18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie za dużo w dupach mają...

Halman • 2018-07-29, 12:26

...a za mało w mózgach.

~VeIture

2018-07-29, 13:31
Kto bogatemu zabroni? :nie_znaju:

Lobo24

2018-07-29, 14:25
Odrzucił połączenie.

pjf

2018-07-29, 14:41
Krok od harda

Essent

2018-07-29, 14:41
Bardzo dobrze zrobił.Telefony do końca nas ogłupiają, a miały służyć tylko do rozmowy :kawa:

Wysłano z samsung galaxy s3

radek225

2018-07-29, 14:46
Samsung Galaxy Note 4. Ja rozumiem, jakby ktoś iPhone wypie**olił, ale starego, zajebistego, poczciwego Note 4? Ostatni normalny telefon z wymienną baterią. Jeszcze starałbym się zrozumieć, jakby ktoś wypie**olił go z fury kosztującej 300.000 zł w górę, a poleciał on z Mesia, którego za 20-30.000 zł można spokojnie kupić, a sam telefon wart jest 500-800 zł w zależności od stanu.
radek225

2018-07-29, 15:15
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Wybacz, ale Samsung robi straszną ch*jnię, a nie dobre telefony. Nawet chińskie repliki telefonów są lepsze ;)Samsung ROBIŁ ch*jowe telefony. Jak korzystałeś z gówien pokroju Galaxy Trend, Core, Grand, Galaxy Y i inne gówna za 300-500 zł nowe, to się nie dziwię, że to się do użytku nie nadawało. Ja już się nauczyłem - moim nowym telefonem jest ZAWSZE zeszłoroczny flagowiec. Czemu? Na rynku komórek od od paru lat jest ZASTÓJ. Dowala się rdzenie, obniża wielkość tranzystora w procesorze, dorzuca RAM, pamięć wbudowaną, zwiększa wielkość wyświetlaczy, liczbę pikseli na nim, oraz ostatnio dowala podwójne, a nawet potrójne aparaty. W związku z tym najnowszy model nie różni się niczym istotnym od zeszłorocznego flagowca. Dodając do tego bardzo szybkie tanienie Szajsungów, po roku czasu masz świetny stosunek ceny do jakości. S8+ w nie dla idiotów, czy innych elektro marketach dalej kosztuje 2200-2500 zł, ale ja swojego S8+ wyrwałem używanego na początku tego roku za 1065 zł. Co kupisz teraz nowego za 1065 zł? Jakieś Siaomi, co ma 4GB RAM i 64GB wbudowanej pamięci, jak mój telefon, ale z ch*jowym aparatem i wyświetlaczem? Czy jakieś gówno udające flagowca z dodatkiem "Lite" w nazwie? Dlatego jak wyjdzie sobie taki Samsung S9+ albo Note 9, czekam rok i poluję na okazję, bo zeszłoroczny flagowiec niczym szczególnym nie różni się od nowości, oprócz ceną, a telefony z półki średniej i wyższej zamiata pod każdym względem pod dywan. Przykładowo taki Samsung Galaxy A8 2018 jest pod każdym względem gorszy od starszego od niego o 2 lata Galaxy S7 (wydajność, LCD, aparat).

Co do Samsungów, to fakt, muliły, ścinały się. Ale do Galaxy S6. Od S1 do S5 rzeczywiście to muliło, zawieszało się, chodziło opieszale, ale w sumie, jak każdy ówczesny telefon na Androidzie. Natomiast od Es Szóstki w górę te telefony po prostu śmigają. Nawet dziś z Galaxy S6 korzysta się bardzo komfortowo i nie czuć po wykonaniu ani prędkości działania, że telefon ma już 3 lata. Od S6 w górę, czyli Note 5, 7, 8, Galaxy S6, S7, S8, S9 te telefony po prostu działają zajebiście i zawieszą się pod warunkiem, że użykownik jest debilem. Miałem na co dzień Galaxy S6, S7, S8 - żaden nie zamulił nawet na sekundę, a nie zabijałem aplikacji w tle, a telefon zawsze zaj***ny jest muzyką, zdjęciami, programami, grami. Niech każdy korzysta, z czego chce, Samsung to nie jedyna, słuszna marka. Ale ten, co pie**oli od lat, że Samsungi to gówno, niech się przejdzie do elektromarketu, weźmie taką S8, S9 w rękę i niech się pobawi.

Cz...........as

2018-07-29, 15:17
A może baba pie**oliła na siedzeniu pasażera od godziny z mamusią, kierowca się wk***ił i wyrzucił.

Lares86

2018-07-29, 16:15
@radek225

To ja wypie**oliłem ten telefon z tego auta. Wyciekło nagranie.

nano50

2018-07-29, 16:35
radek225 napisał/a:Samsung ROBIŁ ch*jowe telefony. Jak korzystałeś z gówien pokroju Galaxy Trend, Core, Grand, Galaxy Y i inne gówna za 300-500 zł nowe, to się nie dziwię, że to się do użytku nie nadawało. Ja już się nauczyłem - moim nowym telefonem jest ZAWSZE zeszłoroczny flagowiec. Czemu? Na rynku komórek od od paru lat jest ZASTÓJ. Dowala się rdzenie, obniża wielkość tranzystora w procesorze, dorzuca RAM, pamięć wbudowaną, zwiększa wielkość wyświetlaczy, liczbę pikseli na nim, oraz ostatnio dowala podwójne, a nawet potrójne aparaty. W związku z tym najnowszy model nie różni się niczym istotnym od zeszłorocznego flagowca. Dodając do tego bardzo szybkie tanienie Szajsungów, po roku czasu masz świetny stosunek ceny do jakości. S8+ w nie dla idiotów, czy innych elektro marketach dalej kosztuje 2200-2500 zł, ale ja swojego S8+ wyrwałem używanego na początku tego roku za 1065 zł. Co kupisz teraz nowego za 1065 zł? Jakieś Siaomi, co ma 4GB RAM i 64GB wbudowanej pamięci, jak mój telefon, ale z ch*jowym aparatem i wyświetlaczem? Czy jakieś gówno udające flagowca z dodatkiem "Lite" w nazwie? Dlatego jak wyjdzie sobie taki Samsung S9+ albo Note 9, czekam rok i poluję na okazję, bo zeszłoroczny flagowiec niczym szczególnym nie różni się od nowości, oprócz ceną, a telefony z półki średniej i wyższej zamiata pod każdym względem pod dywan. Przykładowo taki Samsung Galaxy A8 2018 jest pod każdym względem gorszy od starszego od niego o 2 lata Galaxy S7 (wydajność, LCD, aparat).

Co do Samsungów, to fakt, muliły, ścinały się. Ale do Galaxy S6. Od S1 do S5 rzeczywiście to muliło, zawieszało się, chodziło opieszale, ale w sumie, jak każdy ówczesny telefon na Androidzie. Natomiast od Es Szóstki w górę te telefony po prostu śmigają. Nawet dziś z Galaxy S6 korzysta się bardzo komfortowo i nie czuć po wykonaniu ani prędkości działania, że telefon ma już 3 lata. Od S6 w górę, czyli Note 5, 7, 8, Galaxy S6, S7, S8, S9 te telefony po prostu działają zajebiście i zawieszą się pod warunkiem, że użykownik jest debilem. Miałem na co dzień Galaxy S6, S7, S8 - żaden nie zamulił nawet na sekundę, a nie zabijałem aplikacji w tle, a telefon zawsze zaj***ny jest muzyką, zdjęciami, programami, grami. Niech każdy korzysta, z czego chce, Samsung to nie jedyna, słuszna marka. Ale ten, co pie**oli od lat, że Samsungi to gówno, niech się przejdzie do elektromarketu, weźmie taką S8, S9 w rękę i niech się pobawi.Nie zesraj się. Kupujesz używane przereklamowane gówno za 1000 zł, gdzie można spokojnie w tej cenie kupić pachnącą nóweczkę o zbliżonych parametrach.

radek225

2018-07-29, 16:48
nano50 napisał/a:Nie zesraj się. Kupujesz używane przereklamowane gówno za 1000 zł, gdzie można spokojnie w tej cenie kupić pachnącą nóweczkę o zbliżonych parametrach.Sam jesteś przereklamowanym gównem. Nie jestem popie**oleńcem, który ze wszystkiego musi folie zdzierać. Ciuchy kupuję nowe, elektronikę najczęściej powystawową albo używaną. Kupiłem rok temu powystawowy telewizor Samsunga UHD zakrzywiony 55 cali. W sklepie ponad 6000 zł, ja z foliami, w pudle, bez gwarancji dałem za niego 3500 zł. W zestawie był z bezprzewodowym soundbarem, który na następny dzień oj***łem za 1000 zł. Bilans? Telewizor wyszedł mnie za 2500 zł. Działa do dnia dzisiejszego, nie muszę mieć NÓWKI z GWARANCYJĄ. Kierownica do Xboxa One - w sklepie 800 zł, ja używkę na gwarancji wyrwałem za 250 zł. Więc sam się nie zesraj pacanie płacący 50-60% wartości sprzętu za folię. Zedrzesz folię, i i tak za 2-3 miesiące twój pachnący nowością telefonik będzie wyglądał jak po rajdzie Dakkar. Atakowanie kogoś, bo daje sobie radę to debilizm. Mnie na nówki nie stać, a nawet, jakby mnie było stać, to bym nie kupił nowego. I pokaż mi k***a telefon za 1000 zł NOWY o parametrach ZBLIŻONYCH do mojego. Jestem baaardzo ciekaw :) . Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z chińczykami typu Cubot, UMI, albo innej padliny, której do ręki nawet nie biorę. Podawaj tylko sprzęt markowy, ew chińczyki typu Huawei, Xiaomi, One Plus itp.

