18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ma gadane

LICH0 • 2015-06-03, 23:33
W kilku prostych słowach ujął to co najważniejsze.



spoiler

zybi

2015-06-03, 23:41
no kur.a młody dobrze gada , a cały rząd w h.j niech wypie**ala stąd

ho...........zo

2015-06-03, 23:48
Sejm dzieci i młodzieży? Co to za gówno w ogóle?

Fukuoka

2015-06-04, 00:10
gada raczej jak na kazaniu w kościele. bez ładu i składu jak ministrant. Amen.

KrisCFC

2015-06-04, 00:11
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@zybi: Wysyłałbym co miesiąc paczkę do więzienia każdemu, który by te k***y z rządu po prostu wysadził w powietrze. W podzięce za usunięcie sk***ysynów metodami zabronionymi. W podzięce za takie właśnie poświęcenie.



I wyobraź sobie, są wysadzeni w powietrze i co dalej? Wiesz co by się tu działo?

Visuelt

2015-06-04, 00:32
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@hoszo: Nie chwal się, że jesteś idiotą. Nie interesuje nas to wcale. A o tym, że 1 czerwca każdego roku Sejm przejmują nieletni wie każdy światły Polak.



A Ty do nich należysz? bo czytając Twoje posty mam wątpliwości.

Xx...........oJ

2015-06-04, 00:35
@up2 Coś takiego trzeba robić z głową, bo inaczej będzie druga Ukraina jak nam Niemcy i Rosjanie wjadą z "pomocą".

androgenius

2015-06-04, 00:41
Szkoda, że kopyta nie wyjął zza pazuchy i nie rozj***ł kilku łbów, które na rozj***nie definitywnie zasługują.

Ptoon

2015-06-04, 00:49
Panowie no no już dosyć o tych planach wysadzania wszystkich w powietrze, bo zaraz nam sadistica zamkną, a was wszystkich wsadzą za podżeganie do terroryzmu. Ja bym tam wolał ich widzieć w więzieniach, żeby ich ktoś tam popytał czy grypsują czy idą do frajerów :amused:

ofo

2015-06-04, 00:49
O Kurcze...

Tak dużo ludzi w sejmie,
to już dawno nie widziałem.

:/

mpietrzak90

2015-06-04, 00:52
@Rebeliant_ZPF

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Się chłopie zastanów nad tym co napisałeś, bzdury totalne. To nie zmieniłoby nic, bo rewolucje prawie zawsze przynoszą tylko krew i jeszcze większą biedę, przypomnij sobie chociażby tą październikową, czy przyniosła ona ten raj dla klasy robotniczej? raczej raj dla samego kraju jako rządu a nie dla obywateli jak rewolucjoniści zakładali, robotnik nadal był tym "gorszym" zmienił się tylko ten "lepszy" bo wcześniej to byli rosyjscy władcy ziemscy czy fabrykanci a po rewolucji to wszystko przejął sowiecki rząd, który sprytnie wmówił robotnikom (czyli tym co zapoczątkowali rewolucje), że to wszystko ich, co było przecież gówno prawdą.

"Rrewolucja, jak Saturn, pożera własne dzieci."

Polska nie potrzebuje rewolucji, potrzebuje odpowiednich, realnych reform. Nie będę pisał jakich bo nie chce się rozpisywać.

Co do tego przemawiającego młodzieńca, co schludnie prawił nad tym, że rząd nic nie robi. Czy ów młodzieniec wie co rząd ma zrobić? Co ma zrobić by się poprawiło a zarazem by to było realne w stworzeniu? Raczej nie.
Ja również mogę mówić jaki to NFZ jest zły czy ZUS czy coś innego, ale czy wiem jak temu zaradzić by było lepiej? Dodam, że likwidacja pogorszyłaby tylko sprawę, ze względu na wzrost niezadowolenia u osób starszych (których jest coraz więcej) i ludzi ubogich, czyli zlikwidować nie można. Zresztą żaden młody człowiek, co dopiero co zaczął/skończył studia nie ma pojęcia o tym co można zrobić by się polepszyło.

KrisCFC

2015-06-04, 01:04
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@KrisCFC: Podejrzewam, że wiem. Ginęłoby tych kurew więcej - jeden zamach wywołałby kolejne. Spłonęłyby siedziby partyjne, a te gnidy by musiały uciekać z Polski. Oczywiście to jedna z alternatyw. Wiem tylko jedno - gdy przyjdzie pora, to będę dolewał benzyny do ognia.



I myślisz, że inne państwa by się po prostu przyglądały? "O spójrzcie Polska nie ma władzy jest całkowicie bezbronna i zdezorganizowana, ciekawe co będzie dalej, popatrzmy" tak myślisz? :>

mpietrzak90

2015-06-04, 01:09
@up

prawda :P

Zielone ludziki mateczki rosiji zostały by liderami rewolucji i cała powierzchnia terytorialna Polski zostałaby przejęta przez separatystyczne siły prorosyjskiego ruchu odbudowy stosunków polsko-rosyjskich pod zaborem ruskim.

oc...........an

2015-06-04, 01:11
Gnojek teraz dał czerwoną kartkę, ale gdyby dorwał się do koryta to by kradł jak reszta. W Polsce nie ma kultury politycznej i jeszcze długo nie będzie, bo każdy polak myśli, że jego "racja jest mojsza niż twoja".

Prawda jest taka, że w polityce polskiej najbardziej to sprawdziliby się takie chore, ale niegroźne umysły pokroju Brauna, którego postulaty nikomu nie szkodzą, a który otwarcie przyznaje, że nie wie wszystkiego i będzie potrzebować dobrych doradców.

Natomiast te wszystkie pawłowicz i reszta katolibanu z solidarnej polski to powinna dostać dożywotni zakaz podchodzenia do władzy za hipokryzję - startują żeby reprezentować naród, po czym opluwają niektóre grupy społeczne (czyli własnych rodaków) i przekazują jawną hipokryzję kiedy wycierają się jeszcze na dodatek religią. Tfu.


PS: tak się chichraliście z Biedronia, ale on obecnie jako jedyny chyba ze wszystkich realizuje politykę oszczędnościową, którą obiecywał.

JezTuptajacyNoca

2015-06-04, 03:01
Za taką kasę też mogę ponapie**alać na polską służbę zdrowia i wyciągnąć karteczkę. Jak ktoś wczesniej wspomnial - na Biedronia ludzie napie**alali, a gość zajebiście ogarnia. W przeciwieństwie do szefa kuców, który zamiast dać ładny przykład, to dalej ciągnie pieniązki z UE, bo przecież 'pokazuje, że ten system jest durny'. Chętnie pokażę za 50% tych wydatków. I nie, Panie JKM, Pan nie krzywdzi polityków, systemu. Pan krzywdzi obywateli, ale każda wymówka będzie dobra.

3, 2, 1... Jestem gotów przyjąć wirtualny wpie**ol, bo przecież jak śmiałem powiedzieć cokolwiek złego o gościu, który mógłby być moim dziadkiem, głoszącym idee 'Polska dla młodych ludzi', ale prezydentem, szefem partii, to niech on już zostanie. Ot, młody duchem. ;)