18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Madka rokó

~Velture • 2019-09-03, 12:19
Głowa rodziny na zasłużonym urlopie 8-)


Budrys2000

2019-09-03, 22:41
Dupaapud napisał/a:

Na filmiku widzę dobrą parkę, z dwóją dzieci, którzy się świetnie ogarnęli w życiu.
Szacun dla pani i pana, że widzą w sobie jeszcze coś co ich kręci.
Wypowiadający się powyżej na 100000% nie są żonaci, a tym bardziej nie mają 15 lat stażu w małżeństwie.




Po nicku widać że lubisz w dupę od tylca

edmund

2019-09-03, 22:57
Nattttsjel napisał/a:

up@ musisz być niezłym pojebem. Skoro coś takiego robią publicznie to stary pewnie zapina w dupsko żonę przy dzieciach na blacie w kuchni. Ogarnięte życie nie oznacza dupcenia się jak zwierzęta. Mam 13 lat stażu związku i 4 lata w tym małżeństwa. Mamy 4 letnią córkę ale nigdy w życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby robić coś dwuznacznego przy niej. Jest to po prostu niesmaczne i poj***ne. Jak kogoś kręci, że ktoś się na nich gapi, niech to robią sami, bez dzieci, np w restauracji czy choćby na środku chodnika.




,,Mam 13 lat stażu związku i 4 lata w tym małżeństwa. Mamy 4 letnią córkę,,
ciekawa zagadka, ,,tym,,
a z którym,

ale nie pytam

Połamany

2019-09-03, 23:34
Dobrze że z ch*jem w ustach z synem nie rozmawia ;D

nano50

2019-09-04, 04:44
adrii2013r napisał/a:

Zauważyłem że na tym portalu jest dużo ludzi którzy pochwalają tego typu zachowania, walenie konia publicznie czy r*chanie sie publicznie przy dzieciach i innych ludziach, niektórzy ludzie tutaj mają nieźle naj***ne w głowach, za dużo sadistica. j***ne zwierzaki.



Może k***a czas zrozumieć prymitywie, że nie tylko Twoje jedno zdanie oznacza zawsze prawdę objawioną?

m7eznb

2019-09-04, 07:39
nano50 napisał/a:

Może k***a czas zrozumieć prymitywie, że nie tylko Twoje jedno zdanie oznacza zawsze prawdę objawioną?



nie no k***a walenie konia przy dzieciach jest spoko

Zordonek

2019-09-04, 12:06
miłość nie wybiera :) Aczkolwiek każdy by chciał taką żonkę kiedy jej się zawsze chcę :)

Dupaapud

2019-09-04, 15:28
Nattttsjel napisał/a:

up@ musisz być niezłym pojebem. Skoro coś takiego robią publicznie to stary pewnie zapina w dupsko żonę przy dzieciach na blacie w kuchni. Ogarnięte życie nie oznacza dupcenia się jak zwierzęta. Mam 13 lat stażu związku i 4 lata w tym małżeństwa. Mamy 4 letnią córkę ale nigdy w życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby robić coś dwuznacznego przy niej. Jest to po prostu niesmaczne i poj***ne. Jak kogoś kręci, że ktoś się na nich gapi, niech to robią sami, bez dzieci, np w restauracji czy choćby na środku chodnika.



No zasadniczo, to własnie różni babsko od faceta, że babsko jest wiecznie wszystkim oburzone i skrępowane a facet ze spokojem, patrząc w morze daje sobie zwalić gruchę.

Zwal swojemu mężowi (co to już cztery lata po ślubie z nim jesteś) gruchę, wtedy zobaczysz jego wdzięczny wzrok hahaha.

Nie raz posuwałem swoją żonę na plaży i mnóstwo z tym zabawy było, żeby zrobić to tak żeby nikt nie widział. A jak by ktoś widział to jego problem :)

GaryP

2019-09-06, 09:24
Pokazuje dzieciom jak odrobić pracę domową z masturbacji