18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lotniowy start we dwoje

Krak • 2018-11-27, 11:55
Kamery powłączane a uprząż niepodpięta...
Od 17 sekundy

Ca...........on

2018-11-27, 12:03
Piękny materiał. Fun fact... mój ojciec przeszedł w drugiej wojnie światowej jedną z pierwszych tego typu operacji rekonstrukcji łokcia. Miał prawie całkowicie odstrzelone przedramię z działka kal. 40 mm. Przeprowadzili ją desantowani brytyjscy chirurdzy-ortopedzi operujący w podwarszawskich szpitalach polowych.

xnm

2018-11-27, 13:13
Caramon napisał/a:

Piękny materiał. Fun fact... mój ojciec przeszedł w drugiej wojnie światowej jedną z pierwszych tego typu operacji rekonstrukcji łokcia. Miał prawie całkowicie odstrzelone przedramię z działka kal. 40 mm. Przeprowadzili ją desantowani brytyjscy chirurdzy-ortopedzi operujący w podwarszawskich szpitalach polowych.


Tak tak twój ojciec pewnie walił konia szwabom i od tego sobie łokieć rozwalił a nie od jakiegoś działka. Na wojnie ucierpieli Zydzi, Rosjanie oraz Ukraincy (oczywiście mówie tu o europie wschodniej) polacy uciekli albo dołoczyli do sił niemieckich a nie walczyli...

ziajos

2018-11-27, 13:19
xnm napisał/a:


Tak tak twój ojciec pewnie walił konia szwabom i od tego sobie łokieć rozwalił a nie od jakiegoś działka. Na wojnie ucierpieli Zydzi, Rosjanie oraz Ukraincy (oczywiście mówie tu o europie wschodniej) polacy uciekli albo dołoczyli do sił niemieckich a nie walczyli...



Ty jesteś k***a taki pie**olnięty z zawodu, czy z racji pochodzenia ze związku kazirodczego?

Alonso

2018-11-27, 13:25
Ja pie**olę, ale się spociłem przy oglądaniu. Jakbym tam był.
Dobrze że facet się nie poddał i wytrzymał do końca.
Piwo dla pilota, że zachował zimną krew.

Ca...........on

2018-11-27, 13:56
Hahaha xnm zajebisty meta-trolling ;) Masz piwo :)

Xumme

2018-11-27, 15:14
xnm napisał/a:


Tak tak twój ojciec pewnie walił konia szwabom i od tego sobie łokieć rozwalił a nie od jakiegoś działka. Na wojnie ucierpieli Zydzi, Rosjanie oraz Ukraincy (oczywiście mówie tu o europie wschodniej) polacy uciekli albo dołoczyli do sił niemieckich a nie walczyli...



Kto cie k***a strugał cymbale.... pijany dzepetto?

korowiow777

2018-11-27, 15:24
jaką k***ą trzeba być by napisac "Zydzi, Rosjanie oraz Ukraincy" prawidłowo, a "polacy" już z małej????

janlew

2018-11-27, 15:25
xnm napisał/a:


Tak tak twój ojciec pewnie walił konia szwabom i od tego sobie łokieć rozwalił a nie od jakiegoś działka. Na wojnie ucierpieli Zydzi, Rosjanie oraz Ukraincy (oczywiście mówie tu o europie wschodniej) polacy uciekli albo dołoczyli do sił niemieckich a nie walczyli...


Żydzi kolaborowali z Nazistami, a w Gettach milicjanci żydowscy oddawali własne kobiety i dzieci na śmierć. Potem robili imprezy z Chaimem Rumkowskim. Ale to i tak nic w porównaniu z tym jak mordowali w ramach bolszewii, opartej zresztą na naukach żyda Marksa. Obecnie w Izraelu dalej mordują w Gettcie Gaza, na neonazistowską modłę tym razem, jako "wybrani".
Ukraińska swołocz podobni mordercy, proNazistowskie UPA i ich fani mordowali masowo i na potęgę nawet małe dzieci.
Ruscy, wymordowali najpierw swój naród, a przynajmniej to co w nim wartościowe było, potem w pakcie z Hitlerem napadli na Polskę. I mordowali dalej.
Wymieniłeś poza szwabami, trzech największych bydlaków. O czym więc ty pie**olisz żałosny parchu?

pudel82x

2018-11-27, 15:39
Planuje niedługo lecieć paralotnią i dzięki temu materiałowi jeszcze osobiście sprawdzę czy na pewno mnie instruktor dobrze zapiął.

ProVVe

2018-11-27, 16:57
pudel82x napisał/a:

Planuje niedługo lecieć paralotnią i dzięki temu materiałowi jeszcze osobiście sprawdzę czy na pewno mnie instruktor dobrze zapiął.




Powiadasz? Życzę Ci dużo szczęścia i radości w tym postanowieniu :amused:

_Netrunner_

2018-11-27, 17:23
Polecam komentarze na wykopie ;-) .

pudel82x

2018-11-27, 17:24
ProVVe napisał/a:




Powiadasz? Życzę Ci dużo szczęścia i radości w tym postanowieniu :amused:


ja pie**ole, to nie tak :shock:

petervonwolfen

2018-11-27, 17:42
pudel82x napisał/a:

Planuje niedługo lecieć paralotnią i dzięki temu materiałowi jeszcze osobiście sprawdzę czy na pewno mnie instruktor dobrze zapiął.



Taa... Już to widzę..... Poleciało ze mną parę setek ludzi. Jeszcze się taki nie trafił, który by był w stanie sprawdzić, czy to co ma być pozapinane, jest pozapinane. :lol:

TB303

2018-11-27, 17:46
pudel82x napisał/a:


ja pie**ole, to nie tak :shock:


Za późno :amused: