topic

Luxuria Astaroth

128
piwo
ODkarzacz  @ 2012-07-18, 14:32
Luxuria Astaroth to pseudonim artystyczny modelki która wystąpiła w klipie „Nie lubimy robić” z raperami Borixonem, Kajmanem i Donatanem w projekcie Równonoc. Muzykę gra zespół Percival :)

Jej prawdziwe nazwisko to Luluka Astafiew albo Camille Luluka Smogulecka i chociaż mało o niej jeszcze wiadomo jedno zdaje się byc kontrowersyjne i zaskakujące . Luluka ma 17 lat, jest z Gdyni. Jej ojciec jest Niemcem, a matka Francuzką.
:D

Czesiek181 

14
2012-07-18, 14:40 [link]
Astaroth - Astaroth – w tradycji okultystycznej, dwudziesty dziewiąty duch Goecji. Demon znany również pod imionami Ashtaroth, Astarot i Asteroth. By go przywołać i podporządkować, potrzebna jest jego pieczęć, która według Goecji powinna być zrobiona z miedzi oraz Dysk Salomona (magiczny pierścień), który w tym przypadku powinien być zrobiony ze srebra i musi bezustannie dotykać twarzy maga, by ochronić go przed śmierdzącym oddechem demona. Najlepszym dniem na jego przywołanie jest środa, między godziną dziesiątą a jedenastą w nocy.

Jest on potężnym i silnym księciem Zachodniego piekła. Rozporządza 40 legionami duchów. Upadły anioł należący do kręgu Serafów[potrzebne źródło]. Jego asystentami są demony: Amon, Pruslas, Barbatos i Rashaverak[potrzebne źródło]. Uważa się go za skarbnika mrocznego imperium. Czczony był przez Filistynów i mieszkańców Sydonu. Jego biblijnym pierwowzorem była Astarte - fenicka bogini pożądania, zmysłowości i wojny, odpowiednik babilońskiej Isztar. Wymieniany jest wśród siedmiu książąt piekieł, którzy odwiedzili Fausta.

Wierzy się, że udziela odpowiedzi na pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, potrafi odkryć każdą tajemnicę. Gdy dostanie rozkaz, opowiada o upadku swoim (twierdzi, że został niesłusznie ukarany) jak i innych duchów oraz o grzechu i stworzeniu świata. Uczy wszystkich nauk wyzwolonych, zapewnia przychylność wielkich panów.

Zrodlo

butelka rumu 

2012-07-18, 14:42 [link]
17 lat ?! Myślałem że z 20 parę ma....

Crane94 

2
2012-07-18, 14:42 [link]
Już rzygam tą laską.. Kawałek Donatana i teledysk - zajebiście! A w komentarzach frustraci jedynie o tej panience gadają. Jak zobaczyłem co ta dziewoja na fejsbuku wypisuję to już jej 'czar' prysł :D

~Mr.Drwalu 

2012-07-18, 14:49 [link]
Bardzo, bardzo, ale to bardzo interesujące... :orgazm:

Czesiek181 

1
2012-07-18, 14:50 [link]
pie**oli głupoty na tym fejsbuku

oceanman

6
2012-07-18, 14:55 [link]
https://www.facebook.com/officialuxuriastaroth

k***a, jak ja nienawidzę naszych realiów. Widzę jakąś fajną szprychę, myślę "ciekawe, czy pokazała cycki", zaczynam szperać i trafiam na jej zdjęcia bez photoshopów i makijażu i dochodzę do wniosku, że pani Edzia, która daje za kilogram agrestu za warzywniakiem lepiej wygląda niż ona, k***a wasza mać!!!

I ch*j, kiedyś to kobiety miały klasę i urodę, a dziś mają plastyka i photoshopa...

gumis1412 

2012-07-18, 15:28 [link]
Jako, że Czesiek181 uprzedził mnie co do tego kim jest Astaroth. To dodam jeszcze, że to jest imie jednego z demonów grze Disciples II: Mroczne Proroctwo

Czesiek181 

2012-07-18, 15:56 [link]
gumis1412 napisał/a:
Jako, że Czesiek181 uprzedził mnie co do tego kim jest Astaroth. To dodam jeszcze, że to jest imie jednego z demonów grze Disciples II: Mroczne Proroctwo
Wpisz sobie luxuria
w google.I zobacz co oznacza

SQT 

2012-07-18, 18:15 [link]
hmm ubija masło i co takiego fajnego w tym ? Druga sprawa jak ona ma 17 lat to ktoś jej chyba w akt urodzenia nie spojrzał dokładnie.

polako88 

35
2012-07-18, 18:35 [link]
bez mejkapu to bliżej jej do tego demona niż lachona :evil:

Bugini 

2012-07-18, 19:15 [link]
Polako88 myślałem, że będzie o wiele gorzej, wystarczy żeby nie upinała włosów u góry i całkiem fajna ta panna jak dla mnie

Collaaaa

2012-07-18, 20:56 [link]
Oczy, cycki fajne, ale i tak brzydka.

Józef Piłsudski

2012-07-18, 20:57 [link]
tłusta pyza. akurat w trojmieście jest pełno takich gówniar, które latają po różnych pokazach w sopocie i próbują się przebić
   Popularne tagi
pobicie  dzik  trabant  lateks  kapitan bomba  kawal  szalet  blood  zapałki  tour de france  paleta  pismo  telefony  granica  trauma  gumy  krata  muscle  skateboard  schwarzenegger  gimnastyczka  kucharka  emelianenko  przez
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]