crossdressphyxia

2018-07-29, 18:26
radek225 napisał/a:Sam jesteś przereklamowanym gównem. Nie jestem popie**oleńcem, który ze wszystkiego musi folie zdzierać. Ciuchy kupuję nowe, elektronikę najczęściej powystawową albo używaną. Kupiłem rok temu powystawowy telewizor Samsunga UHD zakrzywiony 55 cali. W sklepie ponad 6000 zł, ja z foliami, w pudle, bez gwarancji dałem za niego 3500 zł. W zestawie był z bezprzewodowym soundbarem, który na następny dzień oj***łem za 1000 zł. Bilans? Telewizor wyszedł mnie za 2500 zł. Działa do dnia dzisiejszego, nie muszę mieć NÓWKI z GWARANCYJĄ. Kierownica do Xboxa One - w sklepie 800 zł, ja używkę na gwarancji wyrwałem za 250 zł. Więc sam się nie zesraj pacanie płacący 50-60% wartości sprzętu za folię. Zedrzesz folię, i i tak za 2-3 miesiące twój pachnący nowością telefonik będzie wyglądał jak po rajdzie Dakkar. Atakowanie kogoś, bo daje sobie radę to debilizm. Mnie na nówki nie stać, a nawet, jakby mnie było stać, to bym nie kupił nowego. I pokaż mi k***a telefon za 1000 zł NOWY o parametrach ZBLIŻONYCH do mojego. Jestem baaardzo ciekaw :) . Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z chińczykami typu Cubot, UMI, albo innej padliny, której do ręki nawet nie biorę. Podawaj tylko sprzęt markowy, ew chińczyki typu Huawei, Xiaomi, One Plus itp.Kupiłem To. Za tyle. A potem tamto. Za tyle. jakbym nie kupił to by się sąsiedzi śmiali, że jestem biedny.Albo debil. ch*j, pochwalę się. Co mam, co sobie kupiłem. Jestem taki k***a zajebisty.Niczym innym nie mogę się pochwalić, to poszpanuję, tym co mam.Ktoś gdzieś kiedyś zdefiniował takie zachowanie. Chciejstwo się to bodajże zwie. Muszę k***a to mieć bo tak i ch*j. A im taniej złapię, tym będę fajniejszy.

radek225

2018-07-29, 18:38
crossdressphyxia napisał/a:Kupiłem To. Za tyle. A potem tamto. Za tyle. jakbym nie kupił to by się sąsiedzi śmiali, że jestem biedny.Albo debil. ch*j, pochwalę się. Co mam, co sobie kupiłem. Jestem taki k***a zajebisty.Niczym innym nie mogę się pochwalić, to poszpanuję, tym co mam.Ktoś gdzieś kiedyś zdefiniował takie zachowanie. Chciejstwo się to bodajże zwie. Muszę k***a to mieć bo tak i ch*j. A im taniej złapię, tym będę fajniejszy.Idąc Twoim tokiem rozumowania powinienem popie**alać z Nokią 5110 i gapić się w telewizorek Sony Trinitron 14". Chciałem to sobie kupiłem. A podałem ceny, by pokazać co niektórym imbecylom, ile można zaoszczędzić kupując używane. PS: Jak wynajmuję mieszkanie, NIGDY do domu nie wpuściłem sąsiada. Co innego znajomi, którzy dobrze mnie znają z którymi na tymże telewizorze pykamy czasem przy piwku albo wódeczce w Fifę, Forzę, Wieśka 3, czy UFC 3.

JackCactus

2018-07-29, 19:48
radek225 napisał/a:pykamy czasem przy piwku albo wódeczce w Fifę, .Gay Alert!

KlinikaAborcyjna

2018-07-29, 20:05
radek225 napisał/a:

Samsung Galaxy Note 4. Ja rozumiem, jakby ktoś iPhone wypie**olił, ale starego, zajebistego, poczciwego Note 4?musiał go wyrzucić żeby służby go nie namierzyły :kawa: