18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łukaszenka wręcza kwiaty...

Halman • 2022-01-14, 13:02

- dziękuję serdecznie panie prezydencie, szkoda tylko ze nie mam rąk...

baronturbina

2022-01-14, 22:13
svenio napisał/a:

Sam jesteś prostak sądząc po Twojej wypowiedzi ale niech to rozpatrzy prokurator i cyk zawiadomienie :
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Nie pie**ol dziecko. Nie interpretuj prawa jak opowieści z narni.
Czasem ferie ci się nie zaczynają?

Idioto w tamtej wypowiedzi nie było nic z paragrafu, którego nie rozumiesz. Usuń kontro i zajmij się szydełkowaniem bo coś cieply jesteś.

yadave

2022-01-14, 22:24
czemu go nie idzie odj***ć?odpowie ktoś?

notak

2022-01-15, 08:24
svenio napisał/a:

Sam jesteś prostak sądząc po Twojej wypowiedzi ale niech to rozpatrzy prokurator i cyk zawiadomienie :
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



a co ty, j***na konfitura jesteś, czy onuca

baronturbina

2022-01-15, 09:33
notak napisał/a:

a co ty, j***na konfitura jesteś, czy onuca


Typowy przedstawiciel białostockiego ciemnogrodu. Nie wymagaj od niego ludzkich zachowań.

notak

2022-01-15, 15:54
up
ja jestem z Białystoku

baronturbina

2022-01-15, 16:14
notak napisał/a:

up
ja jestem z Białystoku


Ty a nie wyglada na to. A to miłe zaskoczenie:-P cześć Twoich krajan tu obecnych nie przejawia obecności szarych komórek.

Stolar900

2022-01-16, 10:43
baronturbina napisał/a:

Cały wschód to j***ne kacapy. Mentalność komunistycznych niedojebów. Zawsze będą zwierzętami i prostakami.



A wiesz, że świadomość przeciętnego zachodniego Europejczyka na temat Polski jest taki sam jak ten który właśnie opisałeś? Wiesz, że cała Europa w przypadku konfliktu zbrojnego wyjebie na nas i powie „a niech się te zwierzęta ze wschodu napie**alają”.
Ignorancja zżera naszą cywilizację, a j***na znieczulica pomiędzy narodowościami jest tak wielka, że ja pie**ole.

artiee

2022-01-16, 12:17
baronturbina napisał/a:

Typowy przedstawiciel białostockiego ciemnogrodu. Nie wymagaj od niego ludzkich zachowań.



Nie zesraj się, też jestem z Białegostoku słoiku z wiochy.

baronturbina

2022-01-16, 14:34
artiee napisał/a:

Nie zesraj się, też jestem z Białegostoku słoiku z wiochy.


No co Tyy njeeee powjjjesz. Z podlasjja. Łooola boga. U mnjje na dziejjlnicy mijeeeszka wijjjęcej ludzjii niż we całym biołymstoku. Dobrze napisałem? Po waszemu?
Wielu myślicieli było z Podlasia:


notak

2022-01-16, 17:15
baronturbina napisał/a:

Ty a nie wyglada na to. A to miłe zaskoczenie:-P cześć Twoich krajan tu obecnych nie przejawia obecności szarych komórek.



to weź ich poszukaj w słoikowie albo dusigroszach poznaniakach, krakowiakach, lub u ukraińców we wrocławiu

baronturbina napisał/a:

Typowy przedstawiciel białostockiego ciemnogrodu. Nie wymagaj od niego ludzkich zachowań.



dałem ci piwko, widać jesteś kimś wyjątkowym, a nie zwykły plebs

baronturbina

2022-01-16, 17:20
notak napisał/a:

to weź ich poszukaj w słoikowie albo dusigroszach poznaniakach, krakowiakach, lub u ukraińców we wrocławiu
dałem ci piwko, widać jesteś kimś wyjątkowym, a nie zwykły plebs


Tym samym w owym momencie bardzo mi miło. Łechtasz mą próżność w sposób wysublimowany. Wyjątkowy nie, ale jeżdżę po całej Polsce i po republice czeskiej służbowo. Pozwala mi to zauważyć mentalność i widzę pewne różnice. Nie obrażam Polski „C”, tylko imbecyli i prostaków wychowanych w stodołach w tamtych rejonach. Na Sadolu mamy ich na pęczki.

notak

2022-01-16, 18:29
baronturbina napisał/a:

Tym samym w owym momencie bardzo mi miło. Łechtasz mą próżność w sposób wysublimowany. Wyjątkowy nie, ale jeżdżę po całej Polsce i po republice czeskiej służbowo. Pozwala mi to zauważyć mentalność i widzę pewne różnice. Nie obrażam Polski „C”, tylko imbecyli i prostaków wychowanych w stodołach w tamtych rejonach. Na Sadolu mamy ich na pęczki.



znam wielu przedstawicieli handlowych, to jednak przyznaj, specyficzny zawód,
jesteś widzę podobny



rytmy ci nieobce

peeresoen

2022-01-17, 13:42
Niezręczna sytuacja

baronturbina

2022-01-17, 23:00
notak napisał/a:

znam wielu przedstawicieli handlowych, to jednak przyznaj, specyficzny zawód,
jesteś widzę podobny
rytmy ci nieobce


Nie jestem przedstawicielem handlowym. Szanuje siebie i swój czas. Nie jestem tez operatorem TIRa. To teraz zagadka
Co ja robię? (k***ą tez nie jestem bo moja dupa jest ciasna jak po praniu)

artiee

2022-01-19, 10:33
baronturbina napisał/a:

No co Tyy njeeee powjjjesz. Z podlasjja. Łooola boga. U mnjje na dziejjlnicy mijeeeszka wijjjęcej ludzjii niż we całym biołymstoku. Dobrze napisałem? Po waszemu?
Wielu myślicieli było z Podlasia:



Kolejny raz mogę Ci tylko napisać nie zesraj się wieśniaku z miasta. Bez pocisku dla rolników.