18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łopata ratunkowa...

Halman • 2021-04-02, 08:35

a piesio chciał się tylko pobawić...

jan0sik1

2021-04-02, 14:55
Czerwony kapturek - wersja prawdziwa.

zendo178

2021-04-02, 16:12
Glupia Matka wystarczylo zaslonic dzieciaka soba i kazac przestac biegac dziecku jak cos ucieka pies bedzie gonil no i zajebac kopa psu nic tak nie uspokaja jak wpie**ol , z jednym tak sobie mozna poradzic gorzej jak sfora jeden drugiego bedzie nakrecal i nie odpuszczą

dogip

2021-04-02, 20:36
Rozpoznaję sk***ysyna. To pies prezydenta Biedna, też z Białego Domu. Właśnie skończył szkolenie. :mrgreen:

chico35

2021-04-02, 21:46
Asuritta napisał/a:

PSY należy truć! stwarzają zagrożenie i brudzą! jak ktoś dba o psa i pilnuje będzie żyć reszta z telefonem w łapie niech patrzy jak kundel się męczy i sra krwią pod siebie! i bezdomne psy niech zdychają



truć to należy takich lamusów jak ty popie**oleńcu, chętnie wyj***łbym ci w twój durny pusty łeb kretynie
ostatnio coraz częściej sie słyszy o pojebach męczących psy, mam nadzieję że kiedyś przypadkiem cie trafie pojebie

mit2

2021-04-02, 22:13
chico35 napisał/a:

truć to należy takich lamusów jak ty popie**oleńcu, chętnie wyj***łbym ci w twój durny pusty łeb kretynie


ch*ja byś mu zrobił.

Tranquillum

2021-04-03, 00:12
k***a gonił bym tego kundla tak długo, aż bym go zapie**olił...

Noct

2021-04-03, 03:18
każdy ojciec w tej sytuacji by chwycił tego psa i zapie**olił bez zastanowienia, a baba stoi i się zastanawia jak tu sobie paznokci nie połamać

Roast

2021-04-03, 10:53
Asuritta napisał/a:

PSY należy truć! stwarzają zagrożenie i brudzą! jak ktoś dba o psa i pilnuje będzie żyć reszta z telefonem w łapie niech patrzy jak kundel się męczy i sra krwią pod siebie! i bezdomne psy niech zdychają



Dokładnie. Podpisuję się obydwiema rękami. Dobry pies to martwy pies.

wodnik

2021-04-03, 12:25
Asuritta napisał/a:

PSY należy truć! stwarzają zagrożenie i brudzą! jak ktoś dba o psa i pilnuje będzie żyć reszta z telefonem w łapie niech patrzy jak kundel się męczy i sra krwią pod siebie! i bezdomne psy niech zdychają



k***o cwana chetnie, zabralbym cie do lasu i pokazal jaka jest definicja bolu. wszyscy siebie warci zyciowe porazki.

brylant1412

2021-04-03, 16:24
nie mam nic do psów ale taka jest prawda bezpańskie psy powinni utylizować

Eryk88896

2021-04-03, 20:33
Asuritta napisał/a:

PSY należy truć! stwarzają zagrożenie i brudzą! jak ktoś dba o psa i pilnuje będzie żyć reszta z telefonem w łapie niech patrzy jak kundel się męczy i sra krwią pod siebie! i bezdomne psy niech zdychają



koty truc lepiej, one zabijaja wiekszosc zwierzat dla sportu. Przyczyniaja sie do wyginania gatunkow. Jedna zagryziona dziewczynka nie sprawi ze ludzkosc wyginie, ale koty przyczyniaja sie do wyginiecia innych zwierzat

paliokolejo

2021-04-05, 20:11
Asuritta napisał/a:

PSY należy truć! stwarzają zagrożenie i brudzą! jak ktoś dba o psa i pilnuje będzie żyć reszta z telefonem w łapie niech patrzy jak kundel się męczy i sra krwią pod siebie! i bezdomne psy niech zdychają




Jakbyś otruł mi psa to byś rzygał jelitami i gównem kupo gówna.