18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mądrości ojca

czaku20 • 2013-10-10, 19:46
Na początku chciałbym wspomnieć rzecz, która jest ważna w tej opowieści :
jestem wysoko postawionym pracownikiem, mam pod sobą tysiące ludzi - pracuję na cmentarzu :amused: Tak samo jak mój stary, czyli szef. Warto nadmienić, iż jest on z natury dosyć poważny, ale jak dopie**oli do pieca to na maxa. Ogólnie na cmentarzach jest fajnie choć bywa grobowa cisza i jest sztywne towarzystwo. Ale do rzeczy.

Jeden z moich pierwszych dni w robocie, trzymam szpadel i kopię grób, nagle mój stary podchodzi do mnie chwyta mnie za ramię, patrzy mi w oczy i mówi :
"- Synu....[rzeczowa pauza] zapamiętaj me słowa.. jak wykopiesz jakieś ciało to r*chaj tylko niebieskie zwłoki..
- co k***a? :lol:
- no, bo to zielone mają już zużyte łechtaczki :amused:

psiwytrysk

2013-10-10, 19:54
Ech,nie wiem co powiedzieć, słabe trochę...

jacekmatys

2013-10-10, 19:59
Pogratulować ojca,a jak.....

ProVVe

2013-10-10, 20:14
jacekmatys napisał/a:

Pogratulować ojca,a jak.....




Za tą wstawkę... Mógłbym się z Tobą naj***ć do porzygu...

adekniejadek89

2013-10-11, 11:02
taki to sobie pożyje, wóda, balety, roznegliżowane ciała, które wybaczą błędy Twojego charakteru, pokochają Cię jakim jesteś i nie będą miały za złe małych orgietek... tyle wygrać

feranos

2013-10-11, 11:20
:O ale zajebista robota :D nie dość, że w sumie niezależnie od koniunktury gospodarczej zawsze grabarz będzie potrzebny, to jeszcze płacą (z tym akurat różnie bywa w Polsce) to jeszcze można sobie por*chać!

Mannerheim1610

2013-10-11, 11:41
Współczuję Ci patologicznego ojca.

jessjess

2013-10-11, 12:05
how i met your mother.

qwachu

2013-10-11, 12:15
To z branżowych:

Kiedyś, jak robiłem na serwisie komputerowym, zawsze przychodził znajomy do szefów. Robił za dostawcę w dużej firmie i często też przyjeżdżał do sklepu po towar, a jak przejeżdżał w okolicy, to zawsze wpadł pogadać. Opowiadał kiedyś o znajomym, który robi w prosektorium i gość mu mówi: "W przy trupach robią 2 rodzaje osób: alkoholicy albo nekrofile.". Mówi potem, że w sumie to racja, bo gość ostro w palnik daje (spróbujcie nie jak przyjeżdżają zwłoki z wypadku ;) Ale nie był do końca pewien co do niego, bo jak kiedyś wpadł na salę, to on akurat wpie**alał kanapkę nad nieboszczką na stole i rzuca takim tekstem: "Ta to ma zajebiste cycki, r*chałbym ją".

Czaku 20, widzę, że ojciec to ten drugi typ zawodowy, Ty podtrzymujesz rodzinną tradycję? ;D

DWito1

2013-10-11, 19:21
Cytat:

Tak samo jak mój stary, czyli szef.



KOMENTARZE:
Cytat:

Pogratulować ojca,a jak.....


Cytat:

Współczuję Ci patologicznego ojca.


Cytat:

Czaku 20, widzę, że ojciec to ten drugi typ zawodowy, Ty podtrzymujesz rodzinną tradycję? ;D



Idźcie się pie**olnąć w łeb podręcznikiem do języka polskiego z klasy II gimnazjum. Już tam uczą czytania ze zrozumieniem...


jacekmatys

2013-10-11, 20:43
DWito1 napisał/a:



KOMENTARZE:




Idźcie się pie**olnąć w łeb podręcznikiem do języka polskiego z klasy II gimnazjum. Już tam uczą czytania ze zrozumieniem...

Obrazek



Umiem czytać ze zrozumieniem i podejżewam że reszta sadoli też więc stwierdzam że jednak Ty jako jedyny NIE...
Z resztą,o ch*j Ci chodzi człowieku ?

cancerous

2013-10-11, 21:57
leci piwko, btw ciekawe jakiego koloru masz już ch*ja ;)