18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"mądry" tirowiec ..

~McSadol • 2021-11-29, 21:32
i pociąg ...


witekkk

2021-11-29, 21:37
Ufff... Już myślałem, że skasuje tego fajnego złomka na trawie...

Pralpunkt

2021-11-29, 21:39
Ten oldtimer bardziej zajebsity niż wypadek

KonioBijca

2021-11-29, 21:47
Redneckowa p*zda podnieciła się, jakby ją murzyn wielkim murzyńskim ku*asem ostro w dupe j***ł...

shoe5maker

2021-11-29, 21:48
Dobra kto Fakał jej Gada ?

Folur

2021-11-29, 22:02
zawsze mnie zastanawia co ma we łbie taki tirowiec, teraz już wiem że siano

baronturbina

2021-11-29, 22:37
Nie ma czegoś takiego jak mądry tirowiec! 90% matury nie ma i zajeżdża drogę, po to żeby na A4 Gliwice - Wrocław, wyprzedzać kolegę po fachu z różnica 1km/h. Wiem,
Wiem jak by nie rycerze w tonowych rumakach nie było by w sklepach piwa i prezerwatyw.
Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby tirem jezdzic? Prawo jazdy C+E, przewóz towarów,ewentualnie ADR. Czy do terzego trzeba umieć myśleć i pisać? Małpa się na monocyklu nauczy jeździć, wiec czemu nie tirem? Debile nie potrafią Google maps odpalić (orientacyjnie) tylko CB zadają pytania bez ładu i składu.

luxpiotr

2021-11-29, 23:23
Co za tępa jankeska. Przeklina Boga. Aż uszy więdną.

OpenStreetMaps

2021-11-29, 23:46
Gdyby to był pierwszy tego filmik ze szlabanikiem trzymającym wielkiego tira to bym się nie dziwił.
Ale nie to któraś z rzędu taka sytuacja.
Może jakiś ekspert się wypowie czy te szlabany takie mocne czy u tych kierowców takie bezmózgowie?

Zasysacz

2021-11-30, 00:48
OpenStreetMaps napisał/a:

Gdyby to był pierwszy tego filmik ze szlabanikiem trzymającym wielkiego tira to bym się nie dziwił.
Ale nie to któraś z rzędu taka sytuacja.
Może jakiś ekspert się wypowie czy te szlabany takie mocne czy u tych kierowców takie bezmózgowie?



Szlaban dla tira to jak zdeptanie komara nogą słonia człowiek da radę wyłamać bez większego kłopotu tym bardziej dziwi że nie przejechał na czas. Może głuchy albo pjany albo naćpany bądź zwyczajnie głupi.

busel004

2021-11-30, 03:01
Po głosie słychać że komentuje dinduska.

piotrj3

2021-11-30, 03:13
Zasysacz napisał/a:

Szlaban dla tira to jak zdeptanie komara nogą słonia człowiek da radę wyłamać bez większego kłopotu tym bardziej dziwi że nie przejechał na czas. Może głuchy albo pjany albo naćpany bądź zwyczajnie głupi.



Tylko idiota zostanie zamknięty w szlabanie, i dlatego ci ludzie nie łamią szlabanów.

Annnnnaaa

2021-11-30, 07:03
Holly fucking shit . Święte poerdolone gówno. Co . Co

homorek

2021-11-30, 07:20
Annnnnaaa napisał/a:

Holly fucking shit . Święte poerdolone gówno. Co . Co



Gówno...

Praxis

2021-11-30, 08:10
baronturbina napisał/a:

Debile nie potrafią Google maps odpalić (orientacyjnie) tylko CB zadają pytania bez ładu i składu.



Google maps nie ma adnotacji o zakazach tonażowych i wysokościowych. Spróbuj wjechać do obcego miasta i spytać o drogę na CB gdzie chwila moment i sygnał zanika, a navi specjalistyczne jest spoko dopóki niw trafisz remontów i zmiany organizacji ruchu.

Nie bronię ich na siłę, bo mimo tego, że jeżdżę po kraju ciężarówką to uważam podobnie - kierowcy to debile. Ja kręcę kółkiem, bo po studiach nawet z dziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie zarobię mniej niż w transporcie.

Co do filmu - nigdy nie skumam myślenia, że chłop woli poświęcić samochód żeby tylko szlabanu nie wyłamać xD