18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madzia

Cavaran • 2012-03-22, 09:22
- Kochanie, czy chciałabyś mieszkać w dużym mieście, w super mieszkaniu za które płaciłby facet, który znajdzie ci ekstra pracę?
- Tak!
- To podaj Madzię…

Jedras992

2012-03-22, 09:24
"Nudne to i głupie..." :)

BongMan

2012-03-22, 12:29
Długo jeszcze j***ne gimbusy będą to przeżywać? Normalnie gorzej niż ze Smoleńskiem...

ak74

2012-03-22, 21:11
i dobrze, że ten kawał tu jest. trzeba nagłośnić tą sprawę, trzeba pamiętać. to jest jakiś absurd na skalę świata, w jakim normalnym kraju za zabójstwo dziecka+fałszywe zeznania+lecenie w ch*ja do samego końca dostaje się apartament? toż to w jakiejś zacofanej afryce lepiej by sobie z nią poradzili (a co więcej pewnie byśmy to zobaczyli na hardzie). polska (stfu), k***a...

miziel

2012-03-22, 21:42
ak74 w każdym innym kraju ludzie umieją czytać ze zrozumieniem tylko chyba nie u nas. to mieszkanie dostała od detektywka więc ch*j ma do tego normlanośc kraju?

ak74

2012-03-22, 22:21
miziel napisał/a:

ak74 w każdym innym kraju ludzie umieją czytać ze zrozumieniem tylko chyba nie u nas. to mieszkanie dostała od detektywka więc ch*j ma do tego normlanośc kraju?



no właśnie a propos czytania ze zrozumieniem: miałem na myśli to, że nawet w zacofanej afryce są za to jakieś kary. u nas nagrody. teraz łapiesz? już nawet pomijam to, że nie wiedzieć czemu rutkowski dał im to mieszkanie (jego kasa, mam wyj***ne, tylko trochę to chore jest żeby komuś takiemu dawać cokolwiek. nawet ch*jowo kłamała).
tak się rodzi patologia, jeden tępak z drugim podpatrzą pomysł i się jakaś fala upuszczeń zrodzi. takie zachowanie powinno być przykładnie ukarane, możliwie najwyższą karę ja bym zasądził. no i polecam link 3 posty wyżej

sauerps

2012-03-23, 01:21
Problem z "patentem madzi" jest genialny z jednego powodu... drugi raz za ch*ja nie przejdzie