18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot dronem nad Auschwitz

nomad83 • 2016-02-16, 21:02
„Minuta w Auschwitz była jak cały dzień. Dzień jak rok. Miesiąc, jak cała wieczność” – powiedział Roman Kent, któremu udało się przeżyć koszmar w największym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Życie straciło tam ponad 1,1 mln mężczyzn, kobiet i dzieci. Przedstawiamy Wam film, który z pewnością uzyska miano jednego z najbardziej wzruszających filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono za pomocą drona. Materiał z lotu ptaka, oddaje więcej niż tysiąc słów, opisuje cierpienie i tragedię, jakie towarzyszyły ludziom, którzy przebywali w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau.








Jeśli było, to wiadomo- do pieca.

mygyry

2016-02-16, 21:06
Niemieckim i tylko niemieckim

~Sol

2016-02-16, 21:39
Super film, piwko. Ale aby dowiedzieć się więcej na temat cierpienia w obozach, polecam sobie Grzesiuka przeczytać. Co prawda nie dotyczy bezpośrednio Oświęcimia, ale pięknie opisuje cierpienie i tragedię ludzi w obozach.

ke...........00

2016-02-16, 21:41
Ale sie kurde wzruszylem. Jak stary siennik wojskowy.

remi1982

2016-02-16, 21:52
Jakoś nic specjalnego. Zwykły filmik z terenu obozu plus denna muzyka, mająca wywołać wzruszenie czy ch*j wie co jeszcze. Powinni to w p*zdu zburzyć, zaorać i na tym miejscu zrobić park. Na ch*j nam ten niemiecki obóz?

AgentGrzesiek

2016-02-16, 21:59
Cytat:

Niemieckim i tylko niemieckim



echh naiwny :-P
to już jest dawno zaorane
Na świece wiedzą jak było:
Naziści w Polsce zwozili Żydów do obozów a potem ich zabijali.
Kto to ci "Naziści" to z reguły nie bardzo wiedzą. No ale przecież wszystko wyjaśnia to ,że to było w Polsce 8-)
I stąd właśnie bierze się ten nasz ulubiony "skrót myślowy".
Polacy co już wydaje się oczywiste pomagali zwozić biednych Żydów do obozów. A nawet zabijali poza obozami.( tak im sie spieszyło)
W tym czasie jedli sobie pomarańcze jak to widać na naszym oskarowym filmie "W ciemności".

Co ciekawe pewien Amerykanin Richard C. Lucas napisał książkę "Zapomniany Holokaust" właśnie na temat mordowania Polaków. A potem to już miał przesrane...

http://www.pch24.pl/napisal-o-holokauscie-polakow--zydzi-uznaja-to-za-zbyt-propolska-herezje-i-skandal,36262,i.html

happyface

2016-02-16, 22:08
@up Twierdzisz że Polacy na prawdę pomagali nazistom w zabijaniu żydów,czy po prostu źle Cię zrozumiałem ?

rubin69

2016-02-16, 22:15
@up ''Na świece wiedzą jak było: '' czytaj ze zrozumieniem :P

happyface

2016-02-16, 22:26
@up Zwracam honor ;-)

AgentGrzesiek

2016-02-16, 22:28
rubin69 napisał/a:

czytaj ze zrozumieniem :P



Dokładnie :-D
To jak było nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko co przedstawia się ludziom jako jedyną prawdę.
Na ten temat powstało wiele Hollywoodzkich filmów ,a w każdym zobaczysz tylko to ,że w obozach siedzieli Żydzi i tylko oni.
A niedawno taki film:

http://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82odziejka+ksi%C4%85%C5%BCek-2013-682014

Dowiesz się z niego jak Niemcy ryzykowali przechowując Żydów w piwnicy !! TAK TAK !!!!!!!! 8-)

happyface

2016-02-16, 22:32
AgentGrzesiek, nie wiem jak Ciebie,mnie denerwuje to jak w dzisiejszych czasach przedstawiana jest prawda. Każdy normalny powinien wiedzieć że to były Nazistowskie obozy zagłady. Nie Polskie.

AgentGrzesiek

2016-02-16, 22:50
nie polskie i nie nazistowskie tylko niemieckie.
Przynajmniej sami siebie nie oszukujmy :-P

Loaloa

2016-02-16, 23:44
Jeszcze tam was z dronami nie było. Teraz będziecie jeździć po wszystkich polskich obozach i filmować ich teren z lotu drona?




Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

bombel076

2016-02-17, 00:34
@up kiedy w końcu zdechniesz loaloa, niemiecki śmieciu.