18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magazyn alkoholu.

InnyName • 2018-06-24, 18:44
Tysiące beczek i miliony litrów trunku. Runął magazyn bourbonu w Kentucky

Przykra, BARDZO PRZYKRA informacja dla wszystkich miłośników drogich trunków. W mieście Bardstown na północy amerykańskiego stanu Kentucky zawalił się magazyn destylarni bourbonu. W zniszczonej części znajdowało się dziewięć tysięcy beczek, a w nich łącznie ponad 2 miliony litrów alkoholu. Wstępnie straty oszacowano na ponad 80 milionów dolarów. Do destylarni przyjechali eksperci, by zabezpieczyć beczki i zapobiec przedostaniu się alkoholu do gleby i pobliskich strumieni. Nie wiadomo, co było przyczyną zawalenia się konstrukcji. Wyjaśnić ma to wszczęte dochodzenie.


Pa...........in

2018-06-24, 19:07
Bardzo dobrze ! ch*jki trzymają to po kilkanaście lat bo im starsze tym droższe i później bogacą się Nie ma takiego zarabiania !

TB303

2018-06-24, 19:08
PanMarcin napisał/a:

Bardzo dobrze ! ch*jki trzymają to po kilkanaście lat bo im starsze tym droższe i później bogacą się Nie ma takiego zarabiania !



Dokładnie, kurła!

Hoofner

2018-06-24, 19:51
Ja mogę powiedzieć co było przyczyną. k***a drewnianego starego regału do układania beczek. Jedna noga gdzieś poszła i poszło domino.

zadol

2018-06-24, 21:50
"Do destylarni przyjechali eksperci, by zabezpieczyć beczki i zapobiec przedostaniu się alkoholu do gleby i pobliskich strumieni" Aha czyli opie**olą całość żeby się nie zmarnowała. Ci eksperci będą musieli mieć mocne głowy 8-)

camson

2018-06-24, 23:12
Myślałem, że nie zobaczę dziś nic gorszego niż gra naszej reprezentacji. A jednak...

Dzisiaj

2018-06-24, 23:31
polowe tych "faktów" mozna miedzy bajki wlozyc... zrodlo CNN a material na TVN - kumulacja glupoty i klamstwa.
Niebawem info o tym, ze na placu czerwonym rozdaja mercedesy (czyli w rzeczywistosci nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają tylko kradną)

za...........zh

2018-06-25, 00:06
Żadna strata, wolałbym się napić końskich sików niż burbona.

htp

2018-06-25, 10:57
zaszh napisał/a:

Żadna strata, wolałbym się napić końskich sików niż burbona.


Jak ci smakuje...

janlew

2018-06-25, 11:47
Ciekawe że tak sobie runął, w momencie wprowadzenia ceł przez UE. Pewnie przypadkiem był potężnie ubezpieczony.

bydarzigol

2018-06-25, 14:20
jakby nie byli cudakami to by to od razu wypili. I po sprawy by nie było.

TB303

2018-06-25, 16:10
zaszh napisał/a:

Żadna strata, wolałbym się napić końskich sików niż burbona.


Bo cię nie stać biedaku :amused: