18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lotem bliżej

~_Yarko_ • 2022-07-04, 17:29
Przeleciał 30 metrów i zepsuł samochód ...


Pawehan

2022-07-04, 19:09
Mnie uczyli w szkole że ciało ludzkie potrafi dużo wytrzymać

Zbysław

2022-07-04, 19:15
Nawet metra nie przeleciał będzie żył


Chyba

grudzin7

2022-07-04, 21:01
Dobra, takich zapie**alających zza pleców albo w martwym punkcie to mi nie szkoda, ale k***a jak można nie zauważyć samochodu czy motocykla jadącego z naprzeciwka? Takich filmików z dzwonami właśnie przy skręcie w lewo jest też multum na stop-chamie. Nie jestem w stanie pojąć jak te niedorozwoje powodują te wypadki... :roll:

~Velture

2022-07-04, 22:53
grudzin7 napisał/a:

Dobra, takich zapie**alających zza pleców albo w martwym punkcie to mi nie szkoda, ale k***a jak można nie zauważyć samochodu czy motocykla jadącego z naprzeciwka? Takich filmików z dzwonami właśnie przy skręcie w lewo jest też multum na stop-chamie. Nie jestem w stanie pojąć jak te niedorozwoje powodują te wypadki...



Przez te wszystkie lata od zrobienia prawka, oglądania tych wszystkich filmików z kamerek samochodowych (pierw ruskich a potem naszych rodzimych) to uważam, że 10% kierowców na drogach to powinno z automatu stracić prawo jazdy albo ktoś powinien z nimi jeździć i napie**alać ich metalową pałą jak coś odpie**olą w samochodzie.
W samochodzie to taki nieufny jestem, że bardziej nigeryjskiemu księciu uwierzę niż komuś z kierunkowskazem na rondzie.

Halman2

2022-07-04, 23:22
Jeżdżę samochodem, jeżdżę motogównem i powiem tak: jak debil zapie**ala miliard na godzinę, to nawet k***a Kubica go nie zauważy. W takich sytuacjach, wina motoropindola jest oczyk***awista.

TylerPL

2022-07-05, 01:56
Wow! Gdzie takie atrakcje?

blackburn

2022-07-08, 11:05
Latam osobówka, tirem i mocniejszym skuterkiem. W ostatnich latach wysyp debili na drodze jest wręcz porażający. Laska jadąca 70 lewym pasem na autostradzie bo się bała więcej, a na prawy nie zjedzie bo się boi jechać między ciężarówkami. Pedał niemyty który poblokowal skrzyżowanie w Katowicach bo mu samochód zgasł i spanikował więc... Wysiadł. Debili latających pod prąd w jakiś uliczkach to nie liczę. Łebków którzy wzięli od tatusia samochodu w 4 czy 5 ganiaj po 180-200 bo jest zabawa. Ostatnio lecę sobie jako mitop*zdeczka s1 130 kulturalnie wyprzedzam sznur ciężarówek, siada mi na dupie audi s7 k***a z daleka latarnia morska, poganiaczami jebie po oczach, trąbi to 3 biegi w dół i p*zda. Wskakując na prawy mija mnie audiola a wewnatrz kierowca wczoraj odebrał naklejkę dzielnego pacjenta, pasażer chyba komunie miał nie dawno a z tyłu jakieś 2 gimnazjaliski... I teraz pytanie, jakie mają szansę patrząc na ,, doświadczenie" kierowcy przy pierwszy lepszym jakimś nietypowym incydencie na drodze przy takiej prędkości?