18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódzcy desperaci z sadistica

Blue! • 2017-08-01, 09:05


Desperaci działali w grupie.
Problemy ze znalezieniem partnerki może prowadzić do takich zwierzęcych zachowań
Mam nadzieję, że ten post będzie przestrogą dla innych użytkowników :mikolaj:

mygyry

2017-08-01, 19:27
Mężowi zaginęła żona. Kamień w wodę! On szaleje: wydzwania na policję, pogotowie, szuka po szpitalach, dręczy rodzinę i znajomych - Nic!
Po dwóch dniach usilnych poszukiwań wpada do domu i... słyszy jakiś hałas w kuchni. Zagląda i widzi, że żona krząta się przygotowując mnóstwo kanapek...
- Kochanie, ja od zmysłów odchodzę, co się stało, gdzie byłaś, pół miasta cię szuka!
- Ach, skarbie, nie uwierzysz, co mi się przytrafiło: porwało mnie paru facetów, zawiozło na chatę a tam seks: orgie, pozycje takie, siakie, z przodu, z tyłu, afrodyzjaki, gadżety, no mówię ci - koszmar! I tak przez cały tydzień!
- Zaraz, zaraz, skarbie, jaki tydzień? Przecież nie było cię dwa dni?
- No tak, ale ja tylko wpadłam na chwilę po kanapki!

domat1

2017-08-01, 20:13
bardzo jej się podobało na początku, ale po 10 dniach to chłopy zaczęli wymiękać

an...........96

2017-08-02, 22:41
Widać, że o żadnej traumie to wam siostra/matka/kuzynka/przyjaciółka nie opowiadała. Sami osądziliście, dobrze, że wyroki nie są w waszej mocy.

sa...........os

2017-08-03, 00:51
voidinfinity napisał/a:

Gdzie można takie głupie p*zdy namierzyć? Piwnica czeka na lokatorkę :krejzi:



W Autobuskiej łodzi.

LongDistanceTrip

2017-08-03, 06:51
@anna

Ja też mam traumę jak ktoś się krzywdzi przez własną głupotę. Obrazowo i w punktach bo jesteś kobietą:

1. Jakiś debil jest w zoo. Patrząc na klatkę z niedźwiedziem stwierdza "Hmm, miły ten misiek, może bym go przytulił?". Przez brak instynktu samozachowawczego wchodzi do klatki.
2. Niedźwiedź, jak niedźwiedź atakuje debila, przez co idiota ma rozj***ną twarz i powiedzmy urwane jaja.
3. Idiota przeżywa, cudem ucieka. I ma traumę, od tej pory miśki nie będą miłe i "przytulaśne".

Podsumowując. Jebie mnie jej trauma. Sama sobie zafundowała coś takiego i jest sama sobie winna. Gdyby miała choć k***a jedną zmarszczkę na którejś z półkul to by do tego nie doszło .

I żeby nie było: Nie bronie tych gwałcących zwierząt. Jedyną metodą radzenia sobie z gwałcicielami jest utylizacja.

zonk

2017-08-25, 18:19
Gdzieś czytałem że zmarła.

PA...........SM

2017-08-27, 01:36
Niestety, ta dziewczyna nie żyje :( Gwałcili ją też kijem od szczotki.