18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazyn drewna

Skvarek • 2015-07-09, 00:02
Znajomy nam Pan dodał niedawno nowy filmik na jutuba.

hideharu

2015-07-09, 14:33
Fajne, tak powinny wyglądać te programy typu rozbitkowie, a nie że laska wykona lepiej zadanie albo zeżre robaka.
I co to k***a za teksty że cofa się w rozwoju? My co prawda z kumplami robiliśmy domki za małolata, choć daleko im było do tego co na filmiku. Chętnie obejrzę więcej.

LosKisielos

2015-07-09, 18:51
A ja się k***a pytam jakim sposobem on to wrzuca na neta? Światłowody też sobie położył? :D

St...........on

2015-07-09, 22:28
bigbitt9899 napisał/a:

k***a co to za poj***ne hobby - cofanie się 290843094 lat w rozwoju ..
niedługo powstanie hobby polegające na sraniu w pampersy



A no hobby, bo w razie "W" to część nas będzie wiedziała jak sobie radzić. Natomiast takie głąby jak ty zginą w pierwszym tygodniu. Natural Selection Bitch!

LosKisielos napisał/a:

A ja się k***a pytam jakim sposobem on to wrzuca na neta? Światłowody też sobie położył? :D



A słyszałeś kiedy o internecie satelitarnym? Czary jakie co nie????

hideharu napisał/a:

Fajne, tak powinny wyglądać te programy typu rozbitkowie, a nie że laska wykona lepiej zadanie albo zeżre robaka.
I co to k***a za teksty że cofa się w rozwoju? My co prawda z kumplami robiliśmy domki za małolata, choć daleko im było do tego co na filmiku. Chętnie obejrzę więcej.



Dokladnie! I dlatego część z nas w razie kataklizmu będzie wiedziała jak sobie radzić sytuacji krytycznej (to nic innego jak część naszej historii, początki cywilizacji) A jak ktoś uważa że to głupie to najwidoczniej wszedł już na dobre w erę idiotkracji. Dlatego mam małą nadzieję ,że natura spłata nam figla i ostaną się tylko jednostki najbystrzejsze,najsilniejsze i najinteligentniejsze, a cała reszta tego chłamu zostanie pochłonięta w czeluści nicości.

Acho

2015-07-09, 23:17
Cytat:

Jak myślicie co by tu wykorzystać w naszym polskim lesie do budowy takiego szałasu?

Worek po śmieciach ;]

parchaty

2015-07-09, 23:39
k***a, czytam te komentarze i marzę o jednym - końcu wakacji.