18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

logika feministek

nowynick • 2017-09-26, 11:39
feministki udowodniły że są w stanie wnieść lodówkę. Tym samym , że powinny zarabiać tyle co faceci. Jednej rzeczy nie wzięły pod uwagę...



taki klasyczny strzał w stopę :mrgreen:

goniesuki.nastojaka

2017-09-26, 16:46
shokobons napisał/a:

Lewica uznaje takie pojecia jak Logika prawda Fakt jako element ucisku i ich nie uznaje dlatego lewica tak kocha kobiety które mają problem z tymi pojeciami nie wspominając już o honorze czy innych , w praktyce wygląda to tak Jaś ma 4 jabłka 2 zjadł to logicznie zostało mu 2 , wedug lewicy nie do końca bo powino mu zostać tyle ile chce np 3 albo nawet 4 bo ma do tego prawo dla małgosi zagwarantowanych jest minimum 5 jabłek bo rodzi dzieci xD .Tak sdamo widzą gospodarkę z braku logiki Jas zrywa jabłka zerwa 10 logicznie prawicowo 10 należy do niego może je zjęść albo sprzedać np może sobie kupic dupe małgosi która jest za głupi i leniwa żeby sama zdobyć zasoby , lewica uznaje jednak że skoro Jaś ma 10 to musi połowe oddac małgosi w imie równouprawnienia a jak chce sprzedac to musi co drugie oddać w podatku w imie sprawiedliwości społecznej nie może sobie kupić dupy małgosi za jabłka bo ta ma już 5 zagwearantowanych a nawet jak by chciał to to brak szacunku doi kobiet i pójdzie do więzienia , dlatego jasiu jest zmuszony do podpisania umowy że będzie dostarczał zasoby Małgosi a ta kiedyś tam mu da dupy ,i dlatego tak wyglądają wszystkie społeczności lewicowe



To tak jak z twoja wypowiedzią. Masz możliwość do używania znaków interpunkcyjnych nie ograniczoną ilość i nie użyjesz ani razu. Masz do tego prawo. :idzwch*j:

Ar2Ti2

2017-09-26, 17:13
DiKarpio napisał/a:

"Mniejsze, słabsze, mniej inteligentne". Korwin masakruje feministki, po czym te w ramach riposty strzelają sobie w łeb.



I tu leży problem Korwina, bo gdyby czasami ugryzł się w język to mógłby gdzieś się dobrać do władzy i coś zmienić, ale on musi pie**olnąć coś takiego i zniechęcić do siebie większość ludzi, dzięki czemu ch*ja zmieni.

manta2009

2017-09-26, 17:14
To nie jest możliwe. To musi być fejk!

lilmuzynio

2017-09-26, 18:22
Przypominaja z ryja te bande co sie nowoczesna zwie czy jak.

sh...........ns

2017-09-26, 19:01
PANMICHALL2 Kilka razy użylem wiec nie masz racji

Hi...........po

2017-09-26, 19:22
Sam bym te lodówkę wniosł ,ale nie za 40 dychy.Może za 200 zł,po czym zatrudniłbym dwóch facetów za stówę i pakulec zostaje w kabzie.

Alonso

2017-09-26, 19:49
Spróbujcie z pralką.

KANIBAL22

2017-09-26, 21:39
taka lodowke jak na zdjeciu to moze wniesc na 4 pietro jeden troche silniejszy chlop nie mowiac juz o typach z silowni co by ja zaj***li na bark jak nastolatki bumboxa w latach 90

Arles.

2017-09-26, 21:45
Ar2Ti2 napisał/a:



I tu leży problem Korwina, bo gdyby czasami ugryzł się w język to mógłby gdzieś się dobrać do władzy i coś zmienić, ale on musi pie**olnąć coś takiego i zniechęcić do siebie większość ludzi, dzięki czemu ch*ja zmieni.


No ale jemu bardziej opłaca się nie dochodzić do władzy, więc celowo nie gryzie się w język.

Hyberius

2017-09-26, 22:51
Ar2Ti2 napisał/a:



I tu leży problem Korwina, bo gdyby czasami ugryzł się w język to mógłby gdzieś się dobrać do władzy i coś zmienić, ale on musi pie**olnąć coś takiego i zniechęcić do siebie większość ludzi, dzięki czemu ch*ja zmieni.


Ja właśnie za to szanuje Korwina, ponieważ nie używa pięknych słówek tylko mówi jak jest.

exile

2017-09-27, 01:02
Ja pie**ole i jeszcze z tą butelką wody, jakby to była co najmniej podróż do Mordoru.

pve11

2017-09-27, 02:00
A jakie dumne na tym zdjęciu z siebie. :D Samozaoranie lvl feministka.

b0r000

2017-09-27, 02:04
To jest po prostu złoto piwko leci jak sie patrzy :piwo:

Bezoarowa

2017-09-27, 15:19
Smutno mi z tego powodu, że większość osób ma mentalność zaprezentowaną tymi komentarzami. Nie chodzi już nawet o płeć a o to, że szukacie dowartościowania siebie. Jest k***a XXI wiek a ludzie dalej walczą o równouprawnienie czy wolność płci zamiast współpracować i te kwestie mieć dawno za sobą. Króluje kasa i własna dupa a nie wiedza i inteligencja. Zero współpracy, tylko małpy na widowni zabawiające się małpami na scenie.
A teraz poważnie. Czy Wy rozprawiacie nad babami, które wniosły lodówkę we czwórkę i wyciągnęły niewłaściwy wniosek co do zarobków? Płeć ma swoje ograniczenia, z drugiej strony wychowanie też robi swoje. Kobiety wychowane na księżniczki, nigdy nie skalane pracą fizyczną. Grunt to wygląd i delikatność. Ja już wiem jak mężczyźni zareagowaliby na kobietę o gabarytach mięśniowych zdolną do wykonania takiej pracy. Nie dogodzisz :roll:

voidinfinity

2017-09-27, 16:00
Bezoarowa napisał/a:

szukacie dowartościowania siebie



I co ważniejsze - znajdujemy :krejzi: