18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazyn wysprzątany

Flodzia • 2022-07-19, 14:00
Jeszcze tylko wóz odstawić. i koniec roboty na dziś.


tigerqaz

2022-07-19, 20:27
Jeszcze tylko podłogę pozmywam. :D

wertuqq

2022-07-19, 20:28
"kacper060"
co Wy się tam znacie. 10 euro na godzine i blant po robocie, tak smakuje życie"

Po czym poznać prostaka?


baronturbina

2022-07-19, 21:13
djpyza napisał/a:

jak byś umiał odmieniać to by było dla czego ? umiesz odmieniać czy taki samo jak nasz sadolowy baron który potem sapie że nie rozumie !


Mateuszu Sienko z Białegostoku. Mdok***o99 napisał to celowo i w odróżnieniu do ciebie nie jest analfabetą i dyslektykiem. Jesteś z Podlasia wiec po części masz usprawiedliwienie.

aus88

2022-07-19, 21:58
kacper060 napisał/a:

To wózek widłowy boczny albo wózek widłowy wysokiego składowania, albo reachtruck. Sztaplarka to taki paleciak tylko z opcją podnoszenia wideł do góry. Wiem, znam się, bo jestem tą inteligencją zapie**alającą w Holandii, ale co Wy się tam znacie. 10 euro na godzine i blant po robocie, tak smakuje życie. Co do wypadku to typowy klasyk, zapomniał schować maszt i przyk***ił. Srednio raz w miesiacu mechanicy naprawiają bramy automatyczne na zakładach, bo się myśli o dupie marynie



możne to od tych blantów?

Higaro

2022-07-19, 22:18
Ale umył!!! :D

marcino_zly

2022-07-19, 22:22
bartosh86 napisał/a:

Zapie**ala bo karetka jest poniżej tzw wolnego skoku. Dziwne że instalacja tryskaczowa jest tak nisko:)



Może tak być jak najbardziej, ewentualnie brak magnesów kontrolujących uuu hehe ku mej uciesze
Gdyż gościu umył i sufit i podłogę

:mrgreen:

Dzisiaj

2022-07-19, 22:45
Wiewór napisał/a:

Operatorzy sztaplarek to sa drudzy najwięksi kretyni po tirowcach



zapie**alajac na wozku widlowym lub czyms podobnym... normalny operatow wie, ze nie zapie**ala sie z widlami w gorze, jesli ktos sie "zapomni" to tak jakby wysral sie na srodku pokoju bo zapomnial, ze trzeba do kibla.

Kierowcy tirow... tak to k***a ciemna masa. Przyklad :

roboty drogowe na autostradzie A4, znak zwezenia na odcinku kilkuset metrow, potem normalnie 2 pasy ale odrazu znak, ze za 3km ponowne zwezenie... przez 3km wyprzedzalem lewym pasem wszystkich debili, bo zwezenie dopiero za 3km... przed samym zwezeniem ku*asiarz pie**olony z tira chcial pobawic sie w szeryfa i zajechal mi droge, wiec chcialem go minac prawym a tej sun k***y prawie mnie skasowal bo znowu zmienil pas prawie zabijajac mnie i moja rodzine...

mam nadzieje, ze czytasz to wszo j***na - mialem dzika satysfakcje hamujac cie k***o prawie do 40km jak juz autostrada wrocila do normy :D Twoj j***ny klakson mnie nie przestraszyl i jakby nie marudzaca zona to bym cie k***o blokowal przez nastepne 20 minut :D - tak jestem msciwym ch*jem :D

moniu6

2022-07-20, 01:45
Wiewór napisał/a:

sztaplarek



Ale to nie jest sztaplarka, tylko wózek boczny albo jak kto woli wysokiego składowania

Bul_od_bytu

2022-07-20, 01:50
bartosh86 napisał/a:

Zapie**ala bo karetka jest poniżej tzw wolnego skoku. Dziwne że instalacja tryskaczowa jest tak nisko:)



Kiedyś robiłem na hali gdzie tryskacze były jakieś 10-15 cm od palet na ostatnim trawersie. W wózku oczywiście brak blokady wysokości i nie jeden raz była chwila zwątpienia czy się jednak zmieści :D Praca może nie jest ciężka, ale wymagająca pełnej uwagi bo jeden błąd i może być ch*jnia na miliony. Taki jeden agent przy podobnej akcji jak z filmu rozwalił bramę szybkojezdną i zakończył karierę po 3 dniach w pracy bo nie chciało się do końca otworzyć

Seligos

2022-07-20, 01:58
djpyza napisał/a:

jak byś umiał odmieniać to by było dla czego ? umiesz odmieniać czy taki samo jak nasz sadolowy baron który potem sapie że nie rozumie !



Chłopie wyjmij kij z dupy xD

Makulata

2022-07-20, 03:36
Dzisiaj napisał/a:

zapie**alajac na wozku widlowym lub czyms podobnym... normalny operatow wie, ze nie zapie**ala sie z widlami w gorze, jesli ktos sie "zapomni" to tak jakby wysral sie na srodku pokoju bo zapomnial, ze trzeba do kibla.
Kierowcy tirow... tak to k***a ciemna masa. Przyklad :
roboty drogowe na autostradzie A4, znak zwezenia na odcinku kilkuset metrow, potem normalnie 2 pasy ale odrazu znak, ze za 3km ponowne zwezenie... przez 3km wyprzedzalem lewym pasem wszystkich debili, bo zwezenie dopiero za 3km... przed samym zwezeniem ku*asiarz pie**olony z tira chcial pobawic sie w szeryfa i zajechal mi droge, wiec chcialem go minac prawym a tej sun k***y prawie mnie skasowal bo znowu zmienil pas prawie zabijajac mnie i moja rodzine...
mam nadzieje, ze czytasz to wszo j***na - mialem dzika satysfakcje hamujac cie k***o prawie do 40km jak juz autostrada wrocila do normy Twoj j***ny klakson mnie nie przestraszyl i jakby nie marudzaca zona to bym cie k***o blokowal przez nastepne 20 minut - tak jestem msciwym ch*jem



Czyli spodkało się dwóch upośledzonych szeryfów. Trafił swój na swego.

f1...........ut

2022-07-20, 10:09
Jeszcze tylko wóz odstawić, PODŁOGĘ UMYĆ i koniec roboty na dziś.

Kamil3l

2022-07-20, 10:13
Seligos napisał/a:

Chłopie wyjmij kij z dupy xD



on tak lubi z tym kijem

Anal_Intruder_69

2022-07-20, 10:19
djpyza napisał/a:

jak byś umiał odmieniać to by było dla czego ? umiesz odmieniać czy taki samo jak nasz sadolowy baron który potem sapie że nie rozumie !



Jak rozpoznać kretyna?
1. Nie zna pojęcia sarkazmu. Śmieszy go jedynie pierdnięcie po pociągnięciu za palec.
2. Jest amebą z niepełnym podstawowym wykształceniem. Nie ma pojęcia o niczym, w podstawówce same gały. Więc jak raz na 10 lat jakimś cudem zobaczy jakąś nieprawidłowość, wali konia jedną ręką a drugą w wulgarny sposób wytyka błąd, bo wie, że następna okazja dłuuugo się nie trafi. Co z tego, że nawet tego wiedzą nazwać nie można, bo każdy normalny dwulatek potrafi mamę spytać "dlaczego?". Musi się pochwalić znajomością tego słowa i ch*j! I czuje się dumny, inteligentny i spełniony.

Wiewór

2022-07-20, 11:46
moniu6 napisał/a:

Ale to nie jest sztaplarka, tylko wózek boczny albo jak kto woli wysokiego składowania



Wózek widłowy jest sztaplarka