18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Louis CK - Gdyby wrócił bóg...

ASAKKU • 2014-03-10, 12:34
Louis CK przedstawia własną wersję scenariusza, gdyby stwórca sprawdził jak tam jego trzódka sobie radzi... 8-)

nowynick

2014-03-10, 13:07
czyli, że Bóg to taki Gordon Ramsay? Bez sensu k***a, robione dla ludzi z wodogłowiem od nadmiaru debilnych programów w tv...

qhash

2014-03-10, 13:37
wyjątkowo słabe

wrobel242424

2014-03-10, 14:17
ale pie**olenie, ni krzty sensu

Nutzz

2014-03-10, 15:41
- k***a "śmiech"
- pie**ole "śmiech"
- gówno "śmiech"

Poziom skeczu, komika jak i publiczności niesamowity.

oleksadolek

2014-03-10, 19:54
też kiedys nad tym myslałem, ale ludziom do rozwoju potrzebny jest postęp a nie samo żarcie, a co za tym idzie rozwój technologii. Zarcia dla wszystkich juz od dawna wystarcza. Świat jest piękny, tylko ludzie ch*je...

DerFels

2014-03-10, 20:38
Za niedługo trzeba będzie Ahmeda Martwego Terrorystę wrzucić, bo prawie o nim zapomnimy

lukasoon15

2014-03-10, 22:34
A mi się zajebiście podobało :-D
Jak często w telewizji polskiej wypowiadane są słowa takie jak: k***a, gówno, pie**ole? Szczytem nietaktu jest powiedzieć 'dz**ka" i uwaga! dwie perełki "SWAG" i "hajs"!
No k***a bez kitu. A co do scenariusza skeczu to zajebisty, uwielbiam amerykański humor zamiast ciągle te same polskie kabarety pie**olące o polityce, o reprezentacji, o tym jak to ludzie w polsce są poj***ni. Go fuck with that shit.

jonek00

2014-03-10, 22:38
wyszedł z zupełnie odwrotnego założenia niż powinien. skoro bóg dał ludziom ziemię, to mogą zrobić z nią co chcą. chcą wywiercić całą ropę z ziemi i spalić? spoko, w końcu bóg dał nam tę ropę. ekolodzy zachowują się jakby ziemia nie była ich. (no ale trzeba się było doj***ć do chrześcijan to się doj***ł)

lukasoon15

2014-03-10, 22:42
jonek00
Bóg (nie ważne który) dał ludziom rozum i wolną wolę. Idąc twoim tokiem myślenia, mogą zrobić z nią co chcą, bez reperkusji za to. Więc dlaczego, jeżeli człowiek dokonując świadomego (podkreślam to słowo, świadomego wyboru że nie potrafi wierzyć w Boga ma iść do piekła? Żyje sobie normalnie, jest dobry, uczynny, pomaga innym ale nie wierzy w Boga. W ogóle. I zapie**ala do piekła. Konkluzja? Twoja wiadomość jest nietrafna tak jak bliźniacza teza że człowiek może działać w zgodzie ze swoją wolną wolą.

Hojren

2014-03-10, 23:07
@wszyscy-up pie**olenie

I2ufu5

2014-03-11, 15:52
ehhh, smutno mi że jesteście k***a z tej samej krwi co ja zrodzeni ...
nic k***a innego nie potraficie pie**olone polaczki tylko narzekacie k***a na wszystko, jakby wam k***a auto za darmo dać to się k***a nie ucieszy jeden z drugim tylko zaraz będzie "Myślsz że ja sam nie potrafie zarobić? a czemu takie ch*jowe? a czemu w najtańszej wersji?"

mam nadzieje że wszystkie narzekające cebule pozdychają z kijem w dupie...

kwrtwlp

2014-03-11, 19:35
@up

Jakbyś nie wiedział to tylko jedyne co można polakom zarzucić to to że dają sobie wmówić że tylko my mamy przywary.

np: Cecha narodowe Duńczyków to zawiść, normalne jest że sąsiad jednego popołudnia rozmawia z sąsiadem i potem idzie przed komputer wysłać donos do skarbówki bo tamten ma lepszy samochód.

ASAKKU

2014-03-11, 20:10
kwrtwlp napisał/a:

co można polakom


Co prawda żaden ze mnie patriota, ale weź k***a w p*zdu usuń swoje konto z tego portalu, ponieważ jeżeli "Polakom" piszesz z małej litery a "Duńczyków" z dużej, to sorry, ale wal się k***a po tysiąckroć na ryj...