18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Lutowanie

Jupnik • 2014-01-04, 22:07
Tak sobie siedzę w pokoju, majsterkuję-jestem elektronikiem z hobby oraz wykształcenia.
Akurat musiałem coś na szybko polutować, więc łapię lutownicę grotową i do dzieła.
Zebrało mi się trochę za dużo lutowia, a akurat nie miałem pod ręką wody by nawilżyć gąbkę (zwykle w ten sposób usuwa się różne niepożądane rzeczy na grocie lutownicy) więc stwierdziłem, że użyję do tego celu chusteczki, która leżała za monitorem.
Lutownica rozgrzana do 350 stopni, szybko wsadziłem grot w chusteczkę i obracam, by oczyścić z lutowia.
Nagle po pokoju rozniósł się trochę gryzący smród spalonego białka...
Tak, w tą właśnie chusteczkę fapałem poprzedniego dnia.
Jeśli aborcja to morderstwo, to to się nazywa ludobójstwo!
:hitler:

blizniak

2014-01-05, 00:31
ty śmierdzący leniu

spiepszaj_dzbanie

2014-01-05, 00:55
zincum napisał/a:

nie ma czegoś takiego jak "lutownica grotowa".


To ciekawe, bo dużo ludzi tak nazywa Lutownicę oporową.

Plecionkarz

2014-01-05, 01:26
brathek napisał/a:

nie , to się nazywa lenistwo , skoro piszesz, że poprzedniego dnia, to było od razu wyj***ć chusteczkę a nie trzymać dalej


no przecież mówił że wyj***ł... za monitor
może tam wędruje wszystko a biurko coraz dalej od ściany trzeba odsuwać

wujek4442

2014-01-05, 01:27
Ktory kuźwa zwyrodnialec trzyma na biurku chusteczki z fapania z Poprzedniego dnia?

krzysztof3011

2014-01-05, 01:30
@up
Co? A to nie wszyscy tak robią? Ups...

eXo^^

2014-01-05, 01:32
@2up

a ja to se jeszcze po kilku dniach smarknę w to czasem :D

włóczykijskc

2014-01-05, 01:51
Jak można trzymać chusteczkę po waleniu na biurku,nie rozumiem... Ja to zawsze wyrzucam od razu po wizycie z renią rączkowską :D

senina

2014-01-05, 06:03
włóczykijskc napisał/a:

Jak można trzymać chusteczkę po waleniu na biurku,nie rozumiem... Ja to zawsze wyrzucam od razu po wizycie z renią rączkowską :D


wujek4442 napisał/a:

Ktory kuźwa zwyrodnialec trzyma na biurku chusteczki z fapania z Poprzedniego dnia?


brathek napisał/a:

nie , to się nazywa lenistwo , skoro piszesz, że poprzedniego dnia, to było od razu wyj***ć chusteczkę a nie trzymać dalej



a może po prostu jest sentymenalny?

FieraSS

2014-01-05, 10:57
gaijin napisał/a:

Elektronicy to tacy informatycy. Tylko bardziej.


Chyba ci się coś pomyliło chłopczyku :)

KhazAkar

2014-01-05, 12:03
Elektronika jest dziś jednym z najlepszych kierunków w technikum/na studiach. Sam jestem majsterkowiczem,więc rozumiem Twój ból odnośnie chusteczki :P

Jupnik

2014-01-05, 17:24
@zincum, w ogole sie nie znasz a wypowiadasz. Wiele osob stosuje zamiennie te nazwy.

@aldziaw
Mam dziewczyne. Bardzo ladna i bez ku*asa :p

aldziaw

2014-01-06, 00:36
gistlee napisał/a:

@aldziaw on przynajmniej się przyznaje, Twój facet (o ile posiadasz) pewnie fapuje Ci w ręcznik w kiblu :D



Posiadam cudownego faceta, który pokazał mi to forum :mrgreen: