18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lot do domu

przemod5 • 2020-03-27, 20:31
"W dupie mam Polskę i j***ć za grosze.
Anglia czy Niemcy tam się wynoszę.
Liczą się funty, liczy się euro,
Spieprzam na zachód tam tego pełno.
Mijają lata, wieśniak jest Panem,
Choć na zachodzie ma przej***ne.
Niby ma euro, funty, dolary,
Lecz przed innymi, wciąż będzie szary.
Inny zarabia trzy razy więcej,
A Polak w gównie tapla swe ręce.
Bo chociaż z Polski uciekł z przed laty,
To pokazuje, że jest bogaty.
I teraz popatrz Drogi Rodaku,
Jak Ty kurewsko boisz się piachu.
Nie chcesz już euro, nie chcesz dolara,
I czemu każdy tak z Was sp***ala?!
Tydzień wakacji i trzy dni święta,
Myślisz że tutaj nikt nie pamięta.
A teraz czekasz na samoloty,
Byś mógł do Polski wrócić z powrotem.
Grunt pod nogami zaczął się palić,
Nie jesteś skory by zachód chwalić.
Kiedy już ludzi wywożą w workach,
To Ty narzekasz że stoisz w korkach.
Kiedy ostatnio bliskich widziałeś,
Na dwa tygodnie bana im dałeś.
A kiedy wszystko wróci do normy,
Ty znów sp***olisz, spakujesz torby.."

latosik

2020-03-27, 20:36
O h*j z tym chodzi?

Halman

2020-03-27, 20:37
hahahahahahhahaha.. napie**alałeś w pocie czoła ten wierszyk parę godzin a ja go podsumowałem w 5 sekund śmiechem kogoś kto nie musi wypie**alać z kraju ...

Antek01

2020-03-27, 21:03
ch*j tam z wierszykiem, ale rozpie**alają mnie takie jełopy jakiego widziałem w Anglii jak byłem w odwiedzinach. Robi taki na budowach, mieszka w kontenerze/baraku, a pod kontenerem Ałdi A6 4.2. Po to, by po przyjeździe do Polski pokazać biedakom jebiącym za 3000zł. jaki to dobrobyt w jUKej mają, ale do tego że mieszka jak cygan to się już ch*j nie przyzna.

przemod5

2020-03-27, 21:09
HAL9000/2 napisał/a:

hahahahahahhahaha.. napie**alałeś w pocie czoła ten wierszyk parę godzin a ja go podsumowałem w 5 sekund śmiechem kogoś kto nie musi wypie**alać z kraju ...



To nie jest mój tekst.

Gratuluję stabilizacji.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-27, 21:23
Polska ściąga wszystkich Polaków, co skutkuje większym zagrożeniem wirusem, a upaina zamyka granicę, nawet dla ukraińców.
Tak więc jak epidemia się rozszerzy, to na bank służba zdrowia nie wyrobi, bo będą musieli leczyć ukraińców...
A często mieszkają po 20-30 i jeden zarażony wystarczy, by szybko zrobiło się 30. Także będzie ciekawie.

Matt

2020-03-27, 21:32
Ja tam nadał jestem w UK i do PL pisowskimi samolotami nie wracam, a Ciebie jak dziewczyna zostawiła i chcesz swoje żale napisać to napisz sobie na tinder.com znajdziesz sobie może kogoś. A jak nie to xvideos

PS6

2020-03-27, 21:35
HAL9000/2 napisał/a:

hahahahahahhahaha.. napie**alałeś w pocie czoła ten wierszyk parę godzin a ja go podsumowałem w 5 sekund śmiechem kogoś kto nie musi wypie**alać z kraju ...



Może nie musisz "wypie**alać", ale zapewne słuchasz niemieckiego radia jeżdżąc czeskim autem albo oglądasz amerykańską telewizję pijąc holenderskie piwo, chodzisz do portugalskiej sieciowki po chińskie żarcie... I dajesz się dymać za pińćset plus.... Może ci co musieli "wypie**alać" nie mieli innego wyboru ? I nie wszyscy mieli taki sam start ? Ty byś się pewnie nie odnalazł na zmywaku....

wilkoala

2020-03-27, 21:44
HAL9000/2 napisał/a:

hahahahahahhahaha.. napie**alałeś w pocie czoła ten wierszyk parę godzin a ja go podsumowałem w 5 sekund śmiechem kogoś kto nie musi wypie**alać z kraju ...



Chyba nie bardzo zrozumiałeś morał płynący z wierszyka, widać kiedy w szkole pani od Polskiego pytała się co autor miał na myśli ty zawsze dostawałeś pałę.
W Polsce można godnie żyć i dobrze zarabiać, ale naśmiewanie się z ludzi którym gorzej się powiodło i wyjechali za granice pracować, świadczy o tobie że powinieneś raczej zamieszkać w jakimś Korpielostanie wśród tobie podobnych ziomków.

Maniekem2

2020-03-27, 22:42
A moja babcia kazała sobie to przepisać na kartkę

Recytacja


Presty

2020-03-27, 22:47
Mickiewicz, k***a.

Spar1988

2020-03-27, 23:01
Antek01 napisał/a:

ch*j tam z wierszykiem, ale rozpie**alają mnie takie jełopy jakiego widziałem w Anglii jak byłem w odwiedzinach. Robi taki na budowach, mieszka w kontenerze/baraku, a pod kontenerem Ałdi A6 4.2. Po to, by po przyjeździe do Polski pokazać biedakom jebiącym za 3000zł. jaki to dobrobyt w jUKej mają, ale do tego że mieszka jak cygan to się już ch*j nie przyzna.



Za 3000 tysie to raczej też mieszkają w barakach i nie mają A6 tylko 20 letnie bmw akurat w uk na budowie zarabia się dobre pieniądze więc nie myl z czopkami co tyraja za 8.21f na magazynie. Obiektywnie patrząc to lepiej żyje się u abdula na zmywaku niż w pl po studiach, no i z emerytury starczy na leki a nie jak w kraju z dykty.

mystery0987

2020-03-27, 23:06
Autor jest dzbanem to menda ch*jowa, za marne grosze głowę w dupe schowa.
Zawiść przezeń przemawia, oznacza to nieinteligentengo pawia, który gdy rano, przy zlewie swojego ryja moczy, patrzy w lustro, a tam puste bezrozumne oczy.
Ni kszty zrozumienia i chęci prób myślenia.
Ściska dupe i wysrywa swoje życiowe niezadowolenia.

Ahoi

2020-03-27, 23:09
Aha... scrolluje dalej :kawa:

wasyl88

2020-03-27, 23:55
A mi się podoba za granicą i nie będę wracał i ch*j