18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Luis David Adame...

krzyks • 2017-11-20, 13:57
...ma jajka nadziewane :krejzi:



Meksyk.

Wiewór

2017-11-20, 14:01
Luis David Adame się przebranżowi i zrobi w operze karierę jako sopran :amused:

Jo...........23

2017-11-20, 14:07
Piwo dla byka! :)

nowynick

2017-11-20, 14:33
ej jak byk wygra to wypuszczają go wolno czy i tak idzie na grilla?

poligon6

2017-11-20, 14:49
Piekne przedstawinie, przynajmniej byk ma jakies szanse i lepsze życie niz zwierzeta rzeźne.

CbK

2017-11-20, 15:07
nowynick napisał/a:

ej jak byk wygra to wypuszczają go wolno czy i tak idzie na grilla?




Cytat:

Jeden koleś - wielki smakosz i znawca kuchni zwiedzał wszystkie kraje świata i próbował narodowych potraw. Pewnego dnia zawitał do Hiszpanii. Wchodzi do jednego z elegantszych barów i pyta kelnera:
- Macie może tu coś ekstra, dla prawdziwego konesera takiego jak ja?
- Ależ oczywiście – odpowiada kelner – polecamy szanownemu Panu specjalność zakładu – bycze jaja w sosie.
Gość postanowił, że zaryzykuje i zamówił. Z kuchni przynoszą mu dymiący talerz, w którym pływają dwa olbrzymie bycze jaja. Z rezerwą skosztował potrawy, ale poczuł, że jest naprawdę rewelacyjna! Ani się obejrzał jak wsunął całe danie i nie namyślając się długo zażyczył sobie drugą porcję.
Po chwili z kuchni znowu przynieśli mu wielki talerz, na którym znowu leżały ogromne bycze jaja. Znowu skosztował – Ach! cud, miód, palce lizać! Koleś zapomniał o bożym świecie i ani się obejrzał jak drugi talerz był pusty.
Wciąż jednak nie był syty. Woła kelnera i zamawia kolejną porcję. Po pewnym czasie kelner wraca i niesie mu danie. Tym razem jednak jaja nie były już takie wielkie – wyglądały raczej jak dwa orzeszki. Gość zdziwił się nieco, ale wziął i zjadł trzecią porcję. Gdy już jednak zapłacił i zaczął się zbierać do wyjścia postanowił przemóc ciekawość i zapytał kelnera:
- Panie, jak to jest? Trzy razy zamawiałem u Was tą samą potrawę. Dwa razy przynieśliście mi takie wielkie jaja, podczas gdy za trzecim razem przynieśliście takie małe. Jak mam to rozumieć?
- Widzi Pan – odpowiada kelner – Rożnie to na corridzie bywa: raz byk - raz torreador.


JAHHO2001

2017-11-20, 16:39
Mi tych sk***ysynów nie szkoda, pastwić się nad zwierzatkiem dla zabawy.

Lobo24

2017-11-20, 17:20
Dobrze MUUUU!!!

Alonso

2017-11-20, 17:50
Kto z bykiem wojuje, ten od byka ginie.

diegtiarov

2017-11-20, 18:02
i dobrze ch*jom tak znęcają sie nad bykami to one odpłacają się tym samym

ziembix

2017-11-20, 18:11
Brawo byk .

ssm

2017-11-20, 19:13
I ch*j mu w dupę.

Christos85

2017-11-20, 19:29
Kiedys miałem znajomego, który się popisywał na osiedlu, taki osiedlowy cwaniaczek którego nikt nie lubił. Raz chciał się popisać i wjechać rowerem w zakręt tak jak to robią motory. Wziął rozpęd pochylił się i położył w zakręt tak mocno, że przeleciał przez kierownice rozdzierając sobie jajka.
Tak mi się skojażyło.
Banan jeśli to czytasz wiedz, że jesteś debilem i nikt cię nie lubił. :)

Musashi_Miyamoto

2017-11-20, 19:41
To chore by się bawić jedzeniem. Byk służy do jedzenia a nie do zabawy.

krasnal_hałabała

2017-11-20, 20:12
@up, Phi! jeść byka? nie dość że posuwasz mu żonę to chcesz go jeszcze zamordować? szczyt chamstwa!