18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

viktorx

2012-02-09, 20:58
Ja pie**ole. Codziennie umiera masa dzieci. A to z rąk zj***nych pedofilii ewentualnie porywaczy. Śmierć łóżeczkowa coś wam mówi? Na wsi w pracach rolnych umiera od groma dzieci, codziennie jakiś dzieciak postanowi wj***ć się pod kombajn, a i tak nikt szumu nie robi.
Zaskoczę was, ale to też nie jest pierwszy raz gdzie dziecko ginie z rąk rodzica, bo upadło, albo inny ch*j. I jakoś tego nie opłakujecie.

Poza tym, co wy tu k***a robicie skoro takie coś was rusza? Tacy wielcy sadole jesteście to idźcie na kwejka.

ostatni

2012-02-09, 22:09
Takeda napisał/a:



Kogo nazywasz gimbusem? Spodobał mi się komiks, to go wrzuciłem. Co do samej historii, to mam ją głęboko w dupie, mam ważniejsze rzeczy na głowie. Tylko tyle i aż tyle, więc się nie spinajcie, twardziele.



czyli masz gust przeciętnego gimnazjalisty, wiek i iq pewnie również

Takeda

2012-02-09, 22:38
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



czyli masz gust przeciętnego gimnazjalisty, wiek i iq pewnie również



Wiek masz podany, gustu nie możesz ocenić na podstawie jednego przykładu, a IQ tym bardziej. Myślisz, że jesteś fajny pisząc takie posty?

golonko

2012-02-09, 23:20
Zajebiste, brawo dla autora. :ok:

szopenus

2012-02-10, 09:16
viktorx napisał/a:

Ja pie**ole. Codziennie umiera masa dzieci. A to z rąk zj***nych pedofilii ewentualnie porywaczy.



Idąc Twoim tokiem rozumowania, można by się zastanowić, dlaczego powstał komiks o tym właśnie wydarzeniu, skoro takich jest mnóstwo codziennie i dlaczego tak uporczywie jest ta właśnie sprawa nagłaśniana m.in. poprzez takie wrzuty na sadisticu?

Mniejsza z tym, chciałem tylko wyjaśnić ludziom, którzy nie rozumieją, dlaczego ta sprawa jest tak głośna. Otóż w przeciwieństwie do chociażby śmierci łóżeczkowej, gdzie niemowlę umiera i po sprawie, tutaj początkowo była wersja porwania. W przypadku porwania sprawę się nagłaśnia, bo nie trzeba być wyjątkowo bystrym, żeby wiedzieć, że im więcej ludzi wie, im więcej słyszało, widziało itd. tym łatwiej jest osobę zaginioną odnaleźć. Wiem, zaraz będą głosy, że przecież porwań też jest w ch*j. I ch*j. Trzeba być znowuż debilem, żeby nie zauważyć, że to było nietypowe. Sprawa więc została nagłośniona, a później potoczyło się to już dalej. Źle? Gdyby nie nagłośnienie tej sprawy, to k***a mać nie mieli byście o czym malować komiksów i z czego się śmiać. To o co wreszcie chodzi? Żeby był temat? Czy żeby go nie było? A jeśli chodzi o opłakiwanie... może któregoś boli, że po tym dziecku pół Polski płacze, a po nim nawet pies nie zawyje? Trzeba się było z tym liczyć! Jak wiesz, że nie masz szans w życiu zabłysnąć, bo Ci bozia nie dała, to choć widowiskowo pie**olnij sobie w łeb. Będzie szum. I komiks :)

viktorx napisał/a:

Poza tym, co wy tu k***a robicie skoro takie coś was rusza? Tacy wielcy sadole jesteście to idźcie na kwejka.



Rusza mnie to, więc specjalnie tu wchodzę, czytam komiks, załamuję się, płaczę i biję głową w klawiaturę. Bo jestem masochistą, a Wy jesteście sadolami. I k***a idealnie się zgrywamy, czyż nie? "Wielkim sadolem" nigdy nie będę, najwyżej "młodszym sadolem" albo "sadolem sierżantem", nie znam Waszej hierarchi ;) Ale mimo to mogę tu jeszcze zaglądać? Czy już muszę iść na kwejka, bo mnie tam wysyłasz?

golip

2012-02-10, 09:26
@up
To o ch*j Ci tak w ogóle chodzi?

szopenus

2012-02-10, 09:33
golip napisał/a:

@up
To o ch*j Ci tak w ogóle chodzi?



Ja napisałem o co mi chodzi. Niech Ci wytłumaczy ktoś inny :)