18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzkie - proboszcz rzucił się z siekierą na kobietę.

ellsworth • 2014-03-06, 21:28
Przyjemność wstawienia filmiku ze słynną kwestią Pazury o Łodzi zostawiam wam ;-)
Cytat:

Ksiądz proboszcz z siekierą w ręku wygrażał rodzinie, która zamieszkuje dom parafialny naprzeciwko plebanii w Turze (woj. łódzkie). Miał krzyczeć, że rodzina zalega z czynszem - informuje "Dziennik Łódzki". - Krzyczał, że mnie załatwi, użył słowa na "k" - tłumaczy jedna z kobiet. "Jeżeli rzeczywiście miało miejsce niewłaściwe zachowanie (...) Kuria wyraża ubolewanie i przeprasza za nie" - czytamy w komunikacie na stronie archidiecezji łódzkiej.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Ksiądz proboszcz wykonywał prace porządkowe. Po kilku chwilach ruszył z siekierą na dom parafialny przy plebani, w którym, jego zdaniem, zamieszkuje rodzina zalegająca z czynszem. Kiedy zapukał do drzwi, nikt nie otwierał.

Po kilku chwilach na podwórko wyszła kobieta. - Proboszcz na mój widok zawołał, że mnie załatwi. Użył przy tym słowa na "k". Bałam się jego gróźb, wezwałam policję - relacjonuje dla "Dziennika Łódzkiego".

Po kilkunastu minutach rozmowy z funkcjonariuszami, ksiądz chciał rzucić się z siekierą w ręce na kobietę, która zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę.

Tymczasem Kuria Metropolitalna Łódzka wydała oświadczenie ws. parafii w Turze.

"Kuria Metropolitalna Łódzka nie posiada żadnego oficjalnego doniesienia w sprawie wydarzeń w parafii Tur z dnia 1 marca br.

Jeżeli rzeczywiście miało miejsce niewłaściwe zachowanie Księdza Proboszcza parafii pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Turze, Kuria wyraża ubolewanie i przeprasza za nie.

Kuria jednocześnie informuje, że zostały podjęte działania wyjaśniające."

- Czynności w sprawie księdza związane są z naruszeniem przez niego nietykalności cielesnej policjantów. Oprócz tego funkcjonariusze byli znieważani przez mężczyznę - informuje policja.

Prokuratura zapowiada, że oprócz kwestii związanych z zachowaniem mężczyzny względem policjantów, wyjaśnia kwestię gróźb kierowanych w stronę kobiety.

Za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta polski kodeks przewiduje karę do trzech lat więzienia. Za kierowanie gróźb karalnych grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.


Ragnar

2014-03-06, 22:05
No niech będzie :roll:


rekin84

2014-03-06, 22:26
Chciał przeświecić parafiankę. A że nie miał kropidła to chwycił co miał pod ręką

Gu...........99

2014-03-06, 22:52

panorama

2014-03-06, 23:35
To niezle. Ale powiem Wam, ze siekiera robi wrazenie. Mialem kiedys taka akcje ze poszedlem z siekiera (przypadek) na wycieczke wkolo jeziora. Byla tam grupka "turystow" ktorzy delektowali sie letnim wypoczynkiem. Male ognisko i Grill. Pytam grzecznie czy moge przysiasc przy ogniu chwilke i za chwile sp***alam. Oni na to ze OK. Pytali czy tu mieszkam i czy jest bezpiecznie. Odpowiadam, ze tak dopuki tu jestem. Wbijam siekiere w drzewo i siadam obk. Miny wszystkich bezcenne. Za ochrone dostalem 20 piw i 0,5 wodki. I nie bylo to moje specjalne dzialanie. Tylko spacer. No i ta siekiera. Ps:jastem normalny(chyba)

AxL

2014-03-07, 13:34
Najsampierw to za tę k***ę ... przepraszam kurię trzeba się wziąć i ją rozpiździć w drobny mak.

Butter

2014-03-07, 14:18
Cieniasy, świetnym sposobem na warrior priesta jest buzdygan przez łeb, do zakupienia na allegro.


Skyperian

2014-03-08, 20:35
W Polsce za takie zachowanie to mu co najwyżej grozi zmiana parafii.

BrainSeeker

2014-03-08, 21:27
priest z axem? no kogoś chyba poj***ło, na każdego preja powinno się mieć mackę :(

magix

2014-03-08, 21:56
pewnie na komendzie to lezal rozj***ny jak popieluszko w bagazniku lolzzzz:D

Werewolv

2014-03-09, 00:44
a mógł zabić

kaskazone

2014-03-09, 09:06
Japie**ole, ale to ze babka alkoholiczka i to ze nie placi ksiedzu za mieszkanie w domu ktory nalezy do ksiedza to dobrze??

ra...........el

2014-03-09, 12:18
haha, szach mat katozjeby :)