18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łowienie ryb w innym wydaniu

Sombrero360 • 2016-02-23, 16:14
Piesek łowi małe rybki :-D



Komu przydałaby się taka pomoc podczas wędkowania? :mrgreen:

St...........on

2016-02-23, 22:48
Sombrero360 napisał/a:





Wy naprawdę jesteście takimi debilami, czy to wyśmienita gra aktorska? :facepalm: Na samym końcu filmu jest napisane jak ch*j, że te ryby WRACAJĄ z tarła. No ale tak - lepiej obejrzeć 5 sekund i hejtować :roll:



I ch*j że jest napisane, widzisz w którą stronę płyną te łososie? Pod prąd czy z prądem? Odj***ć zająca przed kamerą poza sezonem a napisać w pod filmem że w sezonie każdy potrafi, a ty łykasz wszystko jak młody pelikan.

~DMT

2016-02-24, 00:28
alexandrus napisał/a:



I ch*j że jest napisane, widzisz w którą stronę płyną te łososie? Pod prąd czy z prądem?



A jeśli płyną na tarło, tylko że tyłem? Pies jest bohaterem i odnosi do wody te, które nieopatrznie wyskoczyły na brzeg?

Cały film puszczony jest od tyłu, dźwięk dograny, a cała mistyfikacja jest zaplanowana przez przeciwników Pitbuli, aby wykorzystać to w jakiejś swojej kampanii? Niezłych speców mają od manipulacji.

susher

2016-02-24, 09:28
Sombrero360 napisał/a:





Wy naprawdę jesteście takimi debilami, czy to wyśmienita gra aktorska? :facepalm: Na samym końcu filmu jest napisane jak ch*j, że te ryby WRACAJĄ z tarła. No ale tak - lepiej obejrzeć 5 sekund i hejtować :roll:



Nie czytam nigdy napisów więc może mnie cmoknąć - debilem okazałeś się TY gdyż po tarle ryby giną z wyczerpania, więc nawet nie trzeba się wysilać. W odróżnieniu od Ciebie (z dużej litery bo mam szacunek do rozmówcy :) )

krokodyl

2016-02-24, 14:52
Noto mamy kłusownika.

.Zombi.

2016-02-24, 14:52
Ciekawe jak poradziłby sobie z karpiem w lidlu.

Puszczalska_Wiola

2016-02-24, 18:03
Tak to można na ryby jeździć. Z kumplem opie**alasz flachę, a psy wyciągają ryby na brzeg. Potem się żona nie przypie**oli, że połów był słaby.