18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magowie na meczu Lechii z Arką

T0B1 • 2016-10-30, 22:36
Na derby Trójmiasta trzeba było czekać 6 lat. Warto było - stadionowi magowie przeczytali w tym czasie całą sagę Harrego Pottera i nauczyli się zajebistych czarów.

spoiler

lokalnywatażka

2016-10-30, 22:55
Wyjdź przed klatkę.
Może i pod twoim blokiem napie**alają się magowie...

dałbym dwa piwa ale nie można.
Sprawdziłem.

darex99

2016-10-30, 23:00
"Wyjdź z domu, idź na stadion, może na sektorach napie**alają się magowie". Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy do tego bydła będzie można zgodnie z prawem strzelać ostrą amunicją :)

zerwikaptur

2016-10-30, 23:00
Te pjetja nie pasuje Ci to możesz iść na siatkówkę .
Ps: kozak derby

KrisCFC

2016-10-30, 23:13
zerwikaptur napisał/a:

Te pjetja nie pasuje Ci to możesz iść na siatkówkę .
Ps: kozak derby



No tak, po co wojny, kiedy na zwykłym meczu można stracić oko... :roll:

Wiewór

2016-10-31, 09:08
dlaczego przez tyle lat Polska nie uporała się z tym bydłem? komu ze świata polityki zależy, żeby oni byli? nawet wasz ukochany PIS nic z nimi nie robi

Hvsarz

2016-10-31, 10:33
Na moje, to w tym momencie powinna nastąpić przerwa w meczu, wjazd policji, kamery są. Wyciągnąć "artylerzystów", wpie**olić zamknąć i oskarżyć o próbę zabójstwa. Następnie na lata do pierdla i niech się tam dymają jak lubią.

Wersja lepsza, choć dziś by się nikt nie odważył.. postawić snajpera i niech tez sobie postrzela :D

Nietzsche

2016-10-31, 10:36
Banda cwe*i, Nieważne czy lechiści, tumulce czy arkowcy. Po przegranej Arki z Pogonią, kibice-patrioci poupie**alali lusterka w autach zaparkowanych na ulicy na mojej dizelnicy. Pewnie lusterka prowokowały. Niby Witomino arka arka nigdy nie zostaniesz sam, Polska dla Polaków, a mieszkańcom rodzimego miasta taką ch*jnię odpie**alają. To są te same sp***oliny co rzucają racami, i te same genetyczne niedojeby przez których nie chodzę na mecze. Chętnie poszedłbym z córką, ale się k***a wstydzę tego cywilizacyjnego gówna jakim są kibole.

Decydentom pasuje taki stan rzeczy, bo jak kibice narozpie**alają, to trzeba naprawić, ogłosić przetarg, a zwykły Kowalski to się pałuje z ubezpieczycielem a jak nie ma ubezpieczenia to szkody usuwa na swój koszt. Gospodarka się kręci-profit.

Novik

2016-10-31, 10:48
haaha piwo za sam opis stary :] drętwota!

pjetja

2016-10-31, 11:59
zerwikaptur,dzięki za dobre rady. ale zostane przy piłce,mecz oglądałem w tv a gdybym chciał posiedzieć z bydłem w oborze,to poszedł bym na stadion....


maxximal

2016-10-31, 14:25
Nowy turniej magiczny wraca

zerwikaptur

2016-10-31, 18:55
Możecie sobie pie**olic ze bydło itd ale na całym świecie tak wygadają trybuny.
Czy to Europa czy Ameryka Południowa itd i nikt tego nie zmieni ot co
Londyńskie derby w tym roku też nie były teatrem a przecież tam ponoć jest kulTurka na trybunach .
Ultrasssss