18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ma pan pożyczyć 200 euro ;D

dr_evil • 2015-03-17, 08:29
:beka: Mistrz ! ;)


Ar...........an

2015-03-17, 16:20
A przepraszam czy a moge dac piwo za ten film?

el_kadafi

2015-03-17, 16:38
Gimbo ścierwo i tyle. Tatuś dał na ajfona to trzeba wrzucić upośledzonego bezdomnego na jutuba. Będą łapki w górę i życie ma sens. Wsadziłbym mu tą słuchawkę w gardło przez zaciśnięte zęby.

fantastico

2015-03-17, 17:09
@UP
To po co się upośledzał?

TrollJaskiniowy

2015-03-17, 17:26
Wydaję mi się że "pranki" robił, nie zdziwiłbym się jakby okazało się że to Sylwuś Wardienga na bezrobociu.

My...........er

2015-03-17, 17:44
adniemiec napisał/a:

6Venom9 spokojnie ich przerastasz głupotą. A żeby komuś życzyć śmierci, bo coś się nie podoba to dopiero trzeba być pie**olonym debilem i łysą sp***oliną umysłową.



Nie porównuj mnie do takich ''ludzi''. sp***olinę zapodać ci może koleżka z filmiku ;) . Co do śmierci poniosły mnie zbytnio emocje, lecz gdy patrze na takie filmiki nagrane przez pseudo sławy sk***ieli z fb, twittera, instagrama i innych śmieci co naśmiewają się z ludzi chorych umysłowo na dodatek to nagrywają i puszczają w świat tylko dlatego by zabłysnąć w towarzystwie to dla mnie ci ludzie pałają niepełnosprytem masowej skali. Mam brata, który również jest chory i gdy pomyślę sobie o tym jak on bardzo chce się usamodzielnić, a taki burak z koleżanką będą w komunikacji miejskiej naśmiewać się z niego to ch*j mnie strzela z miejsca.

MoneyCash

2015-03-17, 17:49
mieszkam w Warszawie i ten Pan czesto jezdzi komunikacja. zawsze ma pełno toreb z ubraniami,wyglada to jakby nosił ze soba caly swoj dobytek. widzialem go kiedys jak płakał bo gdy wysiadł z tramwaju wszystko wysypało mu sie z toreb i nie bylo mi do śmiechu. chory psychicznie, biedny facet ktorego zeby nagrywać trzeba byc po prostu ch*jem ;)

sobolov

2015-03-17, 17:58
OLABOGA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA NA SADISTICU :/

My...........er

2015-03-17, 18:16
sobolov napisał/a:

OLABOGA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA NA SADISTICU :/



Gdyby filmik był naprawdę śmieszny pewnie ludzie inaczej by pisali. Szczerze piszę autor filmiku to p*zda bez jaj i nie warto tego oglądać. Takie jest moje zdanie.

Wielki_Kloc

2015-03-17, 18:27
cbrrudi napisał/a:

Widziałem kolesia w skmce rok temu:) szukał kogoś kto kupi mu kanapkę z kurczakiem:)



Miałem tak samo z nim, tylko, że w Kolejach Śląskich - wsiadał w Gliwicach, cały obładowany torbami.

Mimo, że gruby jak bela cały czas gadał, żeby mu kupić kanapkę z kurczakiem :D

Cryo

2015-03-17, 18:49
6Venom9 napisał/a:

Bieda umysłowa, k***a aż piszczy u tych 2 klaunów... Przydało by się im, k***a przymusowe wojsko ! Aż k***a za tym tęsknie ! Przez takich pie**olonych debili Polska schodzi na psy ! ch*j wam w dupę, żebyście zdechli. Pozdrawiam.


Dobrze, że chociaż ty jesteś inteligentny. Rocznik 95... co ty k***a wiesz o wojsku? :homer:

ajeinot

2015-03-17, 19:06
to był przeciętny wyborca PO :D

woland

2015-03-17, 19:07
6Venom9 napisał/a:



Gdyby filmik był naprawdę śmieszny pewnie ludzie inaczej by pisali. Szczerze piszę autor filmiku to p*zda bez jaj i nie warto tego oglądać. Takie jest moje zdanie.



Co ty się tak burzysz? Nie wypuszczaj starego z domu, to ci nie będą go nagrywali :-D

icesun

2015-03-17, 19:30
To nie jest przypadkiem Wejherowo?