18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lodzik w autobusie

Fakerę • 2012-09-03, 22:03
Dziewczyna w autobusie powiedziała, że obciągnie mi za piątaka. Kiedy skończyła, wytarła twarz i zapaliła fajke. Do czego zmierza ten świat? Naprawdę, kto sprzedaje fajki 12stolatce??

camoranesi

2012-09-04, 09:47
kierowca się zatrzymał i bił wam brawo

zderealizowany

2012-09-04, 10:27
DiesIrae napisał/a:

Jacyś tam naukowcy czy psycholodzy odkryli że mężczyźni którzy lubią ogolone c*pki mają ukryte zapędy pedofilskie.



Nie tyle, że lubię ogolone c*pki, ale nie lubię tych nieogolonych. To mnie wyklucza, nie?

Człowiek Drzewo

2012-09-04, 12:48
Ja pie**ole... Tutaj juz nawet nie wiadomo kto mowi serio, a kto mowi w zarcie...
Ale swoja droga to nie wiem czy dobrym pomyslem jest umieszczanie takich informacji publicznie. Pedofilia jest niezgodna z prawem wiec mozesz miec ostro przesrane jesli Cie namierza. A da sie. Przyznam szczerze ze do czasu gdy nie dobiera sie taka osoba do mlodszych czlonkow mojej rodziny to mi to jakos nie przeszkadza. W koncu seks jest przyjemny wiec moze podobac sie nie tylko "doroslym" osobom(czyt. pow 16 roku zycia).

extraordinary

2012-09-04, 16:42
te starsze tak maja że lubią zapalić po wszystkim :amused:

zderealizowany

2012-09-04, 16:51
Człowiek Drzewo napisał/a:

Przyznam szczerze ze do czasu gdy nie dobiera sie taka osoba do mlodszych czlonkow mojej rodziny to mi to jakos nie przeszkadza.



Ja mam podobnie z graffiti, jak ktoś maluje z dala od mojego domu to nie mam nic przeciw. Ale do k***y nędzy, pedofilia to nie graffiti tylko rozpie**alanie psychiki dzieci głąbie.

Człowiek Drzewo napisał/a:

W koncu seks jest przyjemny wiec moze podobac sie nie tylko "doroslym" osobom(czyt. pow 16 roku zycia).



Widzę, że niewiele masz doświadczenia w temacie. Seks jest przyjemny gdy osoby biorące w nim udział robią to świadomie oraz są przygotowane fizycznie oraz emocjonalnie.

shymzonz

2012-09-04, 22:14
Człowiek Drzewo napisał/a:

W koncu seks jest przyjemny wiec moze podobac sie nie tylko "doroslym" osobom(czyt. pow 16 roku zycia).



Z tego co wiem, Polskie prawo stanowi, że seks mogą uprawiać nawet 15 latki, czy raczej można uprawiać seks z piętnastolatką. Nie wiem czy to akurat odpowiedni wiek, nie mniej nie ulega wątpliwości, że fizycznie w wieku 15-16 lat jesteśmy przygotowani do uprawiania seksu i w większości mentalnie również. Dlatego muszę Was zmartwić, o obrońcy nastoletnich łon, ale ani prawnie, ani z punktu widzenia psychologii i fizjologii, seks z 15 letnią dziewczyną nie jest zachowaniem pedofilskim. Choć pewnie, nie znaczy to, że pożądanym.

Grzęgorz

2012-09-04, 22:54
shymzonz pie**olisz wiadomo, że chcesz wyr*chać młodą dupe bo starsze Cię nie chcą !

Człowiek Drzewo

2012-09-06, 03:40
@zygi0808

Brak mi do Ciebie słów... Jesteś tak głupi, że aż mi humor poprawiłeś : p.