18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Majster i jego wiaderko

CrazyEdek • 2018-12-01, 10:14
Kierowniku, co żeś narobił


Cz...........as

2018-12-01, 10:59
Praca na budowie była jedną z ciekawszych które miałem, widziałem zalewanie skrzynek na narzędzie/wiaderek/skrzynek na gwoździe wodą w zimę, widziałem przybijanie ćwiekami do ławy kasków, butów, widziałem przybite do ścian spodnie, bluzy. Widziałem zalewanie butów i kasków betonem. Raz nawet jeden pracownik się nachlał i zasnął, tak że nie dało się go dobudzić to mu majster telefon do ławki przybił :-D

Piękne czasy :-D

Br...........ar

2018-12-01, 15:25
w wiaderku była woda która zamarzła, mnie nie śmieszy

chudy005

2018-12-02, 18:13
Wręcz dantejskie sceny....na harda z tym xD

StaryIdiota

2018-12-02, 19:07
AyCaramba, masz rację, widziałem jak jakieś ciężkie gówno spada z kilkunastu metrów wprost na stopę gościa, oczywiście zgniatając mu ją, widziałem gościa, który wszedł na kilku metrowe rusztowanie, po czym powoli zaczęło się składać - staliśmy jak wryci, czekaliśmy aż gościu spadnie, widziałem jak syn połamał paluchy tacie, bo z kilkunastu metrów upuścił coś, akurat trafiło tacie w dłoń, widziałem jedyną babę, która chciała pracować na budowie, niestety po czasie okazało się, że to "Grocka". Nie mogło zabraknąć srania i sikania wszędzie, gdzie tylko się dało - miłego zwiedzania teatru. Piękne czasy. ;)