18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lubię balony

Za...........em • 2012-07-31, 10:05
k***a, myślałem że już widziałem wszystko :lodowka:




Można by mu zrobić małą masakrę :amused:


Stranuh

2012-08-01, 12:50
Ciekawe czy zakłada prezerwatywę jak wchodzi w balona...

Duchu89

2012-08-01, 15:14
Taa, a jak mu jakiś balonik pęknie to mu pewnie urządza pogrzeb śpiewając przy tym "Żałobny orszak" ^^

wlodar666

2012-08-01, 16:10
Szkoda,ze to wkretarka z podajnikiem automatycznym...a nie pistolet na gwozdzie...taka sama masakre moglbys igla w reku zrobic

MaszSziwe?

2012-08-01, 16:52
To się nazywa swój świat i Swoje zabawki .

Za...........em

2012-08-01, 17:15
wlodar666 napisał/a:

Szkoda,ze to wkretarka z podajnikiem automatycznym...a nie pistolet na gwozdzie...taka sama masakre moglbys igla w reku zrobic



A kto powiedział, że miała być gwoździarka ;)

Wkrętarką przybić go do koła razem z balonami


A potem napie**alać gwoździarką, coś w ten deseń :mrgreen:

Shishkaberry

2012-08-01, 17:47
Haha patrzcie na jego oczy ;d dobre musi mieć palonko skoro przytula balony

sebeks

2012-08-02, 14:08
pierdunzdupy napisał/a:

Dla mnie zaskakujące jest to, jak działa ludzki mózg, a raczej jak ,,nie działa''. Baba wpie**alająca kamienie, chlop kochający balony, michał szpak, transwestyci, pedały, k***a co sie z tym swiatem dzieje



jest taki jak zwykle, ale przez nadmiar docierających do niektórych ludzi informacji ich umysły i tolerancja są wielkości pękniętego balona

co złego jest w ludziach którzy NIKOMU nie robią krzywdy? i co najciekawsze, autor powyższego komentarza, gdyby opowiedział o wszystkich swoich zwyczajach, przez pewną grupę ludzi też zostałby uznany za anormalnego

jak wszyscy :)

nic co ludzkie nie jest mi obce

sielik1994

2019-07-28, 00:00
Czytam Twój komentarz i przypominam sobie jak spokojnie i z klasą było wtedy...


pierdunzdupy napisał/a:

Dla mnie zaskakujące jest to, jak działa ludzki mózg, a raczej jak ,,nie działa''. Baba wpie**alająca kamienie, chlop kochający balony, michał szpak, transwestyci, pedały, k***a co sie z tym swiatem dzieje