18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silent Man

2009-06-11, 19:08
Boże, chroń nas przed Katolikami.

Demoness

2009-06-11, 19:19
to nie wiedzieliście, że w Madonnie szatan siedzi?
przecież ona specjalnie ten dzień wybrała na swój koncert, aby zwieść niewinne dusze Polaków na pokuszenie, odwieść od Jedynego Prawdziwego Boga i w imię Szatana bezcześcić Święty Dzień Katolików, a po koncercie częstować fanów pieczonym kotem

plumcio

2009-06-11, 19:26
:O tepe katok***y nalezy utylizowac


ps. zna ktos jakis azjatycki serwis typu youtube do wrzucania filmikow z palenia jezuska na krzyzu ?

in...........ce

2009-06-11, 19:26
"Boże, chroń nas przed Katolikami." Jeżeli bóg nie zaglądał na ziemie od czasu wysłania tutaj stwojego syna czyli de facto siebie samego , to nawet nie wie że istnieje coś takiego jak chrzescijanstwo :D . Co za banał!

in...........ce

2009-06-11, 19:27
* Tzn. nie zaglądał po smierci Dżezusa miało być

silesiaster

2009-06-11, 19:43
ni to śmieszne siakies nijakie - oszołomy są wszędzie i z prawa i z lewa ze wschodu zachodu północy i południa i skąd tam jeszcze mogą być - kto by się przejmował...

Wilczex

2009-06-11, 19:46
Nie wiem, czy zauważyłeś, ze temat znajduje sie w dziale "ABSURDY życia codziennego". Jest absurd? Jest. Życie jest? Jest. Oddaje polską codzienność? Oddaje. Więc jest w odpowiednim miejscu ;)

silesiaster

2009-06-11, 19:50
@Wilczex ah no rzeczywiście ja po prostu wole oglądać obrazki z pozycji strony niźli forum

Wilczex

2009-06-11, 19:53
Spoko, ja się tylko bronię ;) A i tak byka walnęłam, bo zamiast "życie" powinien być "dzień" ale tak czy siak moja teoria jest nadal prawdziwa ;)

Fenus

2009-06-11, 23:01
Demoness napisał/a:

a po koncercie częstować fanów pieczonym kotem



za to piwo :P a nawiasem mówiąc to moje odczucia ranią takie Aniołki Rydzyka, skoro im nie halo cos z koncertem Madonny, to mi nie pasuje zamykanie sklepow w niedziele i w ich swieta. I tez proponuje zrobienie jakiejs pikiety w tej sprawie lub zbieranie podpisow przeciwko temu by były zamknięte sklepy.

endr1u

2009-06-12, 00:31
Toż to pseudokatolicyzm jest. Żałosne... Niektórzy ludzie szukają zwady na siłę. Ot tak, nie mają co robić 15 sierpnia - idą na pikietę.

BueR_MadasS

2009-06-12, 02:02
zagluszyc k***** beztalecie zalosne
wg mnie to niech nawet w wielki piatek powiedzmy 'spiewa' (bo nie chodzi mi o katolicyzm) ale za to ze wykorzystuje swieto madonny zeby swoj stary tylek promowac niech ja katolskie bojwoki zaglusza
sie nie ma co dziwic tania dziw** to i tania reklama

MadHatter

2009-06-12, 02:26
Ło kooorrwaa.... -.-
Idźmy wszyscy do "Nowej Stajenki Wszechpolskiej" miejsca narodzin nowego Mesjasza Rydza, i spalmy ją w ch*j.
Jak mnie to wk***ia.... :lodowka:
Aż wstyd żyć w państwie katolickim :emo:

pepson

2009-06-12, 09:22
Jebie mnie jedno i drugie. Zarówno madonna i święto.