18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magda - tak "to" leciało

moskalowy • 2017-05-20, 10:47
Rutkowski właśnie mi podesłał jak to było...



petru23

2017-05-21, 00:36
no ale ona czy nie ona?


Kamil4

2017-05-21, 01:43
tranzystor napisał/a:




Lepiej się dowiedz skąd jest kasa na obecne 500+ i ile obligacji na to sprzedał Morawiecki chińczykom, bo nikt ich kupić nie chciał. Po następnych wyborach dopiero będzie dylemat jak spłacić PiSowskie rozdawnictwo.



Gdy PO objęła rządy dług publiczny wynosił około 0.5 biliona, a po ich 2 kadencjach dług publiczny się zwiększył do około biliona, mimo, że podwyższyli podatki oraz ukradli pieniądze z OFE. Za ich rządów przybyło tysiące urzędników. Początkowo byli przeciwni programowi 500+, ostrzegali przed bankructwem z jego powodu itd, ale gdy zobaczyli, że ma spore poparcie wśród ludzi to chcą jeszcze rozszerzyć ten program.
PiS też zwiększa dług publiczny, a nie zwiększyli go o tyle co PO, ponieważ krócej rządzą. Za ich rządów wzrosło opodatkowanie, przybyło tysiące urzędników. Wprowadzili 500+.

Tak więc się nie kłóćcie, ponieważ jedni i drudzy to bandy złodziej które są do siebie bardzo podobne. Na prawdę nie widzicie, że ta wojenka między PO i PiS jest tylko dlatego aby te partie rządziły na zmianę?

Heathen

2017-05-21, 09:17
SirMajkel napisał/a:

ubrała się jak szmata, zachowuje się jak szmata a potem będzie obrażona jak ktoś potraktuje ją jak szmatę.


Szmaty tak mają

szamanthc

2017-05-21, 09:23
śpiąca królewna

Belweder

2017-05-21, 09:45
Jakis plastik Magda odj***ła cyrk w Egipcie a Polaczki się plują jak z tą idiotką co szukała Wojtka.

OxY

2017-05-21, 23:41
Moja koleżanka jest teraz z tym Markusem. Chłopaczek sobie nie ziewa jest z bogatej rodziny niemieckiej. Zobaczymy co z tego będzie.