18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logika koranu: dzieci służą do ruchania...

Halman • 2013-09-01, 09:36


Islam religia pokoju i miłości czyli miłości w pokoju sam na sam z 4-latką. Chwilowe małżeństwa z dzieckiem? Dlaczego nie? Koran zezwala...

Koran; święta księga usprawiedliwionych pedofilii w klapkach i ich zj***nych duchownych dla których to norma bo Mahomet bzykał 6 letnią Aiszę... (może ten święty prorok islamu był po prostu niedorozwojem umysłowym i emocjonalnym jak to u pedofilii?)

Na końcu filmu prezentacja zakładki do tej mądrej księgi...


Multikulti, k***a...

Se...........xe

2013-09-01, 12:36
Eustachy6 napisał/a:

A skąd wiesz, że napisy naprawdę tłumaczą co ten ciapek mówi? Nie żebym bronił ciapackie ścierwo (tfu) ale z drugiej strony nie możemy łykać wszystko co oczernia islam bez pewności, że źródło jest rzetelne.



Tylko pamiętaj że on słucha się religii a nie praw ustalonych przez człowieka współczesnego, tylko to co powie kapłan naćpany szczynami kozy to dla niego święte słowo jeśli je nie spełni to koleś już nie żyje.

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-01, 12:43
Popieram tą reporterke, mimo ,że ciapata ale odwróciła się od islamu. Gdzieś tu już widziałem jak gasiła jakiegoś kozojebcę

antek025

2013-09-01, 12:58
islam jest religią miłości... Zwłaszcza wobec tych najmłodszych...

InnerGame

2013-09-01, 13:11
Gdyby to było jeszcze przyjemne, znalazłabym ziarno logicznego wytłumaczenia dla takiego postępowania, a tak stwierdzam, że oni są po prostu poj***ni. Pomijając wszystkie moralne/emocjonalne aspekty, Przecież 5-6 letnia dziewczyna jest zwyczajnie mała - przyjemność porównywalna do wciskania penisa do wylewki od kranu... o_O

ImprezowyKotek

2013-09-01, 13:57
Nawet jeśli napisy są nieprawdziwe, to i tak faktem jest, że zgodnie z prawe szariatu małżeństwo i sex z dziewczynkami są całkowicie akceptowalne, a to dlatego, że jedna z żon mahometa miała 9 lat. Zresztą, walą kozy to mieliby się powstrzymać przed pedofilią?

Eustachy6

2013-09-01, 13:57
InnerGame napisał/a:

Przecież 5-6 letnia dziewczyna jest zwyczajnie mała - przyjemność porównywalna do wciskania penisa do wylewki od kranu... o_O



Skąd wiesz jakie to uczucie? :amused:

Siniak37

2013-09-01, 14:03
Za szerzenie prawdy zawsze piwo!

Niestety po lewakach takie argumenty spływają jak deszcz po szybie

ace55PL

2013-09-01, 14:05
A ja powiem tak:
j***ć muzułmanów itp, itd, ale... Podkreślam, k***a, ALE, sam koran, jako księga religijna, nie nakłania do niczego złego. To te popie**olone arabusy, twierdzą, że skoro dwa tysiące lat temu, jakiś facet miał 6 letnią dz**kę, to teraz też można, a wręcz powinno się. Czasy się zmieniają i, o ile kiedyś, problem pedofilii nie istniał, bo to było normalne i akceptowane przez ludzi (same dzieci były pewnie traktowane lepiej w łóżku), to teraz, już tak nie jest.

Ziolko

2013-09-01, 14:07
Koran, Pismo święte i resztę ksiąg głoszące wiarę nadają się tylko i wyłącznie do podtarcia dupy przy sraniu.

Loaloa

2013-09-01, 14:12
No patrzcie, księża katoliccy są tak blisko braci w wierze, przynajmniej w kwestiach stosunku do dzieci.

contowsky

2013-09-01, 14:22
kozojebcy pie**oleni, spalić to na stosie i wyj***ć w p*zdu w kosmos

InnerGame

2013-09-01, 14:43
Eustachy6 napisał/a:



Skąd wiesz jakie to uczucie? :amused:



No i tu mnie masz. Nie wiem, niestety nie mam penisa :wtf:

:D

Ace7

2013-09-01, 15:03
Wysadzić wszystkie te ścierwa.
Cała religia to zło a ludzie którzy nie wierzą w te brednie są prawdziwymi męczennikami tego ścierwa.

Księdza molestują małych chłopców.
Islamiści ścierwa gwałcą małe dziewczynki.
Żydzi to żydzi.
Buddyzm jako religia była by Ok ale większość z nich to mieszkańcy Indii którzy także żenią się z małymi dziewczynkami i je gwałcą co stawia ich w tym samym rzędzie co islamistów

ellsworth

2013-09-01, 15:11
Eustachy6 napisał/a:

A skąd wiesz, że napisy naprawdę tłumaczą co ten ciapek mówi? Nie żebym bronił ciapackie ścierwo (tfu) ale z drugiej strony nie możemy łykać wszystko co oczernia islam bez pewności, że źródło jest rzetelne


Dokładnie tak zrobili. Podłożyli pod dowolną wypowiedź co chcieli by siać nienawiść i propagandę, a pelikany łykają.

Małe śledztwo: Jedno z kluczowych i bardzo często padających słów w filmiku: dziewczynka, po arabsku dziewczynka to فتاة, co czyta się jako <fetet>. Nie wiem o czym oni gadali, ale na pewno nie o tym do czego są napisy.

aopia

2013-09-01, 16:36
A chcecie k***a potwierdzenia tego, co tu mówią? To zaraz pogadam z kolegami z Egiptu i się przekonamy.