18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzi przejechanie w spokoju ciszę konteplujących

fantastico • 2017-06-23, 03:28
Gdzieś tam gdzieś uczynienie najechania na ludzi będąc ponoć pijanym bo % w głowie szumiące złe odruchy podpowiadają. Ludzie w przygnieceniu krzyczeli, żeby zjechał ale on nie chciał słuchać albo nie mógł bo alkohol krążył w bani i nie dawał dojść do głosu rozsądkowi.


TT4

2017-06-23, 05:31
X-Trail, udany SUV, któremu blisko do terenówki. Bardzo sprawny napęd na tle konkurencji. Jeździłem, poznałem, powiedziałem co wiedziałem.

lm65

2017-06-23, 12:16
Przez chwilę widzimy prawię pustą ulicę, a po małym incydencie nie wiadomo skąd wypełzło tyle robactwa, że strach.

Essent

2017-06-23, 20:41
Zmiana wizerunku nie usprawiedliwia Cię,mieszający w tłumie fantastico moczymordo :kawa:

OxY

2017-06-24, 15:28
Kontemplujących fantastyczny kontemplujących :D Grammar nazi czuwa, ale nie szkodzi, zaliczę to jako fonetyczny neologizm :D Od tego słowa też żarcik się wziął, aż zajebe sucharem bo nad morzem od deszczu mokro:
Siedzi sobie na ławce w parku typowy intelekt, taki w okularach i garniturze, przeciętny. Podchodzi do niego dwóch dresów i pytają troskliwie :
- Te brylarz, co tak k***a siedzisz?
Na co on odpowiada:
- Kontempluję w spokoju, który mnie otaczał.
Na co jeden z nich:
- Jak ci zaraz zajebie to będziesz prosto pluł! Wyskakuj z portfela :D

fantastico

2017-06-24, 17:17
OxY napisał/a:

Kontemplujących fantastyczny kontemplujących :D Grammar nazi czuwa, ale nie szkodzi, zaliczę to jako fonetyczny neologizm :D Od tego słowa też żarcik się wziął, aż zajebe sucharem bo nad morzem od deszczu mokro:
Siedzi sobie na ławce w parku typowy intelekt, taki w okularach i garniturze, przeciętny. Podchodzi do niego dwóch dresów i pytają troskliwie :
- Te brylarz, co tak k***a siedzisz?
Na co on odpowiada:
- Kontempluję w spokoju, który mnie otaczał.
Na co jeden z nich:
- Jak ci zaraz zajebie to będziesz prosto pluł! Wyskakuj z portfela :D



Zgubiłem M ;] Dowcip głupi ;P

jo...........at

2017-06-25, 10:57
ja pie**ole czy ty nie znasz polskie któryś Film z kolei a piszesz jakbyś podstawówki nie mógł skończyć

fantastico

2017-06-25, 11:22
johnybeat napisał/a:

ja pie**ole czy ty nie znasz polskie któryś Film z kolei a piszesz jakbyś podstawówki nie mógł skończyć



Nie znam polskie :(