18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Lodzik

Skowroniasty • 2012-12-08, 17:00
Co mówi laska gdy zrobi lodzika z połykiem jakiemuś muzykowi z Eneja?







Tak smakuje życie. :cumshot: :spermshot:

sozi890

2012-12-10, 21:40
Enej to ch*je, p*zdy, pedaly... Bo zarabiaja w chauj hajsu i sa popularni...
Bloodwar ma racje a wy czopy nawet sobie nie wyobrazacie ile ci ludzie musza pracy wlozyc w to kim sa.

Obstawiam ze polowa z was wstapila by do fanclubow internetowych (bo jedyne swiatlo ogladane przez was to monitor), gdyby Enej wam zaczal browary stawiac na imprezie... bo jak sadze wiekszosci glownie o to chodzi w zyciu :)

Fatum93

2012-12-10, 23:30
BrotherLouie napisał/a:

@Fatum93
Skąd wiesz, że dumad nie jest w ch*j bogaty i, nie r*cha, w ch*j lasek?



jeżeli tak by było nie siedział by na sadisticu pisząc komentarze tylko jechał by Nissanem GTR i jakaś laska robiła by mu loda...

HejterSadola

2012-12-11, 00:59
BrotherLouie napisał/a:

@Fatum93
Skąd wiesz, że dumad nie jest w ch*j bogaty i, nie r*cha, w ch*j lasek?



Po "i" nie stawia się przecinków...

25...........25

2012-12-11, 06:23
Bobicker napisał/a:



Po "i" nie stawia się przecinków...



Mistrzu, ale weź przeczytaj z dwa razy to co napisałem, a potem pie**ol farmazony...
Podpowiem, Skąd wiesz, że dumad nie jest w ch*j bogaty i, nie r*cha, w ch*j lasek?
Wierze w Twoja inteligencję, napewno uda Ci się rozwiązać te zagadkę.

T3rror

2012-12-11, 15:35
@BrotherLouie A jak to jest r*chać laski w ch*j? Nie spotkałem lasek z ch*jem, no ale ja lubie jak laska ma cycki a nie ch*ja

xxDamian

2012-12-11, 16:53
@BrotherLouie jesli juz chcesz stawiac tutaj przecinek, to przed "i", a nie po, co nie zmienia faktu, ze w tym zdaniu nadal jest on zbedny

dumad

2012-12-11, 18:19
bloodwar napisał/a:

@BrotherLouie - chłopie, to jest Sadistic, portal dla ludzi którzy w sobotę wieczorem zamiast iść ze znajomymi na imprezę albo do dziewczyny por*chać siedzą w domu i czytają artykuły o kolesiu z Downem który potrafi sobie sam zrobić herbatę, tu siedzą tylko kompletne, zakompleksione zera bez znajomych i dziewczyny! Tacy ludzie w hierachii są nawet niżej niż Downy bo nie są upośledzeni umysłowo, mają dwie ręce, dwie nogi, widzą, słyszą, niektórzy nawet myślą a nie potrafią sobie poradzić z własnym życiem i wepchnąć go na właściwe tory! ZERA!










Czekaj, zaraz, co JA tu w takim razie robię? ;-)



Ale ty głupi jesteś :homer:

biedny nie jestem, brzydki też nie. Nie jestem pedałem. Nie muszę nigdzie jeździć na "dupy" bo mam swoją żonę we własnym (sporym) mieszkaniu. Myślę że gdybyś ją zobaczył stwierdziłbyś "r*chałby". Mam też dobrą pracę oraz fajne autko. Ze znajomymi chodzę na kręgle, tenis, do miłej knajpki pogadać i się tak właśnie pobawić
TAK smakuje życie

Więc sp***alaj do roboty zarabiać na imprezowanie i r*chanie "dupeczek" młody człowieku. Zobaczymy na jakie tory skierujesz swoje życie w 5 lat.

widze ze pisząc "banda pedałów" uraziłem chłopczyka BrotherLouie

Enej to małe pedzie i debile ukraińscy i ci co go słuchają również :D

25...........25

2012-12-11, 19:10
Dumad, poczym wywnioskowałeś, że poczułem się urażony? W piździe mam ich i całe, ich bogactwo. Nawet nie wiedziałem co to jest enej, do czasu aż to sprawdziłem.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu. Pozdrawiam również naukowców od przecinków hahah