18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łoś super ktoś

rutko83 • 2020-09-02, 07:52
Aurostrada A1
Nie było osób śmiertelnych




jimiq

2020-09-02, 13:18
żmij napisał/a:

Wszystkie osoby są śmiertelne.



@up
'nie było ofiar smiertelntch' a łoś to co...

Attero132

2020-09-02, 14:10
Ja myślałem że autostrady są takie drogie właśnie przez te zabezpieczenia anty łosiowe, ale jak widać i w tym aspekcie fuszerka.

gaznik

2020-09-02, 15:29
Teraz gosciu ma troche ch*jowo bo stracil auto, firma ubezpieczeniowa zanizy szkode, dostanie grosze i ogolnie trauma hehe

głest

2020-09-02, 16:00
janlew napisał/a:

Co to ma do rzeczy? Przy AC też bierzesz winę na siebie, i tracisz zniżki.



Polecam doczytać OWU u swojego ubezpieczyciela (jeśli takowe AC posiadasz).

Jeśli zaś nie - Twój głos niczego nie wnosi do dyskusji, więc :plzdie:

rutko83

2020-09-02, 16:12
Attero132 napisał/a:

Ja myślałem że autostrady są takie drogie właśnie przez te zabezpieczenia anty łosiowe, ale jak widać i w tym aspekcie fuszerka.



Akurat A1 nie jest droga

xXx5226

2020-09-02, 17:12
głest napisał/a:

A o czymś takim jak "autocasco" słyszeli?...



To też Ci niczego nie gwarantuje. Jak byś przeczytał polisę przed jej podpisaniem to byś wiedział.

głest

2020-09-02, 17:51
xXx5226 napisał/a:

To też Ci niczego nie gwarantuje. Jak byś przeczytał polisę przed jej podpisaniem to byś wiedział.



:ok***a: kolejny mądry...

No wyobraź sobie, że nawet czytałem... Ba! Nawet kiedyś w podobnej sytuacji wykorzystałem warunki OWU określone przez mojego ubezpieczyciela oraz ścieżkę prawną aby dopilnować TU, które likwidowało szkodę z ubezpieczenia autocasco - aby skutecznie wystąpiło do "współsprawcy szkody" z tzw. regresem... Skuteczny regres spowodował, że - mimo iż od wypadku z psem i dzikim zwierzem ( w tym samym roku w odstępie paru miesięcy) :szczerbaty: minęło parę lat - opłaca mi się ciągle płacić AC na mój 12-letni samochód. Jestem jeszcze do przodu na 2-3 lata.

Rzecz jasna - podwyższenia składki nie było :mrgreen:

tigerqaz

2020-09-02, 21:50
Nie dość że na tych autostradach ciągle same barany za kierownicą, to jeszcze łosie popie**alają po drodze.
A tak serio, to k***a co w tym kraju jest nie tak, że byle jakieś k***a zwierze potrafi i może sobie wleźć i łazić środkiem autostrady a nie potrafi znaleźć wyjścia ??? :D

MindBodyLightSound

2020-09-03, 13:18
gaznik napisał/a:

Teraz gosciu ma troche ch*jowo bo stracil auto, firma ubezpieczeniowa zanizy szkode, dostanie grosze i ogolnie trauma hehe



W republice bananowej to faktycznie bolesny cios w status społeczny i materialny. W kraju cywilizowanym - rzecz nabyta.

Coffey

2020-09-03, 16:59
A pelikany dalej łykają, że to z Polski :-D :-D
Jak w Polsce nie ma łosi. To najpewniej USA albo Kanada.

rutko83

2020-09-03, 19:42
Coffey napisał/a:

A pelikany dalej łykają, że to z Polski
Jak w Polsce nie ma łosi. To najpewniej USA albo Kanada.



Gratuluję wiedzy