18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ludzkie skurwysyństwo

crossdressphyxia • 2014-08-11, 21:20
Autentyk z dzisiaj.

Około 18 siedziałem w kuchni i słuchałem radia ZET. A jak to bywa w tym radiu, jest konkursik, wysyła się sms-a potem odliczają czas i do wygrania jest ileś tam kasy,samochód bodajże, i wycieczka. Dodzwonili się do jakiegoś Włodzimierza, starszy dziadek. Gość był w ch*j niekumaty, w ogóle nie wiedział co ma robić, nawet po przetłumaczeniu instrukcji, że po jakimś dźwięku ma powiedzieć stop i dowiedzieć się co wygrał, po prostu miał za daleko do mózgu. W każdym bądź razie wygrał ekskluzywną wycieczkę na Korfu, jakieś wyspy w Grecji. Pomiędzy nim a prowadzącym wywiązał się dialog:
(W-Włodek P-Prowadzący)

W- No fajnie, ale nie będę miał możliwości pojechania, więc proszę mi tą nagrodę zamienić na gotówkę.

P-Panie Włodzimierzu, wszystko opłacone, wakacje w gorącej Grecji, all inclusive (i tu wymienia superlatywy)

W-Proszę Pana, ale ja nie po to wysyłam SMS-Y, żeby wygrywać jakieś wycieczki, tylko ja chcę pieniądze...

P-Wszystkie szczegóły ustali Pan z naszą panią mecenas. Do usłyszenia.


Miałem ochotę rozpie**olić radio. Gość wygrał i mu k***a źle. Co za poj***na mentalność chorych ludzi.

Nikczemny_Płód

2014-08-11, 21:22
Ale o ch*j ci chodzi?

Widocznie facet potrzebuje pieniedzy a nie wycieczek, taki mamy kraj, że ludzie nie mogą sobie wypoczywać bo muszą zarabiać.

anetamineta

2014-08-11, 21:27
Dokładnie Nikczemny Płodzie !Media trąbią że bezrobocie spada ,ch*ja prawda !Ludzie mają coraz to gorzej.

dzikaKunaW_agrescie

2014-08-11, 21:28
Starszy facet który sam uznał że już zdrowie nie to i nawet nie ma z kim jechać, więc się mu nie dziwie że wolał by kasę niż wycieczkę.

mare30ks

2014-08-11, 21:31
moze nie ma nog i nie chce mu sie nigdzie chodzic? moze woli siedziec na dzialce i w dupie ma jakies korfu. mozliwosci jest wiele

MGC

2014-08-11, 21:39
" all exclusive" powiadasz ?

Radysh

2014-08-11, 21:43
Trójki naszej, choć zmaltretowanej trzeba słuchać. A nie jakiś tam Zet`ek och*jałych!

Choć chyba lepiej Zetka (ale wieczorem) niż RMF-FM czy jak mu tam.

zincum

2014-08-11, 21:46
Koleżko autorze, jak dożyjesz takich czasów, że ktoś z twoich bliskich będzie miał demencję starczą. Jak zobaczysz na własne oczy co wiek robi z człowieka. Jak szybko choroba wykańcza, jak z człowieka elokwentnego i wybitnie inteligentnego w bardzo krótkim czasie robi się dziecko zagubione we mgle to pogadamy. Póki co to wstań od monitora i idź gdzieś w miasto. Do hospicjum nie zapraszam bo możesz paść na zawał. Albo co gorsze, będziesz tu wpieprzał następne takie wypociny.

gathor

2014-08-11, 21:53
Cytat:

Około 18 siedziałem w kuchni...


Poj***ło Cię?

Borcejn

2014-08-11, 22:24
Słuchałeś Radia ZET, powiadasz? Winszuję.

ukcioo

2014-08-11, 22:53
crossdressphyxia napisał/a:

Autentyk z dzisiaj.



Miałem ochotę rozpie**olić radio. Gość wygrał i mu k***a źle. Co za poj***na mentalność chorych ludzi.



Może Pan Włodek nie jest zbyt mobilny (czyt. jeździ na wózku) i bardziej potrzebuje kasy niż jakąś wycieczkę? Nie wpadłeś na to bystrzaku?

Crossblade

2014-08-11, 23:06
Stary i tak już po Tobie pojechali, więc jak napisze, że jesteś k***a głupi to looz co nie ? aaa i sp***alaj piwa nie będzie, bo to co napisałeś jest smutne a nie sadystyczne. Dobranoc

natking

2014-08-12, 00:10
A pie**olicie tutaj. Chyba nie miał na tyle posuniętej demencji, żeby nie nic ogarniać, bo wiedział, że jest konkurs i potrafił wysłać smsa. Zachłanna pazera i tyle. Nie róbcie z każdego starca od razu świętego.

~Beny

2014-08-12, 00:51
@natking jakbyś był w czarnej dupie, bo po przepracowaniu 40 lat nie stać by cię było na podstawy bytu, bo to nawet wegetacja nie jest, pewnie byś się po ch*ju ucieszył z wycieczki!

zincum

2014-08-12, 00:56
@natking
A pokazać ci człowieka, co odpowiada na wszystkie sms'y płatne a szcza i sra pod siebie nawet tego nie czując? Ogarnij się jełopie, boś gówno widział i przeżył. A ze swojej marnej wiedzy i nikłej inteligencji nie rób atutu. Nie widziałeś, nie przeżyłeś - zamknij ryj. ZAMKNIJ k***A RYJ albo to przeżyj gimbusie. Naśmiewanie się z ludzi starszych, chorych, często bez kontaktu z rzeczywistością to nie jest sadistic. To jest sk***ienie umysłu płytkich hamburgerowpie**alaczy. I wiedz, że ciebie też tak pokręci. Tyle, że nie wieku 75 lat. Ty wzrok stracisz przed 40, po 50 będziesz wołał mamę, żeby ci dupę umyła.