18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madka roku 500 minus

~Velture • 2023-07-31, 13:12
To chyba pora na rozwód :krejzi:


Kriski

2023-07-31, 13:15
Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.

~Velture

2023-07-31, 13:18
Kriski napisał/a:

Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.



Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się k***a zdziwił jak matka stała gapiąc się jak p*zda w gnat.

Kriski

2023-07-31, 13:20
Normalny samiec, stara poszła po kieckę a on do sąsiadki po cukier.

ra0mir

2023-07-31, 13:35
~VeIture napisał/a:

Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się k***a zdziwił jak matka stała gapiąc się jak p*zda w gnat.



k***a to jak u murzynów i cyganów. Jak dziecko się zgubi/zginie/ubrudzi to robią nowe. Easy :)

psyhepl

2023-07-31, 13:51
~VeIture napisał/a:

Mi chodziło o to, że zawsze jeden rodzic powinien zostać z pisklakiem. Widać, że stary jak wrócił to się k***a zdziwił jak matka stała gapiąc się jak p*zda w gnat.



to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?

Siriuz

2023-07-31, 14:18
psyhepl napisał/a:

to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?



Nie oceniaj innych swoją miarą.



Taaa, instynkt

psyhepl

2023-07-31, 14:30
Siriuz napisał/a:

Nie oceniaj innych swoją miarą.
Taaa, instynkt



ta bo ten gawron sobie myśli jak cię widzi: no co za kolo znowu mi do karminka nie dał ziaren ! zayebe go ! zwierzeta Nie myśla !

Sanhosez

2023-07-31, 15:03
U mnie bocianów zawsze pilnowal jeden z rodziców.
Dopiero 2 tygodnie przed pierwszym wylotem młodych oboje rodziców opuszczało gniazdo. Szloda że w tym przypadku tak nie robili.

Marush

2023-07-31, 16:22
Ale skruche jebnela

dżonyłojlker

2023-07-31, 16:28
Kriski napisał/a:

Niekoniecznie to ta sama samica, u zwierząt kanibalizm to nic nowego, żarcie to żarcie.



Nie wiem co czym ty piszesz. Brązowe ptaki w gnieździe wyglądają jak orlik krzykliwy, a to co porwało ptasiego gówniaka, było bardziej szare, może krogulec, nie wiem, tu niech się ornitolog wypowie. Chodzi o to, że jak zwykle pie**olisz bez sensu.

DmNQ

2023-07-31, 16:32
Ale o co chodzi k***a? Polecieli rodzice po jedzenie dla małego a go jakaś sowa czy inny ch*j złapał. To jaka matka roku? że poleciała po jedzenie dla małego?

Antoni79

2023-07-31, 16:39
To jest bardzo smutna historia. Wzruszyłem się.

psyhepl

2023-07-31, 16:42
Zwierzęta myślą !

Sraj1

2023-07-31, 17:05
psyhepl napisał/a:

to są zwierzęta ! ich zachowania się opierają na instynkcie ! A nie qurwa na pseudo człowieczym myśleniu "ktoś powinien zostać w domu" hahaha
Co za typ !?



To jest właśnie łosiu "instynkt". Ten ptak ma to już wgrane. To znaczy, normalnie ma, bo akurat ta samica nie miała.