18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazyn alkoholu.

InnyName • 2018-06-24, 18:44
Tysiące beczek i miliony litrów trunku. Runął magazyn bourbonu w Kentucky

Przykra, BARDZO PRZYKRA informacja dla wszystkich miłośników drogich trunków. W mieście Bardstown na północy amerykańskiego stanu Kentucky zawalił się magazyn destylarni bourbonu. W zniszczonej części znajdowało się dziewięć tysięcy beczek, a w nich łącznie ponad 2 miliony litrów alkoholu. Wstępnie straty oszacowano na ponad 80 milionów dolarów. Do destylarni przyjechali eksperci, by zabezpieczyć beczki i zapobiec przedostaniu się alkoholu do gleby i pobliskich strumieni. Nie wiadomo, co było przyczyną zawalenia się konstrukcji. Wyjaśnić ma to wszczęte dochodzenie.


nidzwiedz

2018-06-25, 16:37
Pan Marcin jest Januszem alkocholizmu!

Magnic

2018-06-25, 17:43
Dzisiaj napisał/a:

polowe tych "faktów" mozna miedzy bajki wlozyc... zrodlo CNN a material na TVN - kumulacja glupoty i klamstwa.
Niebawem info o tym, ze na placu czerwonym rozdaja mercedesy (czyli w rzeczywistosci nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają tylko kradną)




Dokładnie, to wszystko spisek aby nami manipulować!

za...........zh

2018-06-25, 17:47
@TB303
No po prostu tak mi pojechałeś, że chyba zamknę się w sobie i skasuje konto na sadolu.


Tak na prawdę to wal się na ryj prostaku. Dla mnie opinie takich przygłupów wartych tyle co ich nerki na czarnym rynku to koło wuja latają

InnyName

2018-06-25, 17:50
@up
Chce Ci się jeszcze mu odpisywać?

TB303

2018-06-25, 17:53
zaszh napisał/a:

@TB303
No po prostu tak mi pojechałeś, że chyba zamknę się w sobie i skasuje konto na sadolu.


Tak na prawdę to wal się na ryj prostaku. Dla mnie opinie takich przygłupów wartych tyle co ich nerki na czarnym rynku to koło wuja latają


InnyName napisał/a:

@up
Chce Ci się jeszcze mu odpisywać?


Och, przestańcie... Dajecie mi za dużą satysfakcję 8-)

za...........zh

2018-06-25, 18:10
@InnyName Mnie nie ubędzie a ile radości dla upośledzonego dzieciaka

jeban

2018-06-25, 19:30
... Nie dorosłem do burbona zatem mi to tam wita. Sąsiad cztery alktany obok robi takiego rarytaska z przeterminowanych anyżówek, że heja. Pies kichał ich politure na podbudowie monsanto. :)

Ti...........ch

2018-06-25, 20:07
Niby burbon jest jakiś strasznie drogi? No ale rozumiem, że jakby porównać do Krajowej z Biedronki...

Justynka99

2018-06-25, 22:36
I jeszcze chcą zapobiegać przedostaniu się alkoholu do rzeki... skąpcy jedni.

pekka satan

2018-06-25, 23:23
Jakby nie budowali regałów z patyków i ścian z tektury, to może by 80 baniek nie poszło się jeb..
Zwróćcie uwagę, że u nas jak jest trąba powietrzna to zwykle zrywa z budynku dach. A w stanach ich tornada kładą domki jakby były z kart. I rozumiem, że te zjawiska mogą być nieporównywalnie większe tam ale... mają też nieporównywalnie słabsze konstrukcje...

marcinsud

2018-06-26, 21:06
k***a na zachodzie nasza polska wódeczka jest droższa od tego ich burbonu z Kentucky.