18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzkie kręgle

PIs • 2023-02-18, 07:13
26 latek który miał zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie liczby punktów chcąc uniknąć uderzenia w tył pojazdu, zjechał na chodnik i potrącił 3 osoby. Piesi doznali lekkich obrażeń, kierowcą oczywiście zajmie się sąd.


maki1981

2023-02-18, 07:44
W sumie dobrze zrobił bo uniknął strat materialnych. A Ci piesi mogli bardziej uważać i odskoczyć w porę jak zjeżdżał w ich kierunku - ich wina bo szli jak święte krowy...

Quassar

2023-02-18, 08:00
maki1981 napisał/a:

W sumie dobrze zrobił bo uniknął strat materialnych. A Ci piesi mogli bardziej uważać i odskoczyć w porę jak zjeżdżał w ich kierunku - ich wina bo szli jak święte krowy...



Ale ty k***a debil jesteś - włechał im w plecy a ty pie**olisz o czasie reakcji i zwalasz wine na pieszego xD
Oby ciebie ktoś tak przeorał autem albo lepiej tirem i też napisze pod filmikiem:
że twoja wina bo sie nie teleportowałeś.

silwerbalk

2023-02-18, 09:21
Quassar napisał/a:

Ale ty k***a debil jesteś - włechał im w plecy a ty pie**olisz o czasie reakcji i zwalasz wine na pieszego xD
Oby ciebie ktoś tak przeorał autem albo lepiej tirem i też napisze pod filmikiem:
że twoja wina bo sie nie teleportowałeś.



Nie widzisz że gość baituje

:roll:

A jeśli nie to jest j***nym idiotą nad którym nie warto się pochylić

Leatherface

2023-02-18, 09:45
Leżą jak p*zdy zamiast przeprowadzić przyspieszone postepowanie karne...

SkoPio1

2023-02-18, 10:12

Quassar napisał/a:

Ale ty k***a debil jesteś




A ty masz problem z rozpoznaniem sarkazmu.
To przykra wiadomość, bo to się ciężko leczy...
;(

dżonyłojlker

2023-02-18, 11:43
SkoPio1 napisał/a:

A ty masz problem z rozpoznaniem sarkazmu.
To przykra wiadomość, bo to się ciężko leczy...
;(



Ludzie, którzy nie potrafią wyłapać żartu, mogą cierpieć na lekką formę autyzmu, albo po prostu są skończonymi idiotami, bo poczucie humoru jest ściśle powiązane z intelektem.

Co do tego co napisał maki1981, to ja tak właśnie na serio uważam.

gumofilec

2023-02-18, 12:06
Różowy plecaczek uratował potylice. Ta osoba zawdzięcza mu życie

Thomassino.

2023-02-18, 12:16
Tak k***a w tych Siedlcach zaj***nych jeżdżą ciule głupie...

Budrys2000

2023-02-18, 12:24
maki1981 napisał/a:

W sumie dobrze zrobił bo uniknął strat materialnych. A Ci piesi mogli bardziej uważać i odskoczyć w porę jak zjeżdżał w ich kierunku - ich wina bo szli jak święte krowy...



Jak piszesz "Ci", to z automatu wiadomo, że jesteś debilem

shoe5maker

2023-02-18, 13:08
Kolejny przykład na to, że mnogość paragrafów nie idzie w parze z ich przestrzeganiem.

Con4terPro96

2023-02-18, 14:03
HenrykS. napisał/a:

Ludzie, którzy nie potrafią wyłapać żartu, mogą cierpieć na lekką formę autyzmu, albo po prostu są skończonymi idiotami, bo poczucie humoru jest ściśle powiązane z intelektem.
Co do tego co napisał , to ja tak właśnie na serio uważam.



Taaa zwalanie winy na ludzi bo nie potrafią wyłapać sarkazmu w czymś gdzie praktycznie go nie "czuć" -- żeby pisać sarkastycznie też trzeba jednak umieć :)

cazio

2023-02-18, 14:06
Niektórzy to się chyba nie naucza jeździć…

Insaner

2023-02-18, 14:37
No i widzicie ile daje to odbieranie prawa jazdy. Ilu takich bez uprawnień jeździ i nigdy nie zostanie złapanych? Jaka jest skuteczność kontroli policyjnych? Zerowa. Mam prawko od co najmniej kilkunastu lat i nigdy nie zatrzymano mnie do zwykłej kontroli, ani nawet za przekroczenie prędkości (fotoradar się nie liczy bo tu nie ma kontaktu z policją). Być może są jakieś osoby, które mają pecha i w swojej karierze kierowcy zostali skontrolowani kilkanaście razy, ale ogrom ludzi trafi na policję może raz w życiu. W tym kraju równie dobrze mogłyby jeździć 2 miliony podpitych kierowców bez prawka i wpadłby może z 1% z tej puli.

galonim

2023-02-18, 15:51
Reakcja kierowcy po potrąceniu prawidłowa - poszedł sprawdzić czy zderzak cały :)