18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łzy, które wstrząsnęły Polską. Ojciec Fabiana w wywiadzie.

Kuriki • 2015-04-01, 18:44
Reportaż Marcina dotyczący sprawy katowanego Fabiana.


Grzegorz.C

2015-04-01, 21:16
Sam fakt że Jaruzel tyle lat żył bez zamachów na swoje życie w wolnej Polsce świadczy że z godnością naszego społeczeństwa jest kiepsko. Dziecko jak dorośnie będzie mogło w równej mierze podziękować matce jak i p*zdowatowemu ojcu dla którego świstki były ważniejsze od życia dziecka. Ech no i wniosek z tego taki żeby unikać bliskich relacji z sitwiarzami.

thor141888

2015-04-01, 21:39
Kto k***a dzwoni po 21:00 !!! do obcej osoby z prośbą o wywiad ??? koleś jest prostakiem. Co do walki o dziecko to sam walczę przed Sądem Niemieckim o córkę. Tak więc wiem co to jest WALKA z wiatrakami. Ale i tak lepiej to wygląda w Sądzie Niemieckim bo w Polskim to dramat.

Kuriki

2015-04-01, 21:47
Grzegorz.C napisał/a:

Dziecko jak dorośnie


JEŚLI dorośnie. Stawiam na to, że jak matka go pie**olnie kiedyś to tylko raz i dzieciak wyląduje w grobie.

Grzegorz.C napisał/a:

Dziecko jak dorośnie będzie mogło w równej mierze podziękować matce jak i p*zdowatowemu ojcu dla którego świstki były ważniejsze od życia dziecka.


No w sumie ojciec by mógł wziąć dziecko i sp***olić za granicę. Taki gość jak on ma chyba k***a jakieś kontakty pomocne w tym by móc zniknąć. Ale nie, on woli się bawić z papierami i resztą bolskiej patologii i jeszcze pie**oli, że matka niewinna bo zmiany w mózgu, bo choroba, bo ch*jwieco. Zobaczy, że przez to jego ociąganie się to pewnego dnia zostanie poinformowany o śmierci Fabiana w niewyjaśnionych okolicznościach.

A w fuckcie będzie tytuł "Mózg dziecka przytula ściany- wszystkie równocześnie. Fatalne w skutkach potknięcie się o samochodzik" :amused:

Grzegorz.C napisał/a:

Ech no i wniosek z tego taki żeby unikać bliskich relacji z sitwiarzami.



I żeby nie mieć dzieci. I żeby się nie wiązać, a jeśli już trzeba to przynajmniej potestować parę lat partnera/partnerkę. No ale żeby na to wpaść to trzeba mieć mózg, a nie kawałek pie**olonego styropianu :amused:

thor141888 napisał/a:

Kto k***a dzwoni po 21:00 !!! do obcej osoby z prośbą o wywiad ???


Oj tam oj tam. To "bezpieczna" godzina. W ciągu dnia mogła być w pracy albo na zakupach. Wieczorem jest większa szansa, że ktoś będzie w domu, a jeszcze nie w łóżku :-P

Jurny_Ziemniak

2015-04-02, 00:56
Moje miasto takie Piękne.
Może dzięki temu w końcu gospodarka w nim ożyje. A nawet Turyści będą odwiedzać to piękne miejsce. :amused:

Wojciech_Jazurelski

2015-04-02, 11:42
Grzegorz.C napisał/a:

Sam fakt że Jaruzel tyle lat żył bez zamachów na swoje życie...

Co ty możesz wiedzieć gnojku.

KrisCFC

2015-04-02, 18:03
Wojciech_Jazurelski napisał/a:

Co ty możesz wiedzieć gnojku.



Idź stąd i wróć jak dorośniesz.

KotSmierci

2015-04-03, 00:46
Sam fakt, że aktualnie rządzą nami takie świnie z wiejskiej mowi o tym, ze z nasza godnoscia jest kiepsko...

zincum

2015-04-04, 01:55
Minuta i trzydzieści. Dłużej nie wytrzymałem. Jeśli tak mają wyglądać i się wypowiadać "dziennikarze" to ja mam to głęboko w dupie. A idź pan w ch*j, rowy kopać czy mieszać zaprawy. Bo to się nawet nie nadaje do podawania młotka.

Nie zabieram głosu w sprawie dziecka, rodziców. Przez ten durny ryj i sposób wypowiedzi nie miałem ochoty oglądać. Kolejna łajza, której się wydaje że na tym zrobi karierę. Tak czy siak przed sądem to stanie. I żadna k***a z internetu tego nie zmieni. A jak chce coś zmienić - to na świadka.