18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazynier

~_Yarko_ • 2023-10-03, 17:32

Krasnodarsk.
Mężczyzna bez pomocy kontrolera ruchu przewoził ładunek z wielopiętrowego magazynu do innego warsztatu. Z powodu ograniczonej widoczności doszło do wypadku w którym zginęła magazynierka.

Przed sądem mężczyzna nie przyznał się do winy.
Przekonywał, że pracownica sama naruszyła zasady BHP.
Za spowodowanie śmierci przez zaniedbanie i w wyniku niewłaściwego wykonywania obowiązków zawodowych mężczyzna został skazany na karę 1,6 lat więzienia w zawieszeniu i 1,4 mln rubli odszkodowania.

chorym

2023-10-03, 17:42
ciekawe jaka była jej ostatnia piosenka

Siriuz

2023-10-03, 17:49
Zawód magazyniera jest niskopłatny więc od takich nazw nie tworzymy feminatywów, tak samo jak od słowa śmieciarz. Te zawody są typowo męskie :)

SupremeLeader

2023-10-03, 17:56
chorym napisał/a:

ciekawe jaka była jej ostatnia piosenka



"Paleciak" kovaleffskyego

psyhepl

2023-10-03, 19:04
Skazany na 1,6 lat ? ja pierdykam ! grubo !

Pantilion

2023-10-03, 20:02
A moim zdaniem za kierownicą siedział kompletny debil ;-) Co prawda w takim wózku jest ograniczona widoczność, ale nie na tyle by nie dostrzec tego czegoś, co jest zwane kobietą i pojawia się z prawej strony. Druga sprawa, że później musiał poczuć opór pod kołami gdzie widać, że podłoże jest płaskie i równe. Powinienem się bezwzględnie zatrzymać. Tak czy owak to w drugiej armii świata, więc nie ma co się rozwodzić 8-)

Riikko

2023-10-03, 20:04
chorym napisał/a:

ciekawe jaka była jej ostatnia piosenka



darude - sandstorm

Miskoratorus

2023-10-03, 20:22
Martwy punkt. Nie widziała, że jedzie wózkiem z gabarytem, to ma za swoje

Lobo24

2023-10-03, 20:31
"1,4 mln rubli odszkodowania" ja jebie yo chyba z 50 złotych będzie.

420710247365

2023-10-03, 20:36
Ana wyszła, nikak nie smotriła, ni naliewo ni naprawo, tupaja suka, i wot - pagibła. Wsio. Nie haraszo, znakomo, no mużyk nie winowat, tak mnie każietsja.

Adrian92

2023-10-03, 20:45
Przecież ona mu sama weszła pod ten wózek. Wygląda jakby szła z zamkniętymi oczami.. Idzie taka lunatyczka i myśli, że jest na spacerze w parku i sobie myśli "on na pewno mnie widzi i w życiu mnie nie przekedzie, nawet jak mu wejdę pod koła".

fi...........in

2023-10-03, 20:56
Pantilion napisał/a:

A moim zdaniem za kierownicą siedział kompletny debil Co prawda w takim wózku jest ograniczona widoczność, ale nie na tyle by nie dostrzec tego czegoś, co jest zwane kobietą i pojawia się z prawej strony. Druga sprawa, że później musiał poczuć opór pod kołami gdzie widać, że podłoże jest płaskie i równe. Powinienem się bezwzględnie zatrzymać. Tak czy owak to w drugiej armii świata, więc nie ma co się rozwodzić



Zwolnił. Był pewny, że jak każda ogarnięta osoba ustąpi. W momencie, jak schowała się za masztem, baterią i ładunkiem, nie miał prawa jej widzieć . Sprawa mega przykra, ale imho wina bezmyślnej baby. Której też szkoda. Nawet jak ruska, uprzedzając ujadanie ukrzych kurew w wieku poborowym siedzących w Polsce.

fi...........in

2023-10-03, 21:04
Siriuz napisał/a:

Zawód magazyniera jest niskopłatny więc od takich nazw nie tworzymy feminatywów, tak samo jak od słowa śmieciarz. Te zawody są typowo męskie



Typki mają większą odpowiedzialność od jakiejś pedalni w biurze. I muszą bardziej uważać. Co widać na załączonym obrazku.

Baniaczysko23

2023-10-03, 21:23
pie**olą w tej rusiji, że ten zachód taki zły, a można wymalować linie na zakładzie pracy do chodzenia i jeżdżenia wózkami, dać ludziom kamizelki odblaskowe i wypie**alać z roboty za nienoszenie, przeszkolić wszystkich z BHP. Nie zmienia to faktu, że nawet nie spojrzała w lewo wychodząc zza palety.