18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łyso mi

Matzdorf • 2021-01-06, 21:56
Łyso mi, obracam się, a tam stoi gość, stuka w me drzwi, co pocznę kto wie.... :emo:




Nigdy nie słuchaj kobiety, a jak już to robisz zrób to z głową... :idea:

UnBlue

2021-01-07, 11:21
A baba jak zwykle zadzi facetem wskazówki podaje zatrzymaj się i sprawdź czy im się nic nie stało

Gitrix

2021-01-07, 15:51
Up. Baba miała rację by się zatrzymać i sprawdzić czy im się nic nie stało. Nie przewidziała tego, że debil zatrzyma się na lewym pasie.

Rivas

2021-01-07, 17:20
Co to tu robi? Co się stało z tą stroną... To nie RMF 24 ani inny pudelek tylko Sadistic do ciężkiej cholery.

ellsworth

2021-01-07, 19:28
Janusz_k napisał/a:

Na dodatek to jest zaraz za lekkim łukiem w lewo, więc ktoś jadący lewym pasem tego matoła zobaczy w ostatniej chwili



Matołem to będzie ten, kto tym lewym pasem będzie jechał szybciej niż odległość widoczności na zatrzymanie przy prędkości z jaką się porusza.

Zawsze mnie to fascynowało, co sobie myślą ludzie, którzy jeżdżą szybciej niż odległość na ktorą widzą, żeby zatrzymać pojazd? W nocy, we mgle, na zakrętach bez widoczności... Przecież równie dobrze mogliby jeździć z zamkniętymi oczami i wyszłoby na to samo - albo będą mieli farta i przeszkody nie będzie, albo się rozpie**olą.

cesarz1982

2021-01-07, 20:55
Z głosu całkiem fajna ,wysokie c-dur wskazuje na głębokie gardło :lol:

tomgw

2021-01-08, 16:30
co za mózg jeszcze dziecko z tyłu