:42
Nie synu, są jeszcze inne partie niż PiS i PO. Widzę, że większość tutaj pasuje idalnie do podziału PiS i PO - najwięcej komentarzy z piwkami za i przeciw tymi partiami. Ja widzę, że Konfederacji należy dać szansę i ch*j wam w dupe j***ne lemingi