18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mają rozmach skurwisyny

maniek1710 • 2013-03-19, 01:05

Dance baby

sp0on

2013-03-19, 14:48
Ten "agrotuning" kosztuje tyle co nie jedno salonowe auto, wiec się zastanówcie co piszecie, szczególnie jak nie macie pojęcia ile takie malowanie/oklejanie kosztuje, nie wspominając już o wnętrzu

jednoręki-ujeżdżacz

2013-03-19, 14:52
up, i ch*j. Możesz wydać miliony a dalej być wieśniakiem. Kasa niczego nie zmienia.

Malix

2013-03-19, 15:07
Ja pierdziele, nie ma to jak wypowiadający się "eksperci".
To jest tuningowana ciężarówka, która wygrała już parę konkursów.

MudPie

2013-03-19, 15:17
B-B napisał/a:

j***ł pies gust muzyczny, Magnumka zrobiona na cacy!
Tak się zastanawiam co kierowało kimś aby nazwać to "agro tuningiem" ?
Przecież tuning ciężarówek (w tym przypadku pomoc drogowa) to właśnie malowanie, światełka, orurowanie a przede wszystkim kabina która w tym przypadku jest zrobiona lepiej niż w nie jednej osobówce !
Czyżby zazdrość ?



Zazdrość, wolne żarty. Ja bym takim się wstydził jechać. Musiałbym zakładać worek na głowę aby nie było widać twarzy. Dla mnie to po prostu wiocha, odpust. Gdyby ta ciężarówka była w serii, ewentualnie poza felgami, i założone jakieś nagłośnienie bez przerostu formy nad treścią jak w tym przypadku nic bym nie powiedział. Orurowanie w tym przypadku to też jakiś dowcip można to zrobić z gustem a nie niczym brama wyjęta od śmietnika i pomalowana.


Pan_Grzegorz napisał/a:



Tak się tuninguje ciężarówki. Co ty byś k***a chciał glebę i naciągane opony ?



Dla mnie prawie każda forma tuningu wizualnego to po prostu niszczenie pojazdu i jest wiochą. Lubię serię jeżeli chodzi o wygląd i jedyna zmiana wyglądu to taka gdzie operuje się oryginalni częściami od danego modelu.

Nikt nikomu nie zabroni tego robić, jak chce to niech robi, tylko niech się nie dziwi jeżeli pojawią się głosy krytyki.

sp0on napisał/a:

Ten "agrotuning" kosztuje tyle co nie jedno salonowe auto, wiec się zastanówcie co piszecie, szczególnie jak nie macie pojęcia ile takie malowanie/oklejanie kosztuje, nie wspominając już o wnętrzu


Może i kosztować miliard euro.. co ma piernik do wiatraka ?

ma...........we

2013-03-19, 15:34
MudPie trafiłeś w sedno. Argumenty typu "tak się tuninguje to, albo tamto" do mnie nie trafiają. Jak by niektórym powiedzieć, że dany rodzaj pojazdu tuninguje się smarując szyby gównem, to pewnie tak by robili i byli przekonani, że tak ma być. Gust albo się ma, albo nie; ale nie ma sensu o nim dyskutować. Jeśli kierownikowi tej ciężarówki efekt końcowy się podoba to spoko. Robiąc coś tego typu, kręcąc filmiki i umieszczając je w necie, musi być gotowy na krytykę. Konstruktywną i nie tylko. Nie ma sensu się spierać. Jedyne co napiszę od siebie - w ogóle mi się nie podoba ten samochód, ani taki styl tuningu. W mojej opinii te odpustowe świecidełka nie dodają wartości ani nie poprawiają serii, niezależnie ile kosztowały. Teraz możecie napisać, że to ja nie mam gustu.

Kakushkin

2013-03-19, 16:07
@makotewe,
Nie masz za grosz gustu.

boldrik69

2013-03-19, 16:25
Auto na śląskich blachach co tu więcej komentować

zenekpogromca

2013-03-19, 17:54
MudPie napisał/a:

wieś bawi się i tańczy... agrotjunink pełną gębą.. brakuje nełonów i dzikich węży.




Ten wiejski sprzęt jest droższy niż twoja hata i ursus razem wzięte

Marllix

2013-03-19, 18:14
Nas bohaterów prądem?

Peter-Norivotset

2013-03-19, 19:19
Kto z własnej woli robi sobie na aucie flagę uni?

ma...........we

2013-03-19, 19:57
zenekpogromca napisał/a:

Ten wiejski sprzęt jest droższy niż twoja hata i ursus razem wzięte


I jakie to ma znaczenie? Skoro mnie nadal się nie podoba, nawet jeśli byłoby najdroższym samochodem pomocy drogowej na świecie? Nie wszystko co drogie, musi się podobać wszystkim. I tak będziemy w koło odbijali piłeczkę, bo jeden nie umie napisać: "mnie się nie podoba" a drugi nie umie zrozumieć, że ktoś może mieć inny gust... Całe szczęście, że nie mam za grosz gustu ;)
Pozdro!

PS. CHata

Jedras992

2013-03-19, 20:48
Wystarczy spojrzeć na rejestracje, a wiochmieństwo jest wytłumaczone :)

maciek2903

2013-03-19, 22:22
wies jest wtedy kiedy ursus ma ledy z przodu i bass tube ze sklejki za tylnia szyba......

Mateusz5042

2013-03-19, 22:50
Gadacie wieś się bawi a stać by było was na taki sprzęcik... pewnie nie ;P

Mi się to podoba i piwo leci ;)

B-B

2013-03-20, 01:29
Tutaj mamy wypowiedzi gimbusów które po prostu chciały by a nie mogą !
Tobie się nie podoba i piejesz o tym jak kur o świcie a to że mi się podoba hejtujesz! Ładnie to tak ?
Widziałeś kiedyś jeden z drugim wnętrze seryjnej Magnumki ? Zakładam że nie więc argumenty "każdy rodzaj tuningu uważam za psucie" możesz sobie w dupsko wsadzić ! Seria to plastik na plastiku w kolorze szarym do tego z zewnątrz Magnum jest brzydkie (seryjne) to nie jest Scania R która w serii już jest piękna a po kilku modyfikacjach ( było kilka dni temu na głównej już) jest jeszcze lepsza.
Jednym siępodoba Golf na gwincie innym Calibra ze spojlerami a innym TUNINGOWANE CIĘŻARÓWKI więc proszę cię zachowaj swoje hejty dla siebie albo ... no ;)