18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łzy i niedowierzanie...

~Velture • 2018-03-09, 08:04
-Chcemy być traktowane tak samo jak faceci i możemy protestować jak nam się podoba i gdzie nam się podoba!
5min później:
-Jak to tak można nas traktować tak samo jak mężczyzn?


Biancaaaa

2018-03-09, 19:01
wasze matki to tez kobiety , mam nadzieje ze nie takie tępe jak owe przedstawione na filmie. Kutwa prosze nie szufladkujcie wszystkich tak samo bo kobieta a feministka to co innego.

ss...........mi

2018-03-09, 19:15
Zastanawia mnie, czemu one po prostu się nie przyznają '' tak chcę być szmatą, chcę być poniżana i rżnięta jak księżniczka p*zdolona''. A nie jakieś dziwne podchody robią i udają, że o coś walczą.

edek.bajzel

2018-03-09, 19:30
Biancaaaa
słabo znasz się na kobietach, bo nią jesteś
niemniej fakt, zdarzają się wyjątki

tranzystor

2018-03-09, 20:06
Kuce w większości nie rozumieją kobiet i ich potrzeb, ale to oczywiste, bo przecież im bardziej na prawo, tym więcej pedałów i dewiantów.

poligon6

2018-03-09, 20:14
tranzystor napisał/a:

Kuce w większości nie rozumieją kobiet i ich potrzeb, ale to oczywiste, bo przecież im bardziej na prawo, tym więcej pedałów i dewiantów.




Zbyt bardzo na prawo to zetkniesz się koncówkami z lewactwem tak jak Hitler ze Stalinem. Przebijesz zakutym łbem mur i zobaczysz odbicie w lustrze, to fakt.

edek.bajzel

2018-03-09, 20:39
tranzystor
hehehe,
żaden facet nie zrozumie kobiety, bo to taki jedyny w swoim specyficznym rodzaju schiz,
jeśli spróbujesz, jesteś z góry skazany na porażkę

eruaknem

2018-03-09, 21:56
"Jestem kobieta i mam takie same prawa jak mężczyźni, sukinsynu!
*jebs
"Kobiet się nie bije!! "

romozomo

2018-03-10, 08:56
poligon6 napisał/a:



A kim ty k***a pajacu jestes?


Odezwałeś się jako pierwsze "nożyce" więc wyjaśniam:
Z pewnością nie większym pajacem od Ciebie i Tobie podobnych.
Teraz używając Waszego "stylu" - ruszyło cioty wyklęte i o to chodziło.
Moja rada - zróbcie sobie spotkanie napijcie się zimnej wody jak już ochłoniecie odmówcie modlitwę odśpiewajcie patriotyczną pieśń następnie wyraźcie swoje oburzenie "lewackim" atakiem na jedynych godnych tej ziemi. Na koniec nie zapomnijcie zaglądnąć do swoich odbytów.