18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mail, ktory dostałem od klienta

gugkac01 • 2010-12-16, 15:56
Mail od klienta:)

Dodam, że mail poszedł do wszystkich oddziałów firmy, wszystkich szefów, dyrektorów, etc:D

Br...........16

2010-12-16, 21:03
25ptk za rozwiniecie tematu, kilka ujemnych za interpunkcje i kolokwializmy

spoko_juzik

2010-12-16, 21:04
I jak ma w tym zaj***nym kraju być dobrze, skoro k***i syn jeden z drugim, miast robić to, za co im płacą, opie**ala się i w żywe oczy z tego śmieje?

Rychłego zwolnienia kurierowi życzę, firmie bankructwa i niech wam murzyni ukradną rowery wcześniej sadystycznie was pie**oląc w dupy

Dzoshu

2010-12-16, 21:06
Uzeram sie od miesiaca z klientami Siodemki, trzymac sie od gowna jak najdalej.

Demon_Lover

2010-12-16, 21:08
I bardzo ładnie to napisał! :)

omgomgomgomg

2010-12-16, 21:17
znaczy się pracujesz w ch*jowej firmie ?

idziero

2010-12-16, 21:18
"Mail ktory dostalem od klienta"

Zamiast siedziec na sadolu zapie**alaj z przesyleczka

Befoul

2010-12-16, 21:40
zapie**alaj z przesylka zamiast trwonic czas obiboku, k***a bardzo smieszne, tez bym sie wk***il, jakby ktos sp***olil tak latwa robote

Verano

2010-12-16, 21:51
Brawooooo !!! i co - mail poszedł do wszystkich świętych w firmie ? Po co ? Rozumiem żeby pokazać jaki to klient niemiły ? FUCK OFF k***a...klient jest wporzo a firma po ch*ju. Sam pracuje na magazynie i coś takiego groziło by naganą dla kuriera a w najgorszym wypadku zwolnieniem. E-mail dobry...daje do myślenia :)

husarz_

2010-12-16, 22:04
sadistic nie popiera opie**alania sie i olewania klientow! na takie cos to moga sobie murzyni w afryce pozwolic lezac sobie z tymi ich nabrzmiałymi brzuchami

RemeiK

2010-12-16, 22:05
Zajebisty jesteś żeś to wstawił, byście debile ruszyli dupska i wysłali tą przesyłkę.

ZłoconyPenisZagłady

2010-12-16, 22:27
Ale się kurier nomen omen wpie**olił :)

Firma Kolporter Express, Siódemka też ch*jowa.

think666

2010-12-16, 22:30
Pozostaje pozdrowić Pana Tomasza i przyznać mu rację.

Skądinąd

2010-12-16, 22:44
mam nadzieje, ze was nastepnym razem tak dojedzie, ze waszym szefom sie gumy w gaciach poluzuja. w tamtym roku przed swietami kurier wepchnal mi przesylke z tosterem zamowionym na prezent i uciekl. polowa tostera byla w malych kawalkach (ch*j, jakby to byl toster za 40 zl, ale kosztowal prawie 250). pozniej w firmie nie mogli mi pomoc, bo nikt nie byl winny. teraz jak sie kurier spieszy i nie chce poczekac zanim otworze przesylke, to mu kaze albo przyjsc pozniej (oczywiscie zaraz po zamknieciu drzwi dzwonie do firmy i po chamsku kabluje na kuriera), jak bedzie mial czas, albo dac swoj prywatny nr telefonu, zebym go mogla sciagnac chocby w srodku nocy.

kazda firma kurierska, to k***y lesne i tyle. gorsza jest tylko poczta polska. wiec jesli szukales tutaj poklasku, to sie grubo pomyliles.

kacus

2010-12-16, 22:59
dla leniwych na dole podsumowanie w jednym zdaniu

tak do wszystkich "napinaczy", skąd niby Kurier ma mieć @? dostanie służbowy(albo i nie) telefon ,czasem któryś "hand-henda"(taka mala skrzyneczka na której się składa elektroniczny podpis) dostanie i niby na czym ma dostać @ od odbiorcy ,który ma jeszcze wiedzieć na jaki adres @ wysłać wiadomość do kuriera i całej firmy. teraz jest taki czas ,że nie ma kuriera ,który czegoś nie zawali ,bo ktoś "ciekawy" na magazynie stwierdzi ze po co paczki maja siedzieć na magazynie lepiej zawalić kuriera ponad 100 paczkami a jak odmówi zabrania którejś to mu poleca po pensji albo jak ma doręczyć paczkę do bloku ,gdzie wszystkie miejsca parkingowe w okół zajęte albo zasypana a busa nie postawi na środku ulicy bo się zacznie lament a odbiorca nie wyjdzie do auta "~bo mialo być pod drzwi i mnie to ch*j obchodzi" a paczka 90kg pralka ,ktora sie dorecza pod adres a nie drzwi i nadawca zapomnial powiedziec o tym odbiorcy ktory oczekuje dostawy pod drzwi.

w skrocie psioczenie na samych kurierow nie ma sensu,
nie , nie jestem kurierem.

ferro

2010-12-16, 23:10
@up nie pie**ol - w przeciagu 2 tyg ostatnich zamowiłem 6 rzeczy, DHL przywiózł bez problemu 2 paczki, a siodemka 3 paczki wiozla 5 dni, na ostatnia do dzisiaj czekam. A kurier opryskliwy w ch*j